П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Часто головним буває не те, що сказати, а як сказати...
Часто головним буває не те, що сказати, а як сказати...
adminДата: Вівторок, 26.02.2008, 21:59 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Слово - це основне знаряддя вчителя. Майстерне володіння словом дозволяє вчителю вершити чудеса...

Ну що здавалося б слова? Слова та голос...більш нічого, а серце б"ється, ожива, як їх почує... (Т.Г.Шевченко)

Невелика різниця (східна притча)

Один східний володар побачив страшний сон, ніби у нього випали один за іншим всі зуби. У сильному хвилюванні він покликав до себе тлумача снів. Той вислухав його стурбовано і сказав:
- Повелителю, я повинен повідомити тобі сумну звістку. Ти втратиш одного за іншим всіх своїх близьких.
Ці слова викликали гнів володаря. Він велів ув'язнити нещасного і покликати іншого тлумача, який, вислухавши сон, сказав:
- Я щасливий повідомити тобі радісну звістку - ти переживеш всіх своїх рідних.
Володар був обрадуваний і щедро нагородив його за цей прогноз. Придворні дуже здивувалися.
- Адже ти сказав йому те ж саме, що і твій бідний попередник, так чому ж він був покараний, а ти винагороджений? - питали вони.
На що послідувала відповідь:
- Ми обидва однаково тлумачили сон. Але все залежить від того, не що сказати, а як сказати.

Нічого такого, що було б неправдою (сучасна притча)

Одного разу сліпий чоловік сидів на сходинках однієї будівлі з капелюхом біля ніг і табличкою з написом: «Я сліпий, будь ласка, допоможіть».
Мимо проходив інший чоловік і зупинився. Він побачив інваліда, у якого було всього лише декілька монет в його капелюсі. Він кинув йому пару монет і без його дозволу написав нові слова на табличці та залишив її сліпому і пішов.
Увечері він повернувся і побачив, що капелюх повний монет. Сліпий узнав його по кроках і запитав, чи не він був тією людиною, що переписала табличку. Сліпий хотів узнати, що саме він написав. Той відповів:
- Нічого такого, що було б неправдою. Я просто написав її дещо по-іншому.
Він посміхнувся і пішов.

Новий напис на табличці був такий: «Зараз весна, але я не можу її побачити».


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Середа, 05.03.2008, 15:08 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Я не можу відновити спокій у своїй душі, в мене порожнеча від якої виникає лише одна думка. Не пригадуючи слова, я пам'ятаю, як це було сказано і це викликає біль і образу. Я знаю, що виправдаю цю людину в своєму душевному світі, проте "ця людина" знає моє ставлення до неї. Я впевнена, що вона не зрозуміла, що образила мене, проте я не можу цього зараз простити. З часом - так. Через рік я буду відповідати на цю згадку з посмішкою, проте ця рана назавжди залишиться як відбиток болі від кохання.

"Життя потрібно змінювати"
 
atinka5Дата: Середа, 05.03.2008, 21:26 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 2
Статус: Offline
Якщо людина не є оратором, але вміє душевно, щиро і переконливо говорити - це вже 50 % успіху. Всі ми, коли до нас ввічливо звертаються, чистою послідовною мовою майже одразу позитивно налаштовуємось. Вдала гра слів - мастерність!
 
MASKДата: Четвер, 06.03.2008, 09:04 | Повідомлення # 4
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (atinka5)
Якщо людина не є оратором, але вміє душевно, щиро і переконливо говорити - це вже 50 % успіху. Всі ми, коли до нас ввічливо звертаються, чистою послідовною мовою майже одразу позитивно налаштовуємось. Вдала гра слів - мастерність!

Так саме це вміння мене рятувало не один раз у житті, я і мої друзі часто дивуються як я вмію так. Я сам не знаю проте думаю, що це талант!!! bi


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
galanetДата: Четвер, 06.03.2008, 15:20 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (atinka5)
але вміє душевно, щиро і переконливо говорити

Quote (MASK)
Так саме це вміння мене рятувало не один раз у житті, я і мої друзі часто дивуються як я вмію так. Я сам не знаю проте думаю, що це талант!!!

Я в цьому вкотре переконуюсь на сторінках форуму! bi

 
adminДата: П'ятниця, 07.03.2008, 00:56 | Повідомлення # 6
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (atinka5)
Вдала гра слів - мастерність!

Так, але дуже прикро, коли це тільки гра слів... bh


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 09.03.2008, 04:50 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Коли учитель без посмішки, а суворим голосом наказує іти до дошки, сам аналізуєш, що з радістю пішов би сам, а з таким "оголошенням" і бажання зникає.

"Життя потрібно змінювати"
 
iskrinaДата: Неділя, 09.03.2008, 07:25 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо знаходишся серед такої високоповажної публіки (сержанти, лейтенанти, полковники, генерали) то десь і слова зникають. Хочеться послухати начальство. Чи не пора adminу збільшити прохідний бал для присвоєння звань????? ca

Не давіть букашку. Вона теж жити хоче!
 
adminДата: Неділя, 09.03.2008, 07:58 | Повідомлення # 9
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (iskrina)
Якщо знаходишся серед такої високоповажної публіки (сержанти, лейтенанти, полковники, генерали) то десь і слова зникають. Хочеться послухати начальство. Чи не пора adminу збільшити прохідний бал для присвоєння звань?????

Так що ж Ви хочете? На форумі уже майже 200 чоловік! Незабаром батальон буде! А всього тільки 1 полковник (мене можна не рахувати) , 4 лейтенатни, а сержантів взагалі ще невистачає! av sad


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 09.03.2008, 14:36 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Прохідний бал не збільшуйте, адже не кожен має можливість кожний день писати повідомлення. sad

"Життя потрібно змінювати"
 
MASKДата: Вівторок, 11.03.2008, 11:25 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
zagadkova_dysha_liruka, admin, iskrina, нумо продовжемо розмовляти по темі, бо ви трохи відволіклись!!! А стосовно звань то кого вони хвилюють, головне приємно поспілкуватись!!! ca biggrin

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
MayorДата: Середа, 12.03.2008, 13:03 | Повідомлення # 12
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Я вертаюсь до нашої теми і хочу сказати, що інколи неправильно сказано може призвести до смерті. Звісно не в нас час, а наприклад в середньовіччі. Колись був випадок: суддя не правильно висловив вирок, і невинному винесли смертельний вирок. Вирок був такий "Казнить, нельзя помиловать", а повинен був бути такий "Казнить нельзя, помиловать". Звісно це говориться не про інтонації і виразності вимовлення, але теж цікавий факт.

Потрібно вміти жити
 
VladykaДата: Четвер, 13.03.2008, 01:00 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Потрiбно думати не лише про те, що й коли казати, а й про те, коли помовчати треба... Iнколи мовчання розказуе набагато бiльше нiж гучнi слова

Життя прекрасне!
 
adminДата: Четвер, 13.03.2008, 21:31 | Повідомлення # 14
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Для дурака - молчанье щит; дурак умен, когда молчит... Що Ви на це скажете? ct

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
VladykaДата: Четвер, 13.03.2008, 22:30 | Повідомлення # 15
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Дурень вiд мовчання розумнiшим не стане. Але може подати вид, зробивши серйозний вигляд обличчя i киваючи головою...

Життя прекрасне!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Часто головним буває не те, що сказати, а як сказати...
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz