П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки? (Зробивши помилку, ми її не помічаємо! Чому? Чи це так?)
Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки?
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 01:22 | Повідомлення # 46
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
В старості потім жаліти, через те що не прожила дане нам життя так як хотіла, а прислухалася до думки інших. Що так краще?

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 01:40 | Повідомлення # 47
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Ти помиляєшся... Якби я робив так як хтів то мене вже давно небулоб в живих, і не переписувався я з вами.

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 01:48 | Повідомлення # 48
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Нє ну ти .... Робити в рамках розумного!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 01:56 | Повідомлення # 49
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Ну а що поробиш мені хочиться і край. Якби не друзі то... (сама думаю догадалась)..

Додано (13.06.2008, 01:56)
---------------------------------------------
За руль будь-якого транспорту сідати навіть тверезим недають...


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:00 | Повідомлення # 50
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Хороші в тебе друзі. Не втрать їх через свої "заскоки".

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:04 | Повідомлення # 51
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Їх то я невтратю, хоч і бачу досить рідко (далеко вони, дуже..). Боюсь лише одного що буде момент і їх поруч небуде...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:10 | Повідомлення # 52
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Пиши мені, повір заспокоювати людей я вмію, не раз мені про це говорили.

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:14 | Повідомлення # 53
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Писати кажеш, в мене бувають дні коли я неспілкуюся нізким навіть через інтернет.... Моя замкненість моя помилка....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:19 | Повідомлення # 54
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
В тебе повинна бути людина яка тебе в любу хвилину зможе заспокоїти і виручити з любої ситуації, навіть по телефону. Спілкуйся з друзями хочаб так.

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:21 | Повідомлення # 55
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Ти незнаєш всієї ситуації.......

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 02:25 | Повідомлення # 56
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Отже, старайся, щоб таких ситуацій не траплчлось і тоді все буде класно!!!!! yes yes

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ViktorДата: П'ятниця, 13.06.2008, 10:16 | Повідомлення # 57
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline

Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки? Це залежить від рівня самооцінки і самокритики. А взагалі дурак вчиться на власних помилках, а розумний на чужих. Хоча від власних усвідомлених помилок людина мудрішає.
 
ПровідникДата: Субота, 14.06.2008, 00:21 | Повідомлення # 58
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Тоді Віктор ми тут всі дурні???? Но ти вибрав чужі помилки, да чужими руками і жар можна загортати...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
DakotaДата: Понеділок, 23.06.2008, 23:21 | Повідомлення # 59
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Провідник)
Звісно інше. Їй важлива думка недопустити думку про те що вона неправа і неправа досить часто, але це визнати недозволяї її гордість....

Права, не права... Іноді важливо те, чи "ти " визнав свою помилку. А щодо моєї правильності, так я не спорю, всі ми стараємся, ламаємся, вигинаємся і доказуєм свою правильність. А гордість... Так, була вона в мене... зараза... Але, кохання творить чудеса. Саме через неї я ледь не втратила людину, яку я зрозуміла, що кохаю. Ту, яку віддаляла,ту, на яку дивилась згори, ту, яку могла образити, ту, яку дозволяла ображати, ту, яка це терпіла, ту, про яку говорила- люблю і ненавиджу. А зараз- без всякого сумніву можу сказати-люблю, а гордості-помахала рукою нарешті. bv

Додано (23.06.2008, 23:21)
---------------------------------------------

Quote (старостиха)
Що інше? Була одна ситуація, згадай, як ти говорила, що почнуть "шушукатись", то як це називається? Потрібно робити те, що ти хочеш і, щоб тобі було наплювати на думку інших людей, тому що це твоє життя, бери з нього все, що ти хочеш!!!!!!!!!!!!!

Ну щож, виражаю подяку тоді. Недаво я це зрозуміла.Потрібно робити те, що ти вважаєш за потрібне, а на всіх остальних грубо кажучи.... І постарались в цьому ти- марамолька і ще одна спільна з нами обома людина. Бо якщо ти й говорила мені не слухатись нікого, то "він" мене всеж таки переубідив. За це Вам велике спасибі, якщо б не Ви-сиділа б я з своєю гордістю в обнімку, а не з коханою людиною. cy cy cy


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...

Повідомлення відредагував Dakota - Понеділок, 23.06.2008, 23:21
 
OxanaДата: Вівторок, 07.10.2008, 14:03 | Повідомлення # 60
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Помилка - шлях до самовдоскналення.Людина не може прожити своє життя, жодного разу не помилившись.Але не всі здатні визнати власні помилки. Я завжди визнаю свої помилки. Часом змінити щось уже пізно.Життя без помилок нудне. dy dy dy dy

Додано (07.10.2008, 14:03)
---------------------------------------------
Я завжди помічаю свої помилки. Без них жити дуже сумно. Головне знати, що помилка - шлях до самовдсконалення. cy dy cy dy

 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки? (Зробивши помилку, ми її не помічаємо! Чому? Чи це так?)
  • Сторінка 4 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz