Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Життя... (Філософські роздуми)
Життя...
adminДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Що ж насправді ми називаємо життям? Життя - це боротьба...Життя - це існування...Життя - це сон...

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
adminДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 2
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Два вовки (притча невідомого походження)

Колись давно дідусь відкрив своєму внуку одну життєву істину:
- У кожній людині йде боротьба, дуже схожа на боротьбу двох вовків. Один вовк уособлює зло: заздрість, ревнощі, підлість, егоїзм, амбіції, брехню... Інший вовк уособлює добро: мир, любов, надію, істину, доброту і вірність...
Внук, зворушений до глибини душі словами дідуся, задумався, а потім запитав:
- А який вовк в кінці перемагає?
Дідусь посміхнувся і відповів:
- Завжди перемагає той вовк, якого ти годуєш...


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
морриДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
Хто ти? Не кажи мені імені, посади, титулів, нагород і прізвиськ! Не розповідай про родичів, друзів, забобони і правила! Хто ти? Зазирни в свою сутність і знайди там відповідь на це питання! А вже потім подивись на себе очами цього світу і інакше зрозумій сенс буття і всю гру життя!..
... Подумай, що для тебе важливо, а що є лише дрібницею, що є ти, що для тебе означає все навкруг і саме життя, щастя, свобода!.. Вислови свою думку і дай душі змогу говорити!..
 
nikolaeva66Дата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Життя-це сон ,або не життя.Проснись поки ще не пізно і дій,або помирай.Думай?

1111
 
galanetДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
А по-моєму, ми підкормлюємо то одного, то іншого по-черзі. Хтось може заперечить? Бо я ідеальних людей в парі з ідеальним вовком ще не бачила. biggrin
 
adminДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 6
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Повна банка (сучасна притча)

Професор філософії, виступаючи перед аудиторією студентів, узяв п'ятилітрову скляну банку і наповнив її камінням, кожний не менше трьох сантиметрів в діаметрі.
А потім запитав студентів, чи повна банка?
- Так, повна, - відповіли студенти.
Тоді він відкрив банку з горошком, висипав її вміст у велику банку і потряс її. Горошок зайняв вільне місце між камінням. Ще раз професор запитав студентів, чи повна банка?
- Так, повна.
Тоді він узяв коробку, наповнену піском і насипав його в банку. Природньо, пісок зайняв повністю існуюче вільне місце і все заповнив.
Ще раз професор запитав студентів, чи повна банка?
- Так, - і цього разу прозвучало, - вона повна.
Тоді з-під столу він дістав кухоль з водою і вилив її в банку до останньої краплі.
Студенти засміялися.
- А зараз я хочу, щоб ви зрозуміли, що банка - це ваше життя. Каміння - це найважливіші речі вашого життя: сім'я, здоров'я, друзі, свої діти - все те, що необхідне, щоб ваше життя все-таки залишалося повним навіть у випадку, якщо все інше загубиться. Горошок - це речі, які особисто для вас стали важливими: робота, будинок, автомобіль. Пісок - це все решта, дрібниці.
Якщо спочатку наповнити банку піском, не залишиться місця, де могли б розміститися горошок і каміння. Так само у вашому житті, якщо витрачати весь час і всю енергію на дрібниці, не залишається місця для найважливіших речей. Займайтеся тим, що вам приносить щастя: грайтеся з вашими дітьми, приділяйте час сім'ї, зустрічайтеся з друзями. Завжди буде ще час, щоб попрацювати, зайнятися прибиранням будинку, полагодити і помити автомобіль, тощо.
Але займайтеся, перш за все, камінням, тобто найважливішими речами в житті; визначте ваші пріоритети: інше - це тільки пісок.
Тоді студентка підняла руку і запитала професора, яке значення має вода?
Професор посміхнувся.
- Я радий, що ви запитали мене про це. Я так зробив для того, щоб показати, що, яким би не було ваше життя зайнятим, завжди є трохи місця для дозвілля. yes


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
ОйраДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 7
Група: Видалені





Quote (nikolaeva66)
Життя-це сон ,або не життя.Проснись поки ще не пізно і дій,або помирай.Думай?

Ого! І як це розуміти? blink blink blink
 
atinka5Дата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 8
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 2
Статус: Offline
В своєму житті, кожен з нас намагається постійно удосконалюватись.можливо, не завжди розуміючи чи правильним шляхом це досягається, але все ж іде до цього.Звичайно, ідеальних людей не існує, та все ж хочеться наблизитись до цього образу, хоча б ще на крок... Та коли ми потрапляємо в ситуацію, де потрібно вибирати між тим, як хочемо вчинити, і як потрібно, результат не завжди виявляється гідним, в такому разі говорять:"не я такий, життя таке", і ми "годуємо" злого вовка,ідем на перекір своїм принципам, а коли не виникає суперечливих ситуацій, і ми живем в злагоді з добрим вовком,то здається реально можемо наблизитись до свого омріяного образу.
 
miss_SIMДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Надзвичайно цікава історія, адже життя коротке і потрібно витрачати його з розумом, з людьми, які для нас такі важливі. Та нажаль ми постійно заклопотані, кудись постійно поспішаємо. То ж варто задуматись, поки не пізно.

У меня непритязательный вкус: мне вполне достаточно самого лучшего.
 
galanetДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (nikolaeva66)
Життя-це сон

Цікаве твердежння. Іноді зовсім не хочеться прокидатись. Іноді бувають моменти в житті - коли бажано і проснутись. Але прокинувшись, куди ми потрапимо? В інше життя?
 
MASKДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
galanet, відповіла досить навіть вірно, моя думка досить схожа! Проте саме головніше намагатися годувати другого вовка!

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
heavymetalman1Дата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 21
Репутація: 1
Статус: Offline
Я є ніхто і йду я в нікуди.

Heavy metall will never die.
 
lenaДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (nikolaeva66)
Життя-це сон ,або не життя.Проснись поки ще не пізно і дій,або помирай.Думай?

Я щось трохи не зрозуміла!!!Це заклик, чи що???
 
Sokol85Дата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Завжди перемагає той хто перемагає...............

Пока живу - надеюсь
 
minusДата: Понеділок, 05.05.2008, 12:12 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Пройдений етап
Quote (морри)
Хто ти? Не кажи мені імені, посади, титулів, нагород і прізвиськ! Не розповідай про родичів, друзів, забобони і правила! Хто ти? Зазирни в свою сутність і знайди там відповідь на це питання! А вже потім подивись на себе очами цього світу і інакше зрозумій сенс буття і всю гру життя!..
... Подумай, що для тебе важливо, а що є лише дрібницею, що є ти, що для тебе означає все навкруг і саме життя, щастя, свобода!.. Вислови свою думку і дай душі змогу говорити!..

Пройдений етап. Не уявляю, як можна жити, не визначиши для себе таких питань.


93! 93 93/93!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Життя... (Філософські роздуми)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz