Четвер, 18.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Життя... (Філософські роздуми)
Життя...
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 16
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Життя - це сон... Сон, але не той який ми бачимо щодня, коли спимо. ВІн набагато реальніший і страшніший. Тут ти не прокинешся просто. Тут або він тебе проковтне, або ж ти його. Переглянути його не можна ще раз . Транслюється він всього лиш один раз. Перериваєься часто, але повтору не має.

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
filosofДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:13 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1
Статус: Offline
В каждом человеке живет Иисус и Сатана... Вечная борьба между хорошим и плохим...
Никто из них никогда не победит, так как должен быть балланс между добром и злом, между белым и черным...


Жизнь - игра, и люди в ней - актеры...
 
FantomДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:13 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (admin)
Я так зробив для того, щоб показати, що, яким би не було ваше життя зайнятим, завжди є трохи місця для дозвілля.

Я згодний на всі 100% місце для чогось чи для когось завжди можна знайти як з зовні так і впустити в свій світ. Питання в іншому "Як часто ми це робимо, хочимо робити та намагаємся?". Наскільки би небув щільний час, вільну хвилинку можна знайти потрібно лише цього захотіти.

Додано (05.04.2008, 01:17)
---------------------------------------------

Quote (minus)
Пройдений етап. Не уявляю, як можна жити, не визначиши для себе таких питань.

Невже ти приуспів скрізь? Визначив свої пріоритети, цінності, мораль, мету життя. Усвідомив своє буття на цьому грішньому сівіті.
Скажу лише одне не став себе так високо.
Ці етапи ми проходимо протягом усього життя і навіть коли воно закінчується ми всерівно будемо задавати собі такі запитання. На багато із них ніколи не отримаєм свою відповідь. Не спіши жити задумайся "хто ти?" і "чого я вартий?".

 
empyrean-martyrДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:13 | Повідомлення # 19
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Я погоджуюсь з Fantomом. Людина, бодай на часточку, але змiню€ться з кожним перiодом свого життя. I разом з цими змiнами, змiнюються й прiорiтети, iнодi категорично, iнодi ледь помiтно,але все ж цi змiнт присутнi... Тож не можна категорично визначити себе, хiба спробувати приблизно уявити... Щодо iсторiï з повною банкою, дуже дякую, вона несе неабиякий змiст!..

Повідомлення відредагував empyrean-martyr - Понеділок, 07.04.2008, 00:56
 
adminДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:13 | Повідомлення # 20
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (filosof)
В каждом человеке живет Иисус и Сатана... Вечная борьба между хорошим и плохим...
Никто из них никогда не победит, так как должен быть балланс между добром и злом, между белым и черным...

Якщо говорити про людство в цілому, то так, але ж ми говоримо про конкретну людину...
Про одну людину говоримо, що вона добра, чуйна, сердечна... а про іншу такого сказати не можемо...Отже, в кожній конкретній людині йде боротьба і врешті-решт якийсь "вовк" та перемагає... fd


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
MayorДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:13 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (heavymetalman1)
Я є ніхто і йду я в нікуди.

Для чого ти тоді живеш? В тебе немає цілі в житті?


Потрібно вміти жити
 
Sokol85Дата: Понеділок, 05.05.2008, 12:13 | Повідомлення # 22
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Я человек который ищёт себя в круговороте событий, в жизни и ничего пока найти не может......

Пока живу - надеюсь
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:13 | Повідомлення # 23
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Без цієї боротьби, можливо, і так цікаво не було б та й життя б не мало сенсу.

"Життя потрібно змінювати"
 
старостихаДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:14 | Повідомлення # 24
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
В залежності від ситуації,ми можемо підкормлювати, як одного так і другого вовка.Але не потрібно забувати,якщо довгий час кормити злого, то він залишиться в тебе назавжди!

Йди вперед, і не оглядайся!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:14 | Повідомлення # 25
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
У всякому разі, навіть, якщо кормити надалі лише доброго вовка, то злий тебе не забуде, бо колись ти його приручив.

"Життя потрібно змінювати"
 
minusДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:14 | Повідомлення # 26
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Притча для моралістів. Я дивлюся на світ інакше. Якщо людиа дійсно прагне розвитку, а не теревенів про нього, то неможливо обійтися без відкидання поділу світу на добро і зло. Ділити слід на корисне та шкідливе, бо, зрештою, із будь-якого вчинка ми отримуємо шкоду або користь, при чому користь, як наслідок, далеко не завжди відповідає гарному вчинку, як причині. Я так думаю ca

93! 93 93/93!
 
hedДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:14 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Звичайно треба "годувати другого вовка" але в світі виживає найсильніший тому Я вважаю що не такий уже й великий гріх іноді давати волю і др ap угому вовкові

B
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:14 | Повідомлення # 28
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Человек, у которого два сердца-одно истекает кровью, другое-стойко терпит

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
NautilusДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:15 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Репутація: 0
Статус: Offline
Цілком згоден, скільки вовка не годуй а йому все мало.
От і мораль, що ми керуємся своїми інстинктами.
І наші апетити не задовольнити ніколи, постійно чогось хочеться!!! ca
 
kuchmaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:15 | Повідомлення # 30
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (морри)
Хто ти? Не кажи мені імені, посади, титулів, нагород і прізвиськ! Не розповідай про родичів, друзів, забобони і правила! Хто ти? Зазирни в свою сутність і знайди там відповідь на це питання! А вже потім подивись на себе очами цього світу і інакше зрозумій сенс буття і всю гру життя!..... Подумай, що для тебе важливо, а що є лише дрібницею, що є ти, що для тебе означає все навкруг і саме життя, щастя, свобода!.. Вислови свою думку і дай душі змогу говорити!..

Я знаю, що я нікому не потрібен, і лише заважаю,але я існую.....
А найголовніше для мене це кохана людина і друзі!!!!(завдяки друзям я існую)
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Життя... (Філософські роздуми)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz