П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Аналіз чинників здорового способу життя... (Жигульова Евеліна)
Аналіз чинників здорового способу життя...
adminДата: Середа, 18.05.2011, 18:43 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Евеліна Жигульова

Тема: Аналіз чинників здорового способу життя майбутніх фахівців у галузі фізичного виховання, спорту і здоров’я людини

Прикріплення: 9384424.doc (69.5 Kb)


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
olena_gosnkoДата: Середа, 28.11.2012, 13:22 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Глобальне погіршення стану здоров*я дітей стричиняє не тільки навколишнє середовище,соціально-економічна криза, зниження рівня життя, недоліки охорони здоров'я. Підлітки самі гублять своє здоров*я, шкідливими звичками. Дехто хоче вважати себе дорослим, когось на це штовхають однолітки, тому в цьому винні вони самі!
 
Natalya2012Дата: Середа, 28.11.2012, 13:24 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Сьогодення нам показує яке майбутнє наше та наших дітей. Шкідливі звички, не активний спосіб життя багато нам не гарантують. Ось наприклад в світі різко підвищилась кількість хворіючих на рак, серцево-судину систему. Насамперед не потрібно різко говорити, от що ж з нами буде. Потрібно діяти і починати потрібно з себе. Якщо кожен буде думати в першу чергу про своє здоров`я і про здоров`я рідних то буде менша кількість курців. Адже на сьогоднішній день діти віком 10 років більшість пробували або ж курять постійно. То при такій ситуації здоровими не будуть ні вони, ні їх діти, ні оточуючі. Тож змінювати потрібно себе.
 
oksana13Дата: Середа, 28.11.2012, 13:28 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
так,ти маєш рацію,оскільки в підлітковому віці діти думають,що вони вже сформовані особистості і приховуючи від батьків шкодять своєму здоров*ю,вживаючи наркотики,алкоголь,це все потім виливається у негативні наслідки...
 
KotovskiyДата: Середа, 28.11.2012, 13:30 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Так але для розвитку свого здоро'вя нашій країні мало таких місць. Наприклад турнік мало де зустрінеш, а якщо зустрінеш то старий і кривий. І таких прикладів багато.
 
antnyukДата: Середа, 28.11.2012, 13:34 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
проблема не тілки в турніку, головна проема в молодді.
 
tolyk1507Дата: Середа, 28.11.2012, 16:09 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
antnyuk,
Quote (antnyuk)
проблема не тілки в турніку, головна проема в молодді.

Навчися правильно друкувати, не пропускай букви. ae

Додано (28.11.2012, 16:09)
---------------------------------------------
Kotovskiy,

Quote (Kotovskiy)
Так але для розвитку свого здоро'вя нашій країні мало таких місць. Наприклад турнік мало де зустрінеш, а якщо зустрінеш то старий і кривий. І таких прикладів багато.

Розвиток здоров'я не залежить тільки від турніка, цьому сприяє багато негативних факторів, які впливають на здоров'я.
 
anna1994Дата: Середа, 28.11.2012, 16:18 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
oksana13,
Quote (oksana13)
так,ти маєш рацію,оскільки в підлітковому віці діти думають,що вони вже сформовані особистості і приховуючи від батьків шкодять своєму здоров*ю,вживаючи наркотики,алкоголь,це все потім виливається у негативні наслідки...

Я погоджуюся, адже сучасна молодь зовсім не думає про своє здоров’я: вживає алкоголь, наркотики, тютюнові вироби!Вони хочуть здаватися дорослими в очах своїх старших друзів... Але головна проблема в тому, що в наш час дівчата поводять себе гірше, ніж хлопці, і зовсім не думають про те, що вони майбутні мами!
au au au

Додано (28.11.2012, 16:18)
---------------------------------------------
olena_gosnko,

Quote (olena_gosnko)
Глобальне погіршення стану здоров*я дітей стричиняє не тільки навколишнє середовище,соціально-економічна криза, зниження рівня життя, недоліки охорони здоров'я. Підлітки самі гублять своє здоров*я, шкідливими звичками. Дехто хоче вважати себе дорослим, когось на це штовхають однолітки, тому в цьому винні вони самі!

Цілком згодна... В наш час рідко коли можна зустріти молоду людина, яка ніколи у своєму житті не вживала алкоголь... Що можна про це говорити?? Звичайно, навколишнє середовище значною мірою впливає на здоров’я, але головна проблема лежить у власній поведінці... ei
 
tolyk1507Дата: Середа, 28.11.2012, 16:19 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
olena_gosnko, Глобальне погіршення стану здоров*я дітей стричиняє не тільки навколишнє середовище,соціально-економічна криза, зниження рівня життя, недоліки охорони здоров'я. Підлітки самі гублять своє здоров*я, шкідливими звичками. Дехто хоче вважати себе дорослим, когось на це штовхають однолітки, тому в цьому винні вони самі!
Я погоджуюся, але питання: чому вони це роблять? На мою думку, вони це роблять через те, що в них дуже багато вільного часу, і їм нема чим зайнятися, тому вони шукають пригоди на свою голову. Сучасна молодь керується фразою, що все у цьому світі потрібно спробувати, але чомусь вони відразу думають про погане, про те що може зашкодити їх здоров'ю. ac
 
RUBANДата: Середа, 28.11.2012, 16:29 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Сучасна молодь навпаки недумають про погане,вони вважають,що все це пусті слова,і ніякі шкідливі звички їм не загрожують,і не вся молодь веде шкідливий спосіб життя,невелика частина,але ж все ж таки задумуються над своїм здоровям
 
tanya_bondДата: Середа, 28.11.2012, 16:31 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
tolyk1507,
Quote (tolyk1507)
На мою думку, вони це роблять через те, що в них дуже багато вільного часу, і їм нема чим зайнятися, тому вони шукають пригоди на свою голову. Сучасна молодь керується фразою, що все у цьому світі потрібно спробувати, але чомусь вони відразу думають про погане, про те що може зашкодити їх здоров'ю.

Не все так погано як Ви пишете. Молодь, особливо студентська, - це майбутнє нашої країни. Це - інтелігенція! Я переконана, що наша молодь не краща за старше покоління, вона просто ІНША!. І у них інші пріорітети, інші погляди на життя. А негативних звичок в усі часи хватало!
 
fan-fanДата: Вівторок, 04.12.2012, 01:35 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
tolyk1507,
Quote (tolyk1507)
Розвиток здоров'я не залежить тільки від турніка, цьому сприяє багато негативних факторів, які впливають на здоров'я.

Толя, а де ти бачив в нашому місті майданчики для заняттям спортом, вони є але вони всі платні , до того ж я повністю згодна із
Quote (Kotovskiy)
Наприклад турнік мало де зустрінеш, а якщо зустрінеш то старий і кривий
, просто якщо молодь не хоче займатися своїм здоров`ям то вони і не будуть , якщо тут поставлять навіть тисячу цих майданчиків для занняттям спорту, вони прийдуть туди щоб потити пиво чи алкогольні напої , сучасна молодь не бажає турбуватися про своє здоров`я, і це дуже прикро.


Если девушка улыбается изо дня в день - это не значит, что её жизнь идеальна. Её улыбка - это символ надежды и силы.
 
atalya007Дата: Понеділок, 10.12.2012, 17:54 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, для того щоб молоде покоління стало вести здоровий спосіб життя потрібно починати не з вчителя і його образу здорової людини. А копати набагато глибше - це насамперед телебачення, наша влада, наші батьки і наше соціальне оточення. Потрібно почати лікування з всіх сфер життя людини.

Все буде добре*))))
 
yanaharbuzuykДата: Понеділок, 10.12.2012, 18:05 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно вести здоровий спосіб життя , правильне збалансоване харчування,займатись фіз.вправами.
 
nikalas22Дата: Понеділок, 10.12.2012, 18:05 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
вести здоровий спосіб життя це найкраще що ми можемо для себе самих зробити. і не потрібно мати даже інші думки по цьому питанню, але можу тільки наголосити що це тяжкий труд!

Я-СТЕУДЕНТ фспо 33 група
 
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Аналіз чинників здорового способу життя... (Жигульова Евеліна)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz