Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Науково-дослідна робота магістрантів » Лексика на позначення рис характеру в англійській мові (позначення рис характеру в англійській мові)
Лексика на позначення рис характеру в англійській мові
mila21Дата: Середа, 17.09.2014, 14:50 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
У своїй роботі я працювала з семантичними та структурними  особливостями  фразеологічного звороту на позначення характеру людини в англійській та українській мовах.  Визначила особливості англо-українського перекладу. При написанні роботи я  брала до уваги  роботи відомих   вчених Виноградова В.С., Комісарова В.Н.Паршина А. з проблеми перекладу  ФЗ в українській та англійській мовах .  Проблемі аналізу зіставлення і перекладу тематичних ФЗ  приділяла належну  увагу. Без розв’язання цієї проблеми неможливим є забезпечення якісного перекладу.

Повідомлення відредагував mila21 - Середа, 17.09.2014, 14:57
 
gorb@1993Дата: Неділя, 19.10.2014, 20:15 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Я читала статтю про лексику ванглійській мові, В цій статті я ознайомилась з особливостями фразеологічного звороту. В статті були визначені спільні риси лексичних одиниць  на позначення рис характеру людини. Буловизначенo структуру лексико-семантичного поля "Риси характеру людини". З'ясовано диференційні й інтегральні ознаки в називанні рис характеру людини. А також було виявлено типи міжмовних співвідношень українських та англійських фразеологізмів, встановлено структурно-семантичні особливості таких фразеологічних одиниць.
 
Форум » Навчання » Науково-дослідна робота магістрантів » Лексика на позначення рис характеру в англійській мові (позначення рис характеру в англійській мові)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz