Четвер, 25.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Як покращити пам’ять? (В цій темі мають розміщуватись поради.)
Як покращити пам’ять?
TonkisДата: Понеділок, 21.04.2008, 11:29 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline

Як покращити пам’ять?

Всі хотіли б це зробити, але не всі знають, що для цього потрібно.
Перше і головне правило тут говорить:щоб розвинути пам’ять, її потрібно розвивати. Багато хто спочатку хоче покращити пам’ять, а вже потім починати її використовувати. Нічого не вийде. Тільки весь час тренуючи, навантажуючи, і використовуючи пам’ять, весь час запам’ятовуючи, повторюючи вивчене раніше і знову запам’ятовуючи, можна вдосконалити свою пам’ять.
Крім цього, є декілька окремих правил, корисних тільки тоді, коли виконується головне.
Повторення – одне із головних суттєвих умов запам’ятання. Ця думка виразилась в давній приказці: „Повторение – мать учения”. Але як показали спеціальні досліди, далеко не будь-яке повторення приводить до позитивних результатів: для цього воно повинно бути осмисленим і ціле направленим. При повторенні матеріалу слід розглядати кожного разу як би з нових точок побаченого, пов’язуючи вже відомі факти з новими, інакше він швидко набридає і до нього пропадає цікавість. Механічне повторення, як уже було сказано, є малопродуктивним зубрінням.
Ось що потрібно мати на увазі при завчанні. У декого найбільш продуктивним є вечірній час, у інших – ранок. Найменший ефект дає завчання вдень, серед людей. Найкраще вчити ввечері, а потім зранку повторювати.
Завчати матеріал спочатку потрібно повільно, щоб було легше його осмислити і щоб виникли необхідні зв’язки, а вже потім – швидше. Якщо потрібно запам’ятати інформацію не зв’язану між собою і досить велику за обсягом, то краще розбити її на невеличкі групи, які об’єднані за деякою ознакою. Наприклад, щоб швидко завчити сорок назв, розділіть їх на чотири – п’ять груп, можливо однорідних; в крайньому випадку їх можна згрупувати хоча б за однаковою першою буквою.
Скоріше запам’ятовується те, що об’єднане якоюсь однією думкою в тематичне ціле. Тому, завчаючи вірші, слова пісні, не потрібно зубрити кожну стрічку окремо.
Також можна вказати на такі можливості покращення пам’яті. Це правильний режим дня і роботи; вміння систематично вести свої записні книжки. Записна книга – другий мозок культурної людини. Потрібно пам’ятати: все, що покращує здоров’я і самопочуття, підвищує продуктивність пам’яті.

bv :bv: bv :bv: bv

Повідомлення відредагував Tonkis - Понеділок, 21.04.2008, 11:32
 
liydaДата: Понеділок, 21.04.2008, 14:08 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Память людини розвивається, для цього створено багато засобів.методів.Потрібно пямятати все залежить від самої людини.На мою думку ,треба слідкувати за собою, здоровя, гігієна,харчування. em yes
 
SergiyДата: Вівторок, 22.04.2008, 11:42 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Частіше потрібно нею користуватись та бажати цього. З’ясувати причини незадовільного стану, фізіологічні або психологічні. Мед, горіхи, шпинат, більше рослинної їжі. Працювати згідно графіка та забезпечувати гармонійність в роботі. Просто мати бажання та потребу розвитку пам’яті.
 
ulianaДата: Четвер, 24.04.2008, 18:17 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 32
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Sergiy)
Мед, горіхи, шпинат, більше рослинної їжі.

А ще ізюм , який допомагає згадувати пройдений матеріал.

З власного досвіду можу порадити : розв"язуйте задачки на логіку , на смикалку , математичні . Саме вони допомогли розвинути не лише мою пам"ять , але й мислення , за що я вдячна мамі. ay ay ay


"Человека сотворила любознательность."
 
lenaДата: Неділя, 27.04.2008, 14:21 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Я знаю, що для доброї памяяті потрібно їсти шоколад, столова ложка меду зранку!!!
Потрібно вчити на память вірші, і ще є багато різних рецептів!!!
 
kuchmaДата: Субота, 03.05.2008, 00:58 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
ЩОБ ПОКРАЩИТИ ПАМ"ЯТЬ ПОТРІБНО ПІДТЯГУВАТИСЬ НА ТУРНІКУ.Щоб кров швидше бігала і в більшій кількості поступала до мозку
 
AnanasikДата: Понеділок, 12.05.2008, 18:46 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Quote (kuchma)
ЩОБ ПОКРАЩИТИ ПАМ"ЯТЬ ПОТРІБНО ПІДТЯГУВАТИСЬ НА ТУРНІКУ.Щоб кров швидше бігала і в більшій кількості поступала до мозку

Мені здається що ти так пам`ять не покращеш.
На мою думку щоб покращити пам`ять потрібно багато читати,переказувати через час прочитане,а ще зараз на наш час є дуже багато різних тестів на вдосконалення пам`яті і т.д.


 
empyrean-martyrДата: Вівторок, 13.05.2008, 23:28 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Справдi на теперiшнiй час € дуже багато утилiт, виконаних навiть використовуючити Java технологiю ( тобто доступних для мобiльникiв), що призначенl для покращення пам'ятi. Принцип дií приблизно такий: спочатку на екранi з'являються або певнl послiдовностi предметiв, або предмети рiзноï форми, якi потiм потрiбно запам'ятавши ввести в тому ж порядку. Досить цiкаво. Й, повинен сказати, не завжди легко. Також можна використовувати традицiйнi методи: багаторазове повторрення, асоцiацii та iншi. Проте не варто забувати й про фiзiологiчну сторону сво€ï розумовоï дiяльностi! Я про те, що, наприклад, уроки йоги можуть допомогти для циркуляцiï кровi в мозку, психологiчному настроï людини, адже це теж важливо!..
 
ValyuhДата: Неділя, 08.06.2008, 17:50 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
А я люблю солодощі! Особливо-ШОКОЛАД. Адже у цьому виробі містяться не лише гормони щастя, але й речовини, які примушують добряче працювати клітини головного мозку. Тому, дарма кажуть "дівоча память".
 
LevkoДата: Четвер, 25.09.2008, 03:19 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Просто пожуй горіхи.
 
redДата: Середа, 18.11.2009, 16:12 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Мені здається, щоб покращити память потрібно її весь час тренувати, тобто багато читати, займатись різними вправами, але залишати невеликий час на відпочинок тому, що під час відпочинку все вивчене систематизується і узагальнюється.
 
savradimДата: Субота, 21.11.2009, 18:09 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (red)
Мені здається, щоб покращити память потрібно її весь час тренувати, тобто багато читати, займатись різними вправами, але залишати невеликий час на відпочинок тому, що під час відпочинку все вивчене систематизується і узагальнюється.

Абсолютно вірно! yes
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
redДата: Субота, 21.11.2009, 18:59 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Кожен прагне до вдосконалення, але я не вважаю що я така розумна, як ти вважаєш.
Просто я прагну оцінити все, що отримую, а також зрозуміти те, що раніше ніяк не вдавалось.
 
PrueДата: Неділя, 22.11.2009, 08:39 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
red, savradim так можете спілкуватися в приватних повідомленнях. Не засмічуйте тему. ed

Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
RodionShestopalkoДата: Понеділок, 30.11.2009, 06:19 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 3
Статус: Offline
не знаю як покращити пам'ять пробував помалу виходить та знов заходить!!!

Стабільність - запорука успіху!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Як покращити пам’ять? (В цій темі мають розміщуватись поради.)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz