Середа, 24.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Підготовка майбутніх вчителів... (Малишевський Олег)
Підготовка майбутніх вчителів...
adminДата: Понеділок, 16.05.2011, 19:55 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Олег Малишевський
Тема: Підготовка майбутніх вчителів фізико-математичних спеціальностей до використання засобів ІКТ
Прикріплення: 4284041.rtf (244.2 Kb)


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
problemДата: П'ятниця, 20.05.2011, 22:04 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Адміністратори
Повідомлень: 30
Репутація: 0
Статус: Offline
Шановний пане Олеже!
Запропонований у Вашій роботі алгоритм підготовки студентів до використання засобів ІКТ у майбутній фаховій діяльності успішно реалізується, в чому ж новизна Вашого дослідження?
 
fan-fanДата: Вівторок, 04.12.2012, 01:50 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
problem, мабуть в тому що Метою даної статті є пошук шляхів підготовки студентів фізико-математичних спеціальностей до використання засобів ІКТ у процесі власної освіти й самоосвітиі в майбутній професійній діяльності.

Если девушка улыбается изо дня в день - это не значит, что её жизнь идеальна. Её улыбка - это символ надежды и силы.
 
nikalas22Дата: Понеділок, 10.12.2012, 17:49 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Цікава думка автора даної роботи, в ній я бачу як ви висвітлюєте свою думку в інновації даної проблеми, погодитися із нею мені трудно, маючи інший напрям підготовки, але думка висвітлина чітко і можна брати на озброєння майбутнім вчителям фізики і математики для отримання нового методу для покращення роботи і навчання.Олег щоб ти ще міг би порадити майбутнім вчителям фізико-математичних спеціальностей для кращого освоєння і іншими засобами і технологіями?

Я-СТЕУДЕНТ фспо 33 група
 
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Підготовка майбутніх вчителів... (Малишевський Олег)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz