Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Шлюбний контракт
Шлюбний контракт
adminДата: Понеділок, 21.12.2009, 21:36 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Перші шлюбні договори з’явилися у XVII столітті в Англії. Вони призначалися для захисту прав заміжньої жінки та її кревних родичів на фамільне майно. У законодавство України це поняття увійшло 1992 року, коли Кодекс законів про шлюб і сім’ю доповнили статтею 27-1, що дає право особам, які укладають шлюб, «за власним бажанням укласти угоду про вирішення питань життя сім’ї і передбачити майнові права й обов’язки членів подружжя». Через рік, 16 червня 1993 року, вийшла постанова Кабінету міністрів України «Про порядок укладання шлюбного контракту», яка регулює основні питання, пов’язані зі складанням цього документа.

Шлюбний контракт — це не що інше, як угода, договір про вирішення питань сімейного життя, закон для обох сторін. Він охоплює низку окремих пунктів (угод), що стосуються різноманітних сторін життя сім’ї, тому дії там можуть передбачатися найрізноманітніші: передати майно у власність, надати кошти на утримання одного з батьків, створити умови для належного виховання дітей, покарати за подружню невірність (компенсація моральної шкоди) тощо. Єдиної форми для документа немає, він може складатися як з одного пункту, так і з кількох сторінок, із докладним, вичерпним і розгорнутим описанням умов.
Детальніше про шлюбний контракт читайте тут.

Ваше ставлення до укладання шлюбного контракту?


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
Оце_такДата: Понеділок, 21.12.2009, 21:55 | Повідомлення # 2
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 2
Статус: Offline
Я взагалі за громадянський шлюб, де немає ніяких контрактів. tongue
 
SvetikДата: Вівторок, 22.12.2009, 20:02 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 3
Статус: Offline
В мене двояке ставлення до шлюбних контрактів. З одного боку контракт в багатьох моральних та матеріальних аспектах захищає його укладачів, а з іншого - своїм же існуванням доводить недовіру до партнера того, хто був ініціатором його укладення.
fd fd fd fd fd
 
PrueДата: Середа, 23.12.2009, 01:17 | Повідомлення # 4
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Svetik)
а з іншого - своїм же існуванням доводить недовіру до партнера того, хто був ініціатором його укладення.
Чому недовіру? Ніхто не знає що може статися в житті. Це як своєрідна страховка.... І нічого поганого в цьому я не бачу...


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
ОдинДата: Четвер, 24.12.2009, 14:20 | Повідомлення # 5
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Prue)
Чому недовіру? Ніхто не знає що може статися в житті. Це як своєрідна страховка.... І нічого поганого в цьому я не бачу...

Громадянський шлюб - с траховка, законний шлюб - страховка. Машина - страховка, квартира - страховка. Від чого ще можна застрахуватися?
Як би так зробити, щоб застрахуватися від життя?
 
SvetikДата: П'ятниця, 25.12.2009, 13:42 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 66
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Один)
Як би так зробити, щоб застрахуватися від життя?

Олександре, життя - своєрідний екзамен. Роблячи життєві кроки, ми ніби тягнемо білети на екзамені (кому що припаде). Інколи може випасти такий білет, від якого ти без підстраховки не викрутишся. Хоча, на жаль, не все в житті можна застрахувати, від самого життя страхуватись не треба.
cs cs cs cs cs
 
ОдинДата: Вівторок, 29.12.2009, 13:54 | Повідомлення # 7
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Яка тоска!
Де подівся романтизм кохання?
Все переводиться в гроші, в страховку.
Взаємини двох людей перетворюються на торгову "сделку", а подружнє життя починається з недовіри і прогнозів на гірший варіант.
Як все-таки скучно стало жити в цьому світі, де панує меркантилізм і прагматизм!
 
studentka_yaraДата: П'ятниця, 29.10.2010, 00:09 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Життя непередбачуване і саме шлюбний контракт може допомогти вирішити багато сімейних питань. Але з іншої сторони людина, яка укладає шлюбний контракт, допускає думку про те, що їх сім’я зазнає "краху" - це призводит до певної невпевненості у партнерові та благополуччі сім’ї!
Шлюбний контракт вигідний для людей, які мають велику статки і щоб переконатись у справжності почуттів парнера - укладають договір чи з іншими етнічними групами)) ca
 
КорабликДата: Неділя, 31.10.2010, 17:15 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (studentka_yara)
почуттів парнера

фу! яке гидке слово партнер, коли мова йде про шлюб, кохання, вірність!
Дійсно, дуже прикро, що навіть кохання стає предметом торгу між так званими "партнерами" sad
 
inna-95Дата: Понеділок, 06.12.2010, 15:34 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
мені здається що укладати шлюбний контракт-не поважати себе!!!!!!!!!!!!чому?бо при укладенні його ти виявляєш недовіру до своїх почуттів,а якщо тине виявляєш довіру до почуттів то ти живеш з нелюбою людиною.а якщо ти живеш з нелюбою людиною,то ти не поважаєш себе.................
 
oli4ka_93Дата: Понеділок, 06.12.2010, 15:38 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
inna-95, а я не згодна. Це звичайна угода. І в ній нічого не йдеться про недовірудо своїх почуттів. І це звісно зовсім не означає, що ти живеш з нелюбою людиною.
 
GalinaДата: Понеділок, 06.12.2010, 15:39 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
а що,НАДІЙНО..................................
 
ОболванчикДата: Понеділок, 20.12.2010, 21:10 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Galina)
а що,НАДІЙНО..................................

Quote (oli4ka_93)
inna-95, а я не згодна. Це звичайна угода. І в ній нічого не йдеться про недовірудо своїх почуттів. І це звісно зовсім не означає, що ти живеш з нелюбою людиною.

я теж так думаю, що немає чого твоїми мільярдами розпоряджатися якомусь там пройдосі, за якого ти виходиш заміж, бо більше ніхто заміж не бере.

 
minusДата: Вівторок, 21.12.2010, 20:58 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Дурня ці шлюбні контракти. Не довіряєш - не одружуйся.

93! 93 93/93!
 
ГойяДата: П'ятниця, 25.03.2011, 17:57 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (minus)
Дурня ці шлюбні контракти. Не довіряєш - не одружуйся.

Правильно! Повидумовували все, щоб тільки не відповідати один за одного!


Я знаю, що я нічого не знаю, але ж уроки вчити так не хочеться...
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Шлюбний контракт
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz