П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Як студент може заробити додаткові кошти. (Набридло брати кошти в батьків.)
Як студент може заробити додаткові кошти.
ТанечкаДата: Вівторок, 18.03.2008, 14:48 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, щокожен студент прийшовши до того чи іншого вузу повинен навчатися. Особисто мені і так невистачає часу на виконання домашнього завдання, не говорячи про те що потрібно виділяти час на те щоб десь підробити. Якщо студент буде працювати в позаурочний час то він не буде навчатися так як потрібно. Тому я категорично проти того щоб студенти десь працювали.
 
lenДата: Вівторок, 18.03.2008, 14:58 | Повідомлення # 17
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб заробити гроші потрібно працювати на роботі, але це займає багато часу, якого деколи й так не вистачає на навчання. Тому є хороший варіант або вчитись на заочному, або за індивідуальним планом. cg cl
 
НезнайкаДата: Вівторок, 18.03.2008, 15:30 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно, нобридло сидіти на шиї у батьків, але особисто для мене важко було б поєднувати навчання і роботу!!! cl
 
adminДата: Вівторок, 18.03.2008, 15:44 | Повідомлення # 19
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (len)
Щоб заробити гроші потрібно працювати на роботі, але це займає багато часу, якого деколи й так не вистачає на навчання. Тому є хороший варіант або вчитись на заочному, або за індивідуальним планом.

Ви вважаєте, що це не так багато займатиме часу? blink blink blink


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
subaruДата: Четвер, 27.03.2008, 14:38 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Звісно, добре коли тебе батьки забезпечують фінансами, але потрібно і самому думати про те як заробити грошей.
Особисто я уже 4 роки стараюсь бебе забезпечувати. Найшов хороший спосіб!!!!
НЕ засмучуйтесь якщо вам не вдається найти хорошу роботу, підходящу для вас, та вашого вільного часу. Явпевнений в тому що ви неодмінно знайдети класну роботу на якій проацювали із задоволенням, і отримували за це хорошу заробітню оплату. cc
 
ОйраДата: Четвер, 27.03.2008, 22:22 | Повідомлення # 21
Група: Видалені





Quote (subaru)
Особисто я уже 4 роки стараюсь бебе забезпечувати. Найшов хороший спосіб!!!!

Поділись досвідом, бо мені теж гроші потрібні! dy dy dy
 
MayorДата: Понеділок, 07.04.2008, 14:34 | Повідомлення # 22
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Танечка)
Тому я категорично проти того щоб студенти десь працювали.

А якщо в студента немає коштів на прожиття і батьки не можуть у певний час допомогти.Що ж кидати навчання? ec


Потрібно вміти жити
 
poberezetsДата: Субота, 12.04.2008, 21:25 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (len)
Щоб заробити гроші потрібно працювати на роботі, але це займає багато часу, якого деколи й так не вистачає на навчання. Тому є хороший варіант або вчитись на заочному, або за індивідуальним планом.

Не обовязково треба переводитись на заочне, якщо вміти організувати себе то ще можна і навчатись і заробляти гроші
 
allaseredaДата: Понеділок, 14.04.2008, 20:39 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Mayor)
Що ж кидати навчання?

Ні не потрібно кидати навчання.Є багато способів заробити кошти для прожиття. em


CCA
 
ulinkaДата: Середа, 16.04.2008, 19:52 | Повідомлення # 25
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 1
Статус: Offline
У мене є два знайомі студенти, які навчаються у нас в університеті.Вони захотіли допомогти батькам і влаштувалися на роботу(працювали з 18.00).Хоча їм було дуже важко, але вони старалися, і домоглися свого. P.S. Якщо захочеш - то зможеш досягти своєї мети!!!
 
ОйраДата: Четвер, 17.04.2008, 14:32 | Повідомлення # 26
Група: Видалені





Я не знаю, як можна заробити додаткові кошти, коли у мене майже весь вільний час іде на навчання і я нічого не встигаю! sad sad sad
 
MASKДата: Субота, 19.04.2008, 20:42 | Повідомлення # 27
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Наприклад allasereda, та багато інших говорили, що легко заробити гроші на прожиття. Хочу почути конкретні способи від кожного! А стосовно тієї думки, що заробляти легко так мушу не погодитись!
Коли ти ідеш рано на навчання, і тобі потрібно відразу по закінченню пар йти працювати, а дуже часто навіть раніше (як наприклад в мене)!
Роботу закінчуєш близько 21:00 і ти ще хочеш погуляти як з друзями так і з своєю коханою людиною і в тебе не має часу!
Дуже важко працювати, навіть я сказав би тяжелезно, коли ти навчаєшся!!! ca


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
lenaДата: Субота, 19.04.2008, 21:08 | Повідомлення # 28
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (MASK)
Полковник

Група: Модератори Повідомлень: 179 Репутація: 5 [10%]± Зауваження: 0%Статус: Offline Наприклад allasereda, та багато інших говорили, що легко заробити гроші на прожиття. Хочу почути конкретні способи від кожного! А стосовно тієї думки, що заробляти легко так мушу не погодитись!Коли ти ідеш рано на навчання, і тобі потрібно відразу по закінченню пар йти працювати, а дуже часто навіть раніше (як наприклад в мене)!Роботу закінчуєш близько 21:00 і ти ще хочеш погуляти як з друзями так і з своєю коханою людиною і в тебе не має часу!Дуже важко працювати, навіть я сказав би тяжелезно, коли ти навчаєшся!!!

Я також хотіла б знайти роботу, але в твоєму випадку,НАВІЩО СЕБЕ ПЕРЕНАПРУЖУВАТИ,нам дали 5 років на навчання, то потрібно в цей період навчатися, а на роботу немає чого рватися, ще вспіє робота і надоїсти!!!

 
kuchmaДата: П'ятниця, 02.05.2008, 23:04 | Повідомлення # 29
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Mayor)
Як заробити гроші, не заважаючи навчанні?Для студента важко підібрати роботу яка потребує малої кількості затрати часу, і яка не заважає навчанню.

не важко, а майже неможливо, потрібно іти на інплан, і дома вчитись
 
Tiagai_IvanДата: П'ятниця, 02.05.2008, 23:07 | Повідомлення # 30
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Ще варіан преходить на заочне навчання. Правда це не вихід, але на стипендію не проживеш.

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Як студент може заробити додаткові кошти. (Набридло брати кошти в батьків.)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz