Четвер, 18.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Пірсинг (Ставлення до пірсингу)
Пірсинг
КорабликДата: Вівторок, 02.11.2010, 09:52 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Пірсинг (англ. piercing - «прокол») - одна з форм модифікацій тіла, створення проколу, в якому носять прикраси. Саме поняття «пірсинг» може ставитися як до процесу проколювання, так і до отворів, зробленим за допомогою проколювання.
Причини того, щоб робити чи не робити пірсинг, можуть бути найрізноманітнішими. Деякі роблять проколи з релігійних чи духовних міркувань, інші керуються потребою в самовираженні, бажанням поліпшити сексуальні переживання, підтвердити свою належність до культури або висловити протест проти неї. Деякі різновиди пірсингу залишаються спірними, особливо у відношенні молоді. Освітні установи, роботодавці та релігійні спільноти зазвичай обмежують носіння пірсингу. Деякі практикують екстремальні види пірсингу. Серед рекордсменів Гіннеса зустрічаються власники сотень і навіть тисяч постійних і тимчасових проколів. По суті пірсинг - інвазивна процедура, в процесі якої можливе виникнення алергічних реакцій, занесення інфекції, поява рубців і шрамів, непередбачені реакції організму. Використовувані на сьогоднішній день норми безпеки і санітарні заходи, в поєднанні з акуратною обробкою після створення проколу, покликані звести ризик виникнення перелічених ускладнень до мінімуму. Час загоєння пірсингу істотно залежить від місця розташування проколу, так , повне загоєння пупка в деяких випадках займає до двох років.

Ваше ставлення до пірсингу?
http://ru.wikipedia.org/wiki/Пирсинг

 
y@n@Дата: Вівторок, 02.11.2010, 17:32 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
так, цілком згодна з вище сказаним!
...
сама до пірсінгу ставлюсь нормально...
мені здається, що у цьому немає нічого жахливого, звичайно якщо це не є небезпечним (тобто пірсінг у таких місцях, що не несуть небезпеки), або коли в міру, тобто кількість пірсінгів мінімальна...
ще краще, коли пірсінг личить людині і прикраса на ньому має гарний вигляд та не символізує щось погане...
 
kergydyДата: Вівторок, 02.11.2010, 21:32 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (y@n@)
тобто пірсінг у таких місцях, що не несуть небезпеки

кому небезпеки? явний натяк на чоловічу половину, а ще каже, що нічого жахливого, от чому так жахаються Один з Оце_таком


Жить хорошо... а ХОРОШО жить - еще лучше!
 
ЖуравкаДата: Вівторок, 02.11.2010, 21:48 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
У кожного своє поняття краси...
Особисто я не люблю пірсинг, хоча в дитинстві мені прокололи вуха і я ношу невеличкі сережки. Згадую, як боляче було в дитинстві, коли сережка зачіплялася за кофту і рвала вухо.
А от думка фахівців:
1. "...тому як на мочці вуха існує багато точок, пошкодивши які, ви можете позбутися слуху або, наприклад мови".
2. "Брова також відноситься до розряду «небезпечного пірсінга». Якщо проколоти брову непрофесійно, можна позбутися зору".
3. "Пупок проколюють в основному дівчата, і в основному для того, щоб продемонструвати красу свого плоского животика. Якщо ви зважилися на прокол пупка, то повинні забути на декілька днів, а то і тижнів про гарячу ванну і купання в басейні".
4. "І пам'ятаєте, що рано чи пізно юнацький максималізм піде, а проколені частини тіла у вас залишаться на все життя".
Думаю, що дійсно не варто ризикувати своїм здоров"ям.


У кожної людини свої недоліки, і часто це - найцікавіше в ній.
 
ОдинДата: Вівторок, 02.11.2010, 21:57 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (y@n@)
личить людині і прикраса на ньому має гарний вигляд та не символізує щось погане

дуже личить, коли
Quote (Журавка)
повинні забути на декілька днів, а то і тижнів про гарячу ванну і купання в басейні".

ще краще личить, коли
Quote (Кораблик)
повне загоєння пупка в деяких випадках займає до двох років

От мені і цікаво, заради чтого y@n@, воно тобі?
Для танцю? Ну то намалюй собі цяцьку на пупові чи в будь-якому іншому місці, змити потім зможеш і не носитимеш клеймо чи тавро все життя.
А ще мені цікаво, як на таке "художнє оздоблення" дивляться твої батьки?
 
Оце_такДата: Вівторок, 02.11.2010, 22:04 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 2
Статус: Offline
Один, та що ти вчепився до дівчини?!
Станеш батьком, тоді і будеш своїй дочці розказувати про шкідливість пірсингу!
І при чому тут клеймо? Клеймо - це не прокол, а на вусі тварині вибивають, щоб знати, хто господар.
Журавка, з тобою цілком погоджуюся fq
 
minusДата: Четвер, 04.11.2010, 11:00 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Існує маса способів підкреслити сексуальніть/привабливість, що не включають нанесення тілесних ушкоджень. Краще користуватися ними. Цікаво було б дізнатися про "пірсинг з релігійних чи духовних міркувань", на днях погуглю і висловлю думку з цього приводу.

p.s. Ура, у мене соте повідомлення! em


93! 93 93/93!

Повідомлення відредагував minus - Четвер, 04.11.2010, 11:01
 
StigmataДата: Понеділок, 06.12.2010, 15:14 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
пірсинг це класно, проте потрібно робити в міру. Не красиво коли йде дівчина чи хлопець і все лице проколене.... А зиною холодно... ae
 
ОболванчикДата: Понеділок, 20.12.2010, 21:18 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Stigmata)
пірсинг це класно, проте потрібно робити в міру. Не красиво коли йде дівчина чи хлопець і все лице проколене.... А зиною холодно...

і шмарклі у проколеній ніздрі замерзають. ae
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Пірсинг (Ставлення до пірсингу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz