Четвер, 25.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Звідки беруться «неформали»?
Звідки беруться «неформали»?
y@n@Дата: Субота, 30.10.2010, 21:43 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Усi ми люди, неформали також. Не потрiбно iх призирати i "виносити"за рамки нормального. Неформалами стають тi люди,якi обдiленi увагою. Насамперед дiти,що втратили батькiв(сироти, напiвсироти), тi що не отримують достатньоi уваги вiд батькiв,тi якi вважають себе зайвими у цьому свiтi. I хочуть щоб iх помiтили. Але ж цi люди,такi як i всi iншi!!! Неформали-це люди,якi слухають не стандартну музику, не стандартно одягаються i т.д. Але на даний момент э багато субкультур. Кожна з них вiдрiзняэться традицiями. Так,я згодна,що э угрупування, що приносять збитки( рiжуть вени, вбивають людей, тварин, руйнують майно, п'ють i т.д.). Але, не потрiбно забувати про неформалiв,що не вiдносяться до цих угрупувать,i не несуть шкоди суспiльству. Адже у наш час слово "неформали" означаэ,щось страшне чого потрiбно оберiгатись. Але чому? Я себе також вважаю неформалом... Я слухаю рок(але не тiльки), маю декiлька пiрсiнгiв, деколи не стандартно одягаюсь, займаюсь стрiльбою(що э теж дивно,адже я дiвчина),у мене э багато друзiв з рiзних субкультур(хоча я не належу до угрупувань. А сама по-собi!) та я ж, здаэться нормальна=) не несу шкоди нiкому! Але ж неформал,то чому нас боятись
 
ОдинДата: Неділя, 31.10.2010, 17:10 | Повідомлення # 32
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (y@n@)
маю декiлька пiрсiнгiв

в яких місцях? Це тобі в чомусь допомагає? Ти стала кращою? Більше стала подобатися хлопцям?
Я ще сприймаю сережку у вусі, але з огидою ставлюся до дівчат з сережкою в носі. Таке враження, що там постійно збираються нечистоти. Цілком поділяю жарт Н.М. про те, що будь-яка жива істота опирається коли їй хочуть поставити клеймо або пробити дірку в шкірі і лише людина ДОБРОВІЛЬНО затягає собі дротик в рило.
 
y@n@Дата: Понеділок, 01.11.2010, 15:00 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
П1рс1нг в пупку... Н1 я не стала кращою... Це нi в чому не допомагаэ. Але я танцюю танець живота,в цьому пiрсiнг доречний
 
Оце_такДата: Понеділок, 01.11.2010, 21:15 | Повідомлення # 34
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Один)
затягає собі дротик в рило.
Один, ти б краще вирази вибирав!
Дівчина танець живота танцює! І не в писку у неї персинг, а в пупку cg Поняв?
y@n@, не звертай на нього уваги, він у нас завжди дуже "правильний".
Танцюєш - молодець! gc gc gc
 
ОдинДата: Понеділок, 01.11.2010, 21:38 | Повідомлення # 35
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Оце_так)
Один, ти б краще вирази вибирав!

я нічого поганого не казав, а лише висловив свою думку і наскільки я зрозумів, вона не розбігається з твоєю. Чи тобі приємно цілуватися з дівчиною, у якої персинг в язиці або в носі?. Мені огидно!
 
Оце_такДата: Понеділок, 01.11.2010, 21:43 | Повідомлення # 36
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Один)
Чи тобі приємно цілуватися з дівчиною, у якої персинг в язиці або в носі?

Неприємно, але хто ж заставляє тебе цілуватися з такими дівчатами? ag
І взагалі, мова йде про неформалів, а не про персінги. Якщо хочеш про це говорити, створи тему!
 
y@n@Дата: Вівторок, 02.11.2010, 17:36 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 19
Репутація: 0
Статус: Offline
Оце_так,
не звертай на нього уваги, він у нас завжди дуже "правильний".
Танцюєш - молодець!

дякую, дуже приємно ab

 
StigmataДата: Понеділок, 06.12.2010, 15:32 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
справжні неформали це талановиті та обдаровані люди, яких чомусь не розуміє оточення.
ми не підкоряємось стандартам, ми такі, якими хочемо бути і якими нас мають сприймати. зовнішній вигляд і музика це лише маска під якою криється трепітне юне серце...
 
ОболванчикДата: Понеділок, 20.12.2010, 21:27 | Повідомлення # 39
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Stigmata)
ми не підкоряємось стандартам, ми такі, якими хочемо бути і якими нас мають сприймати. зовнішній вигляд і музика це лише маска під якою криється трепітне юне серце...

покажись трепетне серце, кого ти в своєму житті пожаліло, кому життя зробило щасливішим, чи принесло ти радість, в першу чергу, своїм батькам?
 
minusДата: Середа, 05.01.2011, 18:14 | Повідомлення # 40
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Stigmata,
Ой, як "ми" себе любимо ap
Стандартам усі підкоряються, навіть якщо думають інакше.


93! 93 93/93!
 
ОдинДата: Субота, 08.01.2011, 18:29 | Повідомлення # 41
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
"Безумец (дурак) жалуется, что люди не знают его, мудрец - что он не знает людей" (Конфуций).
Повністю підтримую думку Конфуція щодо неформалів різного гатунку.
 
studentka_yaraДата: Вівторок, 11.01.2011, 13:30 | Повідомлення # 42
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Неформали були і будуть завжди! Особливо дуже помітно це серед підлітків.
Неформали - "неформальне об’єднання молоді". Сьогодні ми бачимо різні течії субкультур. Хтось з легкістю переходить з однієї субкультури в іншу, інші зберігають вірність одній течії. Молодь часто не вникає в суть і філософію неформального руху і використовують зовнішні прояви тільки для епатажу . Навіть ті, хто відданий одній своїй неформальній організації, часто не розуміє її.
Виряджаючись у неформалів в більшості підлітки, що не знаходять розуміння в сім'ї, в школі, серед однолітків. Батьки зайняті зароблянням грошей, слави і так далі, на інше у них не залишається часу. Діти віддані самим собі. В результаті виходить, що дітям немає до кого навіть звернутись і попросити поради. Так вони починають шукати підтримку в різних субкультурах.
В основному субкультура, як спосіб самовираження.
 
ОдинДата: Вівторок, 11.01.2011, 19:19 | Повідомлення # 43
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (studentka_yara)
Виряджаючись у неформалів в більшості підлітки, що не знаходять розуміння в сім'ї, в школі, серед однолітків.

А чому ж їх не розуміють? Вони на іншій мові ( японській, китайській) спілкуються?
На мою думку, просто таким дітям хочеться похизуватися, що вони належать до неформалів, а переконаннями чи поглядами якимость там і не пахло.
Як правило, це діти, розум яких "необезображен" интелектом, читати вони не люблять, вчаться аби як, а виділитися якось же хочеться, показати який ти крутий, як тебе не розуміє суспільство, батьки, вчителі, ще хтось. Таким дітям всі чимось зобов"язані, тільки вони ні перед ким не мають ніяких обов"язків.
 
minusДата: Вівторок, 11.01.2011, 23:41 | Повідомлення # 44
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Один)
Таким дітям всі чимось зобов"язані, тільки вони ні перед ким не мають ніяких обов"язків.

В яблучко! Згоден на 93%


93! 93 93/93!
 
studentka_yaraДата: Середа, 09.02.2011, 12:54 | Повідомлення # 45
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote
Quote (studentka_yara)
Виряджаючись у неформалів в більшості підлітки, що не знаходять розуміння в сім'ї, в школі, серед однолітків.

Я мала на увазі, різні психологічні проблеми, не благополучні сім'ї, проблемне виховання та багато іншого, як наслідок такої поведінки. Важливою є реферантна група на яку орієнтуються і яку наслідують..

Quote
Таким дітям всі чимось зобов"язані, тільки вони ні перед ким не мають ніяких обов"язків.

А хіба може бути по-іншому, особливо у підлітковому віці - переживаючи масу фізіологічних, психологічних змін, живучи під тиском батьків, маючи певні страхи та проблеми....от вони і тікають від самих себе, наслідуючи когось іншого, ховаючись за певним образом!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Звідки беруться «неформали»?
  • Сторінка 3 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz