Субота, 20.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки? (Зробивши помилку, ми її не помічаємо! Чому? Чи це так?)
Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки?
DakotaДата: Середа, 30.04.2008, 20:43 | Повідомлення # 31
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (zagadkova_dysha_liruka)
Деякі помилки я помічаю ще до того, як маю їх зробити.
Проте саме прикро те, що я їх всеж таки роблю :((

Знаєш, ти не одна така.Я наприклад, також дуже часто так роблю. Про наслідок знаю, а сама роблю, знаю, що чиню не правильно, але що ж, така я..


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
kuchmaДата: П'ятниця, 02.05.2008, 22:27 | Повідомлення # 32
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Форт)
Все більшої актуальності набуває також проблема виявлення, збереження та розвитку духовного потенціалу країни - дітей та молоді з високим рівнем свідомості! І ця тема може принести деяку користь у визначенні цієї проблеми

Це до чого ????
Я людина, я можу помилятись, і я завжди готовий визнати свою помилку
 
старостихаДата: Вівторок, 06.05.2008, 11:04 | Повідомлення # 33
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Я майже ніколи не задумуюсь чи роблю я помилки чи ні, а після здійснення розумію що це була помилка, але в більшості разів її повторюю знов.Така я людина, але потрібно змінюватися!!! biggrin

Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: Середа, 07.05.2008, 01:20 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Dakota)
Знаєш, ти не одна така.Я наприклад, також дуже часто так роблю. Про наслідок знаю, а сама роблю, знаю, що чиню не правильно, але що ж, така я.

Не ти така, ми такі... Ті що також бачать помилку впері але дозволяєм тобі її зробити, далі тобі буде краще справлятися з праблемами життя. Головне навчитися їх визнавати. Існують люди яким гордість це недозволяє.....


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
DakotaДата: Субота, 10.05.2008, 22:07 | Повідомлення # 35
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Провідник)
Не ти така, ми такі... Ті що також бачать помилку впері але дозволяєм тобі її зробити, далі тобі буде краще справлятися з праблемами життя. Головне навчитися їх визнавати. Існують люди яким гордість це недозволяє.....

Існують люди, яким гордість не дозволяє, а ще "существуют люди, у которых нет никаких нравственных правил и ничего святого"


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
ПровідникДата: П'ятниця, 23.05.2008, 01:06 | Повідомлення # 36
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Dakota, ви з помилкою створенні один для одного. Тільки визнати її ти невзмозі, бо це не ваш стандарт, це вище вас...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
DakotaДата: П'ятниця, 30.05.2008, 13:37 | Повідомлення # 37
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Провідник)
Dakota, ви з помилкою створенні один для одного. Тільки визнати її ти невзмозі, бо це не ваш стандарт, це вище вас...

Ну... Людям краще видно, а щодо тебе, то, це те, що ти "упав" в наших очах, людей, які хоч і не показували, а приховували симпатію до твого внутрішнього світу,так, внутрішнього, а зараз ти просто не розумієш що робиш. Просто жалко, що виправити ти уже всього не зможеш...


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
ангелДата: Неділя, 01.06.2008, 17:47 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Dakota, чому тобі так важлива думка інших людей про тебе? Ти повинна робити і говорити те що ти хочиш, а не те, чого чекають від тебе інші люди, і навіть твої друзі.
 
DakotaДата: П'ятниця, 06.06.2008, 02:13 | Повідомлення # 39
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (ангел)
Dakota, чому тобі так важлива думка інших людей про тебе? Ти повинна робити і говорити те що ти хочиш, а не те, чого чекають від тебе інші люди, і навіть твої друзі.

Думка? Ні, для мене не важлива думка інших людей, тут скоріше інше...


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
ПровідникДата: Субота, 07.06.2008, 23:49 | Повідомлення # 40
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Звісно інше. Їй важлива думка недопустити думку про те що вона неправа і неправа досить часто, але це визнати недозволяї її гордість....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
ОйраДата: Неділя, 08.06.2008, 09:19 | Повідомлення # 41
Група: Видалені





Ха! Так визнання помилок - справа суто суб"єктивна! Якщо інший вважає щось помилкою, то це не значить, що насправді допущена помилка, особливо у житті! Це ж не математика, де відповіді можна прочитати у кінці підручника. ap
 
ПровідникДата: Понеділок, 09.06.2008, 00:57 | Повідомлення # 42
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
А відповіді у підручнику Ойра, бувають досить рідко, можна сказати навіть ніколи якщо ця книга називається "Життя". А щодо визнань своїх помилок, то на це здатні лише дуже сильні люди...

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
ОйраДата: Четвер, 12.06.2008, 18:42 | Повідомлення # 43
Група: Видалені





Quote (Провідник)
А щодо визнань своїх помилок, то на це здатні лише дуже сильні люди...

А я от думаю, що сила не в тому, щоб визнати помилку, а щоб не тільки визнати, а ще і виправити її, бо люди часто кажуть: "А от я такий, да! Допустив помилку? А от ви мене любіть з моїми помилками!" і далі продовжує поводитися так, як поводився! А людина завжди повинна прагнути до самовдосконалення.
 
старостихаДата: П'ятниця, 13.06.2008, 00:28 | Повідомлення # 44
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Dakota)
тут скоріше інше...

Що інше? Була одна ситуація, згадай, як ти говорила, що почнуть "шушукатись", то як це називається? Потрібно робити те, що ти хочеш і, щоб тобі було наплювати на думку інших людей, тому що це твоє життя, бери з нього все, що ти хочеш!!!!!!!!!!!!! biggrin


Йди вперед, і не оглядайся!
 
ПровідникДата: П'ятниця, 13.06.2008, 01:11 | Повідомлення # 45
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (старостиха)
Потрібно робити те, що ти хочеш і, щоб тобі було наплювати на думку інших людей, тому що це твоє життя, бери з нього все, що ти хочеш!!!!!!!!!!!!!

Існує одна проблема... Це як карточний домік, витягни нету карту і все рухне... "Брати те що тобі хочеться", подумайте перед тим чи це того варте???.....


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки? (Зробивши помилку, ми її не помічаємо! Чому? Чи це так?)
  • Сторінка 3 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz