П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Використання засобів мережі Інтернет... (Суховірський О.В.)
Використання засобів мережі Інтернет...
adminДата: Понеділок, 16.05.2011, 19:46 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Суховірський О.В.
кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри фізико-математичних дисциплін Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії
Тема: Використання засобів мережі Інтернет в процесі пошуку інформації для студентських наукових досліджень з педагогіки
Прикріплення: 3732459.doc (67.0 Kb)


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
ruban1993Дата: Понеділок, 10.12.2012, 11:45 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
на мою думку це неправильно,тому що було б набагато краще якби студенти досліджували власноруч,шукали певний матеріал,це набагато цікавіше і в студентів було б більше практики і знань.
 
olkazavrik_93Дата: Понеділок, 10.12.2012, 17:49 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
я теж вважаю, що це неправильно. Так це набагато легшеі швидше, і я сама часто користуюсь Інтернетом. Але мені здається, що інформація, яку ми опрацюємо безпосередньо з підручника, запам"ятовується набагато краще ніж таж інформаація тупо скопійована з Інтернету.
 
GalchaДата: Понеділок, 10.12.2012, 17:52 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (olkazavrik_93)
я теж вважаю, що це неправильно. Так це набагато легшеі швидше, і я сама часто користуюсь Інтернетом. Але мені здається, що інформація, яку ми опрацюємо безпосередньо з підручника, запам"ятовується набагато краще ніж таж інформаація тупо скопійована з Інтернету.

А я вважаю , що такий спосіб пошуку інформації економить час , він зручний і портативний. Для чого все ускладнювати якщо є можливість полекшити життя? el
 
olkazavrik_93Дата: Понеділок, 10.12.2012, 17:56 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Galcha, це звісно полегшує життя, але ж справа тут ще й в досвіді і знаннях, які ми отримуємо в процесі пошуку інформації, її обробки. Зазвичай пошук реферату супроводжується двома діями "Сtrl-С" та "Ctrl-V" і ніякого осмислення інформації. А можливо вона цікава, чи навіть була б корисною Але ми економимо наш час....
 
GalchaДата: Понеділок, 10.12.2012, 18:00 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
olkazavrik_93, навіщо втрачати час коли в інтернеті є все опрацьоване і в скороченому варіанті. Коли людина хоче щось знати то буде читати і в інтернеті як у книжці(навіть краще) biggrin
 
olkazavrik_93Дата: Понеділок, 10.12.2012, 18:04 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Galcha, інформація скорочується автором, і викидається те що авторові вважається недоцільним, а якщо для Вас там була корисна інформація?
 
Inna_g93Дата: Четвер, 20.12.2012, 15:30 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (ruban1993)

Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0 ±
Зауваження: 0%
Статус: Offline
на мою думку це неправильно,тому що було б набагато краще якби студенти досліджували власноруч,шукали певний матеріал,це набагато цікавіше і в студентів було б більше практики і знань.

з однієї сторони не правильно, але ж з другої - це дуже добре, тому що не забирає так багато часу на пошуки потрібної інформації. Я не кажу, що можна знайти все, але більшість інформації знаходиться. ct
 
PalamarchukKVДата: Понеділок, 20.05.2013, 11:35 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго дня учасникам. Я особисто вважаю, що використання інтернет ресурсів є досить корисним. Перш за все завдяки великому обєму різної, іноді шкідливої, інформації наші студенти отримують змогу розвивати в собі навички концентрації уваги на потрібній інформації, структурувати знання, а також вміння доносити інформацію. Доносити завдяки різноплановим бумкам безмірної кількості авторів.
Однак, досить багато тут залежить саме від викладача який дає завдання яке можна виконати завдяки інтернету. Необхідно самому вміти працювати з матеріалами мережі та зараховувати лише дійсно пошукову роботу студента, розвивати і в собі вміння фільтрувати корисне від не потрібного.
 
anna_chumakДата: Понеділок, 20.05.2013, 20:12 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Інтернет в жодному разі не повинен бути єдиним джерелом для створення студентських досліджень. Ніяким чином він не може замінити студентську кмітливість та точнісінько відобразити його думки.
Проте, і заперечувати його переваги теж безглуздо. Зокрема, Інтернет надає доступ до різноманітних накових статтей та іншого роду робіт, які не є загальнодоступними (в друкованому вигляді), але можуть суттєво допомогти студенту.
Отож, інтернет слід використовувати вміру та критично підходити до інформації, яка тут пропонується.
 
Vita97Дата: Понеділок, 27.11.2017, 10:13 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку це дуже зручно)
 
Форум » Веб-конференції » Актуальні проблеми підготовки сучасного вчителя » Використання засобів мережі Інтернет... (Суховірський О.В.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz