Середа, 24.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки? (Зробивши помилку, ми її не помічаємо! Чому? Чи це так?)
Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки?
ФортДата: Понеділок, 03.03.2008, 15:35 | Повідомлення # 1
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Все більшої актуальності набуває також проблема виявлення, збереження та розвитку духовного потенціалу країни - дітей та молоді з високим рівнем свідомості! І ця тема може принести деяку користь у визначенні цієї проблеми

Один терапевт - это 1024 гигапевта, или 1048576 мегапевтов!

Повідомлення відредагував Форт - Понеділок, 03.03.2008, 15:36
 
MASKДата: Понеділок, 03.03.2008, 16:13 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Вибач Форт, але я трохи не зрозумів твого питання!!! Але як я думаю то дітей треба більше залучати до інтелектуальної праці!!! biggrin

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
galanetДата: Понеділок, 03.03.2008, 16:45 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Як на мене, то назва теми і її зміст не зовсім відповідають одне одному.
Але спробую дати відповідь на запитання, яке прозвучало в назві теми:
"Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки? (Зробивши помилку,ми її не помічаємо! Чому? Чи це так?)".
Дивлячись якого масштабу була зроблена помилка. Якщо з нашої вини комусь праска впаде на голову, то, мабуть, цю помилку важко буде не помітити. Звісно, є помилки, яких ми не помічаємо, наприклад, розмови під час пари (на думку деяких студентів вони не винні в тому, що їм хочеться говорити), які є виявленням неповаги до викладача або грубе відношення до іншої людини (грубіян і не подумає про те, що він робить помилку).
Отже, не всі помилки можуть бути помічені, а якщо й помічені, то не кожен намагається їх виправити.
Щодо себе, то дуже часто помічаю свої помилки, деякі з них можу виправити, а деякі так і залишаються невиправними. Ще раз переконуюсь, що життя, як зошит, по новій не перепишеш, тому потрібно намагатись писати без помилок.
biggrin
 
MayorДата: Середа, 05.03.2008, 15:03 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Я, наприклад, помічаю свої помилки не часто, кожна людина любить себе і не хоче визнавати свої помилки, але так важко жити. Я над питанням своїх помилок частенько думаю перед сном і намагаюсь їх анлізувати і робити для себе висновки. А коли випадково образив людину, зробивши помилку, стараюсь виправити становище, або вибачитися, або зробити їй приємне. Потрібно відноситися до людей так, як ти хочеш, щоб відносилися до тебе. dy dy dy em em

Потрібно вміти жити
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Середа, 05.03.2008, 15:18 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Я свої помилки аналізую кожного дня. Проте користь це приносить лише тоді, коли на наступний день я виправля їх.
Є такі помилки, які не можна виправити все життя. На помилках ми учимось, проте часто потрапляємо в них знову. Краще взагалі уникати їх, проте, якби все було б просто життя стало б нецікавим.

"Если не было б исключений - правила стали бы невыносимы " (автора цих слів напишу пізніше)


"Життя потрібно змінювати"
 
OleksandrДата: Середа, 05.03.2008, 15:25 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
Робити собі зауваження,визнати що ти не правий - це все добре,я вважаю, що кожен повинен вчитися лише на своїх помилках, а не на помилках інших!!! el
 
MASKДата: Середа, 05.03.2008, 15:28 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (zagadkova_dysha_liruka)
Я свої помилки аналізую кожного дня. Проте користь це приносить лише тоді, коли на наступний день я виправля їх.Є такі помилки, які не можна виправити все життя. На помилках ми учимось, проте часто потрапляємо в них знову. Краще взагалі уникати їх, проте, якби все було б просто життя стало б нецікавим.

Досить гарні ці слова, а особливо приємно якщо саме так все і проходить(стосовно аналізу)
Особисто я роблю БЕЗЛІЧ помилок, і гірко сказати, що не все виправляю! Проте життя складне і на своїх помилках потрібно точно вчитись(якщо не на помилках інших) ca


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
adminДата: Середа, 05.03.2008, 20:10 | Повідомлення # 8
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
На жаль, більшість людей вважає, що ті якості, якими вони володіють, і є найкращими якостями, але дуже навіть бувають засмучені з того, що помічають аналогічні якості в інших людях ac ac ac

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
galanetДата: Середа, 05.03.2008, 20:52 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (admin)
На жаль, більшість людей вважає, що ті якості, якими вони володіють, і є найкращими якостями

Погоджуюсь. Але це відбувається тоді, коли людина не задумується про свої якості! А варто лише задуматись... cs
Спробуйте серйозно дати відповіді на запитання: "Я ідеальний(а)?" або "В мене є погані якості?" або "Скільки помилок я зробив(ла)?" або "Скількох людей я засмутив(ла)?". Рефлексія все виправить. el

Quote (admin)
але дуже навіть бувають засмучені з того, що помічають аналогічні якості в інших людях

З цим погоджуюсь повністю. bk
Ех... Ніхто не ідеальний.
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: П'ятниця, 07.03.2008, 21:08 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Якби всі були ідеальні - в світі панував би хаос.

"Життя потрібно змінювати"
 
MASKДата: Вівторок, 11.03.2008, 11:19 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (zagadkova_dysha_liruka)
Якби всі були ідеальні - в світі панував би хаос.

Хаосу не було!!! Можливо ти бачила досить цікавий фільм на цю тему "The asigment", якщо ні то подивися, саме він торкає цю тему, тобі буде цікаво!!! biggrin


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
adminДата: Вівторок, 11.03.2008, 21:42 | Повідомлення # 12
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Oleksandr)
Робити собі зауваження,визнати що ти не правий - це все добре,я вважаю, що кожен повинен вчитися лише на своїх помилках, а не на помилках інших!!!

Когда грозит беда, корда бывает туго, мудрец винит себя, глупец ругает друга (Східна приказка). Гадаю, що Oleksandr чинить вірно, але все ж таки краще вчитися на помилках інших і користуватися досвідом попередників; хоча, наступаючи двічі на одині і ті ж граблі, здобуваєш дорогоцінній досвід ap


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
VladykaДата: Середа, 12.03.2008, 21:59 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Я завжди помiчаю своi помилки, але тодi, коли виправляти iх уже пiзно...

Життя прекрасне!
 
adminДата: Четвер, 13.03.2008, 21:46 | Повідомлення # 14
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
Я завжди помiчаю своi помилки, але тодi, коли виправляти iх уже пiзно...

А я тільки і помічаю, коли виправити не можна уже! ap
Особливо це стосується помилок, які я допускаю, коли вчу студентів. Часто помічаю, що не так треба було учити! yes


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
minusДата: Четвер, 13.03.2008, 22:41 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
А я просто живу і намагаюся жити так, щоб не було соромно. В тому ж, щоб припускатися помилок немає нічого страшного. І не обовязково завжди намагатися виправляти помилки, іноді краще залишити усе, як є. Також не вважаю доцільним намагатися зовсім не допускати помилок, адже перфекціонізм веде до божевілля.

93! 93 93/93!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Спробуйте визначити, як часто Ви помічаєте власні помилки? (Зробивши помилку, ми її не помічаємо! Чому? Чи це так?)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz