Вівторок, 16.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Права студентiв (Поговоримо про те, що нам можна, а що - нi)
Права студентiв
empyrean-martyrДата: Субота, 29.03.2008, 23:28 | Повідомлення # 16
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Не знаю... краще б побiльше було бажання вчитися, анiж задумуватись над питаннями про звiльнення кого-небудь...

Додано (29.03.2008, 23:28)
---------------------------------------------
Хiба що викладач веде себе аморально, вжива€ нецензурну лексику, i не виклада€ достоту студентам матерiал... Щоправда я таких не знаю!..

 
lesДата: П'ятниця, 04.04.2008, 12:26 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
а чому студентам немає знижок на користування міським транспортом???
 
Danusya2008Дата: Вівторок, 30.09.2008, 10:36 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю,що студент повинен мати пільги на проїзд,тому що у них ніколи немає грошей. ap
 
VladykaДата: Середа, 01.10.2008, 10:03 | Повідомлення # 19
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Danusya2008, в студентiв грошей нема?! Звернiть увагу на зовнiшнiй вигляд оточуючих. А також на телефони.

Життя прекрасне!
 
ЛизардДата: Субота, 04.10.2008, 15:30 | Повідомлення # 20
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Danusya2008)
Я вважаю,що студент повинен мати пільги на проїзд,тому що у них ніколи немає грошей.

Ага) При тому, що у нас, бiдних студентiв, стипендiя вище, чим зарплата у викладачiв cc


Теория учит нас смотреть далеко вперед, а практика — себе под ноги.©
Самое страшное - не совершать ошибки, а таскать их с собой до старости.(с)
 
olena101Дата: Понеділок, 06.10.2008, 12:27 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
ax Так, студенти мають право пред"являти вимоги до конкретного викладача

Повідомлення відредагував olena101 - Понеділок, 06.10.2008, 12:28
 
olgab1991Дата: Понеділок, 06.10.2008, 12:40 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчасно виконувати завдання
Відвідувати пари


@@@
 
VladykaДата: П'ятниця, 10.10.2008, 09:03 | Повідомлення # 23
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Це не права, а обов'язки

Життя прекрасне!
 
serhiymДата: Понеділок, 17.11.2008, 14:03 | Повідомлення # 24
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 4
Статус: Offline
olena101, Я б не радив пред’являти якісь вимоги до викладачів. Для себе дорожче обійдеться

serhiy
 
Svetik-kissyДата: Неділя, 07.12.2008, 15:11 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
моральне та (або) матеріальне заохочення за успіхи у навчанні та активну участь у науково-дослідній роботі; - дуже цікаво! Мені два роки обіцяли премію у розмірі стипендіїї за таку участь, але ні матерільне ні моральне заохочення до мене чомусь не дійшло! І говорити про права, а як же виконання!

Svetik-kissy
 
RodionShestopalkoДата: Понеділок, 08.12.2008, 21:08 | Повідомлення # 26
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 3
Статус: Offline
права це добре головне не забувати за обов'язки

Стабільність - запорука успіху!
 
ingvarДата: Четвер, 11.12.2008, 15:45 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Слід зазаначити, що права студентів це, мабуть, більше фіктивність. Права студентів! Зразу зводяться до наступного питання: чи є в Україні демократія? Тому питання про студентські права будуть ще дуже довго актуальними! Звичайно можна згадати про те, що, студент у разі незгоди з отриманою оцінкою може звернутися в ректорат і на його прохання буде створена апеляційна комісія, яка "розсудить" студента і викладача. Але, ... доки в країні не буде демократії(справжньої), чесних державних служб та організацій, до тих пір люди не будуть отримувати захисту від держави, аналогічно ж не будуть отримувати допомоги та підтримки студенти!!!!!!!! ah

Додано (11.12.2008, 15:45)
---------------------------------------------
Слід зазаначити, що права студентів це, мабуть, більше фіктивність. Права студентів! Зразу зводяться до наступного питання: чи є в Україні демократія? Тому питання про студентські права будуть ще дуже довго актуальними! Звичайно можна згадати про те, що, студент у разі незгоди з отриманою оцінкою може звернутися в ректорат і на його прохання буде створена апеляційна комісія, яка "розсудить" студента і викладача. Але, ... доки в країні не буде демократії(справжньої), чесних державних служб та організацій, до тих пір люди не будуть отримувати захисту від держави, аналогічно ж не будуть отримувати допомоги та підтримки студенти!!!!!!!! ah

 
НінаДата: Понеділок, 13.04.2009, 11:24 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
ПРАВА ЦЕ ДОБРЕ І ВИКЛАДАЧА НЕВГОДНОГО МОЖНА ЗВІЛЬНИТИ , АЛЕ ЦЬОГО НЕ ПОТРІБНО РОБИТИ ПОТРІБНО ВЧИТИСЬ , ДОБРЕ ВЧИТИСЬ ТОДІ І ПРО ПРАВА ЗАБУДЕШ І ОЦІНКИ ГАРНІ МАТИМЕШ І НІКОГО ЗВІЛЬНЯТИ НЕ ТРЕБА БУДЕ.А ЯКЩО ВЕСЬ ЧАС ДУМАТИ , ЩО ТУТ ЩОСЬ МЕНІ СКАЗАЛИ НЕ ТАК , А ТУТ ЩОСЬ НЕ ТЕ ТО ЦЕ НЕ ВИХІД З СИТУАЦІЇ ТОДІ І САМ НЕ ЖИТЕМЕШ І ЛЮДЯМ МІШАТИМЕШ ЗІ СВОЇМИ ПРАВАМИ ca
 
natali_yaДата: Середа, 21.04.2010, 16:28 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Репутація: 0
Статус: Offline
ПРО ЯКІ ПІЛЬГИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ НА ПРОЇЗД У ТРАНСПОРТІ МОЖЕ БУТИ МОВА? - КОЛИ З ПЕРШОГО КЛАСУ bs УЧЕНЬ СПЛАЧУЄ ПОВНУ ВАРТІСТЬ КВИТКА ac
Мене набагато більше цікавить право

Quote (admin)
- обрання навчальних дисциплін за спеціальністю в межах, передбачених освітньо-професійною програмою підготовки та робочим навчальним планом;

[color=blue]І чому про це право ми тільки чули і знаємо? А от про його реалізацію у нашому університеті я жодного разу не чула...На мою думку, прекрасний задум - обираєш ті дисципліни, які дійсно є необхідними у подальшій професійній діяльності, а не ті на які деканат "назбирує" групу студентів, бо викладачу не вистачає годин
ft


Повідомлення відредагував natali_ya - Середа, 21.04.2010, 16:32
 
nokissДата: Субота, 05.06.2010, 18:49 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вы говорила про то, что студент может просить поменять ему преподователя. А на каком основании? согласно какому закону? И возможно ил это, если этого хочет вся группа?
 
Форум » Спілкування на різні теми » Балачка, флейм » Права студентiв (Поговоримо про те, що нам можна, а що - нi)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz