Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Чи був голод 1932-1933 проявом геноциду? (Геноцид українського народу: за і проти.)
Чи був голод 1932-1933 проявом геноциду?
Голод 1932-1933 рр. є геноцидом українського народу.
1.Так[ 23 ][85.19%]
2.Ні[ 3 ][11.11%]
3.Не знаю[ 1 ][3.70%]
Усього відповідей: 27
galanetДата: Середа, 14.05.2008, 00:08 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Автор Марк Таугер не вважає голод 1932-1933 років проявом геноциду проти українського народу.
Пропоную всім почитати статтю вищезгаданого автора http://news2000.org.ua/e/44514?p=0 і висловити свою думку з приводу її об"єктивності.

А також дати відповідь на запитання:

Чи вважаєте Ви голод 1932-1933 р.р. проявом геноциду проти українського народу?

 
LinkinДата: Субота, 14.11.2009, 14:13 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Голод 1933 року - це був великий геноцид для України. Скількох людей вбили,закатували,відправили на "Соловки" і там вбили закатувавши. Влада СРСР зовсім на це не дивилась і вважала що це правильно.
 
PrueДата: Неділя, 22.11.2009, 23:36 | Повідомлення # 17
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
На знак вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору у суботу 28 листопада 2009 року з 16 год приєднайтесь до всеукраїнської акції „ЗАСВІТИ СВІЧКУ!”
Із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник символізуватиме нашу скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів співвітчизників.
prof sad


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
PrueДата: Понеділок, 23.11.2009, 19:54 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Ось фото з Херсонського архіву
Прикріплення: 5450947.jpg (20.2 Kb)


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
novohatska87Дата: Неділя, 11.07.2010, 10:30 | Повідомлення # 19
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 1
Статус: Offline
Усі нещастя, що сталися на теренах нашої чудової Батьківщини, сталися через зловісні заздрощі сусідських держав, а також через правителів, які були далеко не українського походження. Напевно наша "східна сусідка", хотіла ще із прадавніх часів стати найбагатшою, найбільшою країною у світі, диктатором усіх країн та народів. Думаю і сьогодні вона зробити це не проти. Але ми, патріоти своєї держави вистоїмо проти будь - якого тиску, бо це у нас у крові. Нас травили голодом, вибивали, як бидло, гарматами, а ми все одно дивилися вперед, а ми все одно не продавалися. Бо це - у нас у крові. І хай ще не одна "лисиця", буде ласо зазіхати на смачний "український шмат", він буде цілісним, бо у ньому б'ються мільйони українських патріотичних сердець!
Слава Україні на віки! beta


У кожному мінусі є свій плюс..

Повідомлення відредагував novohatska87 - Неділя, 11.07.2010, 10:31
 
minusДата: Вівторок, 13.07.2010, 00:59 | Повідомлення # 20
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Хе-хе, судячи з того, що навколо відбувається, наш народ окрім як вистоювати проти тиску вже ні на що й не здатен...

93! 93 93/93!

Повідомлення відредагував minus - Вівторок, 13.07.2010, 01:00
 
krokozjablukДата: Четвер, 25.11.2010, 12:49 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно ж голодомор був,і про це можуть засвідчити багаточисленні свідки, які дожили до наших часів! Прочто Росія не хоче визнавати цей факт, адже вона повинна буде сплатити кошти людям які пережили голодомор.22 травня Служба безпеки порушила кримінальну справу за фактом Голодомору - вчинення геноциду в Україні у 1932-33 роках. В рамках цієї справи СБУ вже звернулася до Росії з проханням надати засекречені архівні документи.В СБУ антиросійську спрямованість справи категорично спростували. Крім того, один із ініціаторів порушення справи щодо Голодомору, голова Українського інституту національної пам'яті Ігор Юхновський, заявив, що в ній не буде обвинувачуваних, а основною метою її порушення є юридичне доведення судом факту вчинення злочину проти людства.
У мене бабуся Яка проживає а Кіровоградській області в с. Крутенькому пережила три голодовки, в тому числі і голодомор 32-33рр. Коли вона мені розповідає про ті часи то коси стають дибки!!!!!! ac ac ac ac
 
friendlyДата: Неділя, 05.06.2011, 14:07 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Ми всі чули розповіді стареньких про ті часи. Погоджуюсь з думкою, що голодомор - це геноцид.
 
sera1993Дата: Вівторок, 27.09.2011, 12:00 | Повідомлення # 23
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 0
Статус: Offline
Я підтримую думку , що голодомор - це був геноцид . Якщо хтось і не вірить , нехай запитає старих людей , які тоді жили , от вони йому й розкажуть . Але я помітив , що всі хто не вважає голодомор геноцидом , живуть в інших державах і про таке мабуть тільки чули .

Гурський Сергій
 
lilia2414Дата: Понеділок, 10.10.2011, 23:42 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю, що голодомор був проявом геноциду щодо укроїнського народу ,проце свідчать безліч джерел як художньої так і наукової.Особисто я зробила такі висновки після того як прочитала твір В.Барки "Жовтий князь",мене зворушило викладення опису життя людей які це пережили.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Чи був голод 1932-1933 проявом геноциду? (Геноцид українського народу: за і проти.)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz