Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Навчання » Теорія і практика » Перший урок.
Перший урок.
savradimДата: Середа, 14.10.2009, 06:04 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Рано чи пізо ми всі проведемо перший урок. Багато молодих вчителів чомусь дуже хвилюються перед проведенням свого першого уроку, бояться навіть зайти до класу.
Чому виникають такі проблеми?
Які поради Ви можете дати молодим вчителям?

ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
GOSSIPGIRL1Дата: Неділя, 18.10.2009, 19:54 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Проблдеми виникають тому, що молодим людям бракує вміння спілкуватися, впевненості в своїх заннях фактичного матеріалу, методики та психології підлітків.
Поради молодим вчителям:
- більше проводити пробних чи залікових уроків під час педагогічної практики в школі;
- глибше вивчати психологію підлітків;
- намагатися знати навчальний матеріал не тільки в рамках прогами, а й за її межами;
 
PrueДата: Неділя, 25.10.2009, 10:19 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Просто треба налаштувати себе на контакт з дітьми.
Педагоги зі стажем знають що робити, а я будучи на третьому курсі вперше дуже боялася проводити уроки.
Сьогодні після двох років активної практики з гордістю може сказати, спілкування з дітьми на уроці вже не є для мене проблемою. Згадавши декілька лекцій по педагогіці і психологій можна сміливо іти "в бій" yes


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
fibikДата: Четвер, 25.11.2010, 22:09 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Перший урок, як перше кохання вжитті. Хто нічого неробить той непомиляється. Мені пощастило на першій практиці в 10 школі м. Умань. Я попав в 6-А клас, діти сподобались тим що вони майже всі були готові до уроків але в них шкутильгала поведвнка. Вчителі з досвідом і роками немогли їх заспокоїти. Спостерігаючи за кожним учнем я виділив декількох самих активних і при проведенні свого уроку я їм дав найскладнішу роботу. Всі інші побачили що лідери бються над вирішенням проблемі і в свою чергу почали працювати над своєю. Всі наступні роки я ішов до них в клас. З такими дітьми лекше працювати тому що вони ативні у навчанні. На мою думку потрібно дойти до правильної відповіді а не опустити руки перед проблемою. Головним фактором перед проведенням уроку потрвбно провести спостерження і виділити лідерів класу, після цього сміливо іти в бій і знати що діти неможуть терпіти тих хто незнає відповіді на запитання або неможе правильно вийти з такої ситуації.
 
nikalas222Дата: Понеділок, 06.12.2010, 14:53 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку найкращу пораду можна дати для майбутніх вчителів це:
ніколи не нервувати при першому занятті,діти дуже добре чуствують коли педагог нервує
будь доброзичлива
і веди цікаво свій предмет ax


Я-СТУДЕНТ
 
yura4991Дата: Понеділок, 17.10.2011, 10:38 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
хоть я сам ше і не вчитель ,але я можу дати таку пораду вчителеві, не зоморочуйте себе над тим що ви погано проведете урок,усміхніться ідіть на урок з усмішкою і в вас ябуде все добре!!!! biggrin
 
vanokДата: Середа, 16.11.2011, 14:45 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 3
Статус: Offline
да... це звичайно важко... перший урок - це справжнє випробування для кожного з молодих учнів. але не потрібно боятись, вірити в краще і йти в перед з позитивом.
 
КапітошкаДата: П'ятниця, 09.12.2011, 01:28 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Я уже провела свій перший урок. Було дже страшно, але я з цим впоралася. Ніколи не треба нервувати при першому занятті,діти дуже добре відчувають коли педагог нервує.
Треба бути доброзичливою і вести цікаво свій предмет.
 
Форум » Навчання » Теорія і практика » Перший урок.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz