Четвер, 18.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Професія вчителя втратила свою актуальність.
Професія вчителя втратила свою актуальність.
fan-fanДата: Субота, 08.12.2012, 20:49 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
На сьогоднішній день професія вчителя втратила свою актуальність, як в суспільстві, так і в державі. Ця тенденція проявляється: в непопулярності вчителювання (все більше випускників педагогічних ВНЗ обходять стороною заклади освіти); низькій оплаті даної професії (професії, які числятись в центрі зайнятості, як «найпростіші» мають рівень заробітної плати на порядок вище); упередженому ставленні до вчителя (іноді відсутня проста повага, як з боку батьків так і дітей). Вчитель одна з найголовніших професій, що формує, а головне виховує прейдешнє покоління, тобто майбутнє держави, кістяк суспільства. На жаль, українське суспільство ще перебуває в стані еволюції, а відтак всі його сфери робляти перші кроки на шляху розвитку. Освітня галузь не є виключенням, особливо індивіди, які обслуговують її. Особисто для мене, вчитель майбутнього це висококваліфікований спеціаліст, комунікативна та творча особистість, котра зацікавлена в продукті своєї діяльності, а саме: виховання гідного члена суспільства. Вчитель майбутнього має не лише віддавати, але і бачити цю віддачу від дітей (у вигляді знань, та поваги), від держави(у заохоченні вчителювання за рахунок підвищення матеріального доброботу) та суспільства (у відновленні поваги та престижу професії) . В закладах освіти мають працювати люди, які люблять дітей, хочуть їх не просто навчити, а виховати. Вчитель має стати на час перебування дітей в школі і татом, і мамою, і другом. Але перш за все бути і залишатись людиною. Можливо це звучить надто ідеально, але як ми можемо створити щось дійсно вартісне без відповідного ставлення. Слід зауважити, що оновлення школи молодим складом переведе її на вищий щабель. Допоки вчитель не отримає допомогу і підтримку власної держави, а відтак і суспільства, ситуація не зміниться. В даному випадку можливо твердо зазначити, що відповідність між тим як має бути і є, в нашому суспільстві ще далеке від ідеалу. Зараз ми знаходимось на етапі як є (тобто що маємо те, маємо), але в наших силах зробити краще, тобто як має бути стан речей в демократичному суспільстві.

Если девушка улыбается изо дня в день - это не значит, что её жизнь идеальна. Её улыбка - это символ надежды и силы.

Повідомлення відредагував fan-fan - Субота, 08.12.2012, 20:50
 
nikalas22Дата: Понеділок, 10.12.2012, 17:35 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я повністю можу погодити з думкою fan-fan в наш час і внашому сучасному суспільстві професія вчителя не несе ніякого задоваляння у виконання своїх професійних обовязків. Діти не розуміючи ще багатого ведуть себе надто грубо і зухвало не цінять те що для них роблять інші, чужі люди і це все за таку мізерну зарплату яку отримує вчитель в наш час. В наш час майже нічого не робиться для поліпшення становища роботи вчителя в школі і самих умов школи і це правда сумно!
fan-fan, а щоб ти в першу чергу змінив, щоб покращити життя і умови праці для вчителя?


Я-СТЕУДЕНТ фспо 33 група

Повідомлення відредагував nikalas22 - Понеділок, 10.12.2012, 17:38
 
syrotynetsДата: Понеділок, 10.12.2012, 17:40 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
fan-fan, На мою думку, професія вчителя не втратила актуальності, тому що, якщо не вчитель то хто буде вчити сучасних дітей?хто? У більшості батьків не вистачає часу на власну дитину, і все покладають на плечі бідного вчителя, який віддувається за всіх - за виховання в школі, за виховання на вулиці, за виховання вдома в решті решт.... bv
 
yanaharbuzuykДата: Понеділок, 10.12.2012, 17:44 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що професія вчителя є актуальною та не втратилф свою актуальність.Тому ,що вчитель є головним покликанням,адже він ще з дитинства навчає, виховує, у школі замінює батьків.
 
ketrin002Дата: Понеділок, 10.12.2012, 17:50 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я розділяю свою думку із fan-fan, думаю, що професія вчителя дійсно втратила свою актуальність. Зараз мало хто із молодиж спеціалістів прагне бути вчителем.
 
trololoololo21Дата: Понеділок, 10.12.2012, 17:51 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
nikalas22, Професвія вчителя була ,є і буде актуальною. Адже дітей потрібно комусь вчити, а хто це зробить краще ніж учитель - хороший учитель. Просто вчителю потрібно навчитись любити свою роботу попри всі негаразди.
 
nikalas22Дата: Понеділок, 10.12.2012, 17:57 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
trololoololo21, цікаво а як можна полюбити професію, від якої ти відчуваєш себе не щасливим, кожно дневний стрес, вульгарність дітей, маленьку заробітню плату та ін.. А ти сам як думаєш справився із такою роботою до кінця свого життя або пенсії. І пенсія кстаті не найкраща в вчителя на даний момент!

Я-СТЕУДЕНТ фспо 33 група

Повідомлення відредагував nikalas22 - Понеділок, 10.12.2012, 17:58
 
trololoololo21Дата: Четвер, 20.12.2012, 16:25 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
nikalas22 річ не втому скільки заробляє вчитель чи яка в нюго буде пенсія. Вчитель покликаний навчати дітей тому він має з цим змеритись, а щоб легше працювалось потрібно полюбити свою роботу.
 
380637255306Дата: П'ятниця, 11.10.2013, 10:50 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що професія вчителя є актуальною та не втратилф свою актуальність.Тому ,що вчитель є головним покликанням,адже він ще з дитинства навчає, виховує, у школі замінює батьків.

Додано (11.10.2013, 10:49)
---------------------------------------------
Я вважаю,що професія вчителя є актуальною та не втратилф свою актуальність.Тому ,що вчитель є головним покликанням,адже він ще з дитинства навчає, виховує, у школі замінює батьків.

Додано (11.10.2013, 10:50)
---------------------------------------------
Я вважаю,що професія вчителя є актуальною та не втратилф свою актуальність.Тому ,що вчитель є головним покликанням,адже він ще з дитинства навчає, виховує, у школі замінює батьків.

Додано (11.10.2013, 10:50)
---------------------------------------------
Я вважаю,що професія вчителя є актуальною та не втратилф свою актуальність.Тому ,що вчитель є головним покликанням,адже він ще з дитинства навчає, виховує, у школі замінює батьків.

 
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Професія вчителя втратила свою актуальність.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz