П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Школа молодого вчителя » Наші випускники » Випуск 2005 року (Фізико-математичний факультет)
Випуск 2005 року
galanetДата: Вівторок, 11.03.2008, 22:44 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Я випускниця 2005 року! bi bi bi
В мене залишились дуже приємні враження про наш факультет. Справді, кажуть, що фіз-мат збирає в собі самих розумних і талановитих викладачів і студентів. От ми були тими самими талановитими студентами ah , а нашими викладачами були талановиті люди, які досконало знали свою справу. В нас тоді ще замдекана була Стеценко Надія Миколаївна, яка любила всіх студентів, як своїх власних дітей.
Дякую всім-всім викладачам фізико-математичного факультету за те, що намагалися зробити з нас достойних вчителів, професіоналів своєї справи! cy cy cy
 
ГОЛУБДата: Середа, 15.10.2008, 00:46 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (galanet)
Я випускниця 2005 року! bi bi bi
В мене залишились дуже приємні враження про наш факультет. Справді, кажуть, що фіз-мат збирає в собі самих розумних і талановитих викладачів і студентів. От ми були тими самими талановитими студентами ah , а нашими викладачами були талановиті люди, які досконало знали свою справу. В нас тоді ще замдекана була Стеценко Надія Миколаївна, яка любила всіх студентів, як своїх власних дітей.
Дякую всім-всім викладачам фізико-математичного факультету за те, що намагалися зробити з нас достойних вчителів, професіоналів своєї справи! cy cy cy

а я випускник 2000 року хотів дещо написати та передам особисто. слава УДПУ! Галинко! привіт родичам cy


IN GOD WE TRUST!
 
математикДата: Середа, 23.03.2011, 22:29 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
а я випуск 2003 і ніколи не забуду 9 КОРДОН dy
 
adminДата: Четвер, 24.03.2011, 10:32 | Повідомлення # 4
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
ГОЛУБ, математик, от би й розмістили фотографії випуску, може ще хтось би відгукнувся. ca

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
Форум » Школа молодого вчителя » Наші випускники » Випуск 2005 року (Фізико-математичний факультет)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz