Четвер, 25.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Навчання » Заочна форма навчання » Робота та навчання заочника (як виходить в "заочників" встигати на роботі та навчатися!)
Робота та навчання заочника
RodionShestopalkoДата: П'ятниця, 07.10.2011, 12:34 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 3
Статус: Offline
"Студенти- заочники" це люди які постійно на роботі, а в дуже не значних проміжках часу показують викладачам університету що на протязі року, між сесіями, вони "самостійно здобули глибокі та грунтовні знання предмету"

Стабільність - запорука успіху!
 
trafakoДата: Вівторок, 06.12.2011, 19:25 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Заочне навчання це практично самоосвіта - де потрібно здавати іспити та заліки
 
КапітошкаДата: П'ятниця, 09.12.2011, 00:37 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Людина, яка чогось хоче досягти в житті повинна встигати кругом. Заочна форма навчання передбачає в собі меншу трату часу на заняття, студенти-заочники більшу частину матеріалу вивчають самостійно. Заочники на період сесії відпрошуються, пишуть заяви за свій рахунок.... , щоб вчасно і успішно здати сесію. Студенти-заочники (якщо взяти 6 курс уже досвідчені люди) і вони без проблем здають сесію, бо в них уже є певний досвід.
Всі ми люди, розуміємо один одного і підтримуємо!!!!!!!!!!!!!!! Чи не так???????????
 
Adevil2008Дата: П'ятниця, 09.12.2011, 13:12 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Заочна форма навчання,мені не подобається(

Додано (09.12.2011, 13:12)
---------------------------------------------
Заочна форма ,це так, дуже зручно,але не здобуваешь тих знань що отримуешь на стаціонарі!

 
HolubevaДата: П'ятниця, 09.12.2011, 13:13 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
я важаю, що навчатись на заочній формі навчання важче) але і з іншого боку, це корисно і ефективно.Ти маєш більше вільного часу і займаєшся своїми справами cc
 
MishelДата: Вівторок, 13.12.2011, 19:41 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Заочна форма навчання має свій плюс для тих,хто має бажання вчитися,але життєві ситуації не дають змоги навчатися стаціонарно. Життя складна річ,все може бути.
 
kmjifДата: Вівторок, 28.02.2012, 15:10 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (vanok)
на мою думку дуже важко одночасно працювати і навчатись. це забирає дуже багато сил та енергії... але що вдієш. потрібно навчатись все життя.
я теж з вами згодна, але якщо навчанння по професії то набагато легче.
 
tourism2012Дата: Четвер, 01.03.2012, 22:02 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Дуже приємно, що більшість відвідувачів позитивно відносяться до тих, хто навчається заочно. Я студентка першого курсу в свої 40 років. Дійсно навчатися і пізнавати щось нове ніколи не пізно. Людина тільки підвищує свій рівень знань, розвиває свій інтелект, а завдяки цьому можна бути цікавим в цікавому товаристві. Дійсно важко... Тому що за короткий проміжок часу потрібно самостійно освоїти багато матеріалу... Але це на іспит...А поглиблювати свої знання дійсно можна все життя...
 
vovk180360Дата: Четвер, 15.03.2012, 11:06 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я цілком згодна з lana403, що на заочному важче, але якщо немає іншого виходу, то доводиться і так навчатись.
 
edvardopvДата: Четвер, 15.03.2012, 11:22 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
на мою думку в кого є бажання,той зможе здобути добру освіту.
 
554466rubkaДата: Неділя, 18.03.2012, 11:34 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
На заочній формі навчання дійсно важко вчитися((( Але якщо учень захоче добитися освіти то не залежить це від форми навчення
 
236442580Дата: Вівторок, 20.03.2012, 10:20 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
освіти не потрібно добиватися а потрібно здобувати знання
 
Квіт@чкаДата: Вівторок, 20.03.2012, 19:31 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Рядовий я з тобою згодна, хто хоче вчитися той все зможе cy

оля
 
zzzZZZДата: Середа, 18.04.2012, 15:25 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Заочна форма навчання це великий "плюс" - людина може вчитися протягом всього життя, поновлювати свої знання(адже людство на місці не стоїть). А щодо ефективності, то це справа кожного, хтось "для галочки"-диплому з певної спеціальності, а хтось сам для себе - для таких людей сесія це можливість дізнатись об'єктивну оцінку своїх знань! Встигнути можна все, було б бажання!
 
KseniyaДата: Вівторок, 24.04.2012, 15:02 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Всім привіт! долучаюсь до обговорення заочного навчання, почну з того що не кожен заочник працює, є такі, що просто відсиджуються вдома...тому ні знань,ні професійних навичок ,зрозуміло що , ніяких немає....але більшість заочників все ж таки працюючі люди, які мають мету в житті, і намагаються до неї йти...щодо мене, то я не заочниця, навчаюсь на стаціонарі на 4 курсі УДПУ, але це не заважає мені працювати, і працюю з 2 курсу, тому що я хочу розвиватись, і просто не можу сидіти на місці)))....робота навчанню не заважає, а навпаки допомагає...На мою думку заочна форма навчання дає свої плюси і свої мінуси а саме: більше вільного часу для роботи і для сім"ї, час для самореалізаціїї, не забуваймо також про заробіток-те що найбільше цікавить молодих спеціалістів...але з іншої сторони , наведу приклад : одній жінці 37 років по спеціальності вчитель німецької мови, працювала , потім звільнилась і їй пропонують посаду вчителя але вже англ.мови. тому вона йде навчатись на заочний відділ , і спокійно йде працювати вчителем англійської мови!!!! Як так можна? Звичайно вона ходила до репетирора і займалась самонавчанням, але як можна чогось навчити дітей з такими знаннями??!!-тому це інша сторона медалі....можна дискусувати вічно на цю тему....
 
MarlaДата: Понеділок, 07.05.2012, 13:25 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
заочна форма навчання важка тим що все розуміти і опрацьовувати потрібно самому ah
 
Форум » Навчання » Заочна форма навчання » Робота та навчання заочника (як виходить в "заочників" встигати на роботі та навчатися!)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz