П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Будь самим собою! (Що значить "бути самим собою"?)
Будь самим собою!
ОйраДата: П'ятниця, 25.04.2008, 13:34 | Повідомлення # 1
Група: Видалені





Дуже часто можна почути таку фразу "будь сам собою"! От скільки думаю, все не збагну: як це? Хіба кожна людина не сама собі така, як є? Якщо вона намагається комусь подобатися, то це теж вона і ніхто більше! То що ж воно означає: бути самим собою?
 
galanetДата: П'ятниця, 25.04.2008, 22:55 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Ми не завжди робимо те, що хочемо. Ми не завжди говоримо те, що думаємо.
Робити те, що хочеш, говорити те, що думаєш, дивитись туди, куди хочеш і т.д. і т.п. означає бути самим собою.
 
lenaДата: Неділя, 27.04.2008, 14:55 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (galanet)
Ми не завжди робимо те, що хочемо. Ми не завжди говоримо те, що думаємо.Робити те, що хочеш, говорити те, що думаєш, дивитись туди, куди хочеш і т.д. і т.п. означає бути самим собою.

Я згодна з цим твердженням, бувають всілякі ситуаціїї в нашому житті Ойра, невже в ти ніколи не потрапляла в такі ситуації?
не повірю!!!
 
ОйраДата: Неділя, 27.04.2008, 21:17 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Quote (galanet)
Робити те, що хочеш, говорити те, що думаєш, дивитись туди, куди хочеш і т.д. і т.п. означає бути самим собою.

А якщо інколи хочеться взяти в руки автомат? То що? бути самим собою? blink blink blink
 
DakotaДата: Понеділок, 28.04.2008, 21:31 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Ойра)
Дуже часто можна почути таку фразу "будь сам собою"! От скільки думаю, все не збагну: як це? Хіба кожна людина не сама собі така, як є? Якщо вона намагається комусь подобатися, то це теж вона і ніхто більше! То що ж воно означає: бути самим собою

Знаєш, зачепила ти тему "болючу", особисто для мене. Часто чую я це, часто задумуюсь. Ось взяти форум, у ньому Провідник мені також нагадував про це. Звісно ми не однакові скрізь: дома ми одні, в унівєрі інші, з друзями такі, з ворогами ще одні, з старшими ще якісь і т. д. А ці групи поділяються на підгрупи. По-іншому ми не можем. І не має такої людини, яка скрізь є собою. Немає і не буде! Всі ми під когось підлаштовуємось, всі ми від когось залежимо. Собою ми являємось лиш тоді, коли заходим в порожню кімнату, закриєм двері і находимось на одинці зі своїми думками. Тут ми самі, тут ми пе залежим ні від кого, тут ми являємось самим собою...


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
kuchmaДата: П'ятниця, 02.05.2008, 22:57 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Ойра)
уже часто можна почути таку фразу "будь сам собою"! От скільки думаю, все не збагну: як це? Хіба кожна людина не сама собі така, як є? Якщо вона намагається комусь подобатися, то це теж вона і ніхто більше! То що ж воно означає: бути самим собою?

А чому мені це не говорили( я що унікальний???) А мож бути собой просто???
 
DakotaДата: П'ятниця, 02.05.2008, 23:05 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
БУТИ САМИМ СОБОЮ ЦЕ ЗНАЧИТЬ БУТИ ТАКИМ ЯК kuchma. цЯ ЛЮДИНА НІКОЛИ НЕ ПІДЛАШТОВУВАЛАСЬ, НЕ ВИБЛИСКУВАЛА НІ ПЕРЕД КИМ. нЕ ХОЧУ ЙОГО ХВАЛИТИ, ОСКІЛЬКИ ВІН МЕНІ ДРУГ, ТА ЦЯ ЛЮДИНА ДІЙСНО ЧУДОВА

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
Tiagai_IvanДата: П'ятниця, 02.05.2008, 23:15 | Повідомлення # 8
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
От тобі Dakota як і мені треба частіше буть собою, і менше підлаштовуватись під когось!

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
ІрусяДата: Вівторок, 06.05.2008, 11:13 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 1
Статус: Offline
Я думаю бути самим собою, це таким бути, яким ти вже є, тому що людину виправити вже не можна.

,

 
ПровідникДата: Середа, 07.05.2008, 01:26 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Dakota)
Ось взяти форум, у ньому Провідник мені також нагадував про це. Звісно ми не однакові скрізь: дома ми одні, в унівєрі інші, з друзями такі, з ворогами ще одні, з старшими ще якісь і т. д. А ці групи поділяються на підгрупи. По-іншому ми не можем. І не має такої людини, яка скрізь є собою. Немає і не буде! Всі ми під когось підлаштовуємось, всі ми від когось залежимо. Собою ми являємось лиш тоді, коли заходим в порожню кімнату, закриєм двері і находимось на одинці зі своїми думками. Тут ми самі, тут ми пе залежим ні від кого, тут ми являємось самим собою...

Ти дивись невже ти це нарешті визнала, робиш "успехи" bi


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
МенеджерДата: Середа, 07.05.2008, 16:51 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, бути самим собою, це означає не підлаштовуватися під інших людей, мати свою точку зору і відстоювати її. Разом з тим, я не прихильник відстоювання своєї позиції з автоматом у руках, як пропонує Ойра dy dy dy
 
ПровідникДата: П'ятниця, 09.05.2008, 10:39 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Менеджер, а навіщо нам автомат, слово має більшу силу, навчися цим користуватися і тобі непонадобиться інша зброя....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
Tiagai_IvanДата: П'ятниця, 09.05.2008, 10:47 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Менеджер)
На мою думку, бути самим собою, це означає не підлаштовуватися під інших людей, мати свою точку зору і відстоювати її. Разом з тим, я не прихильник відстоювання своєї позиції з автоматом у руках, як пропонує Ойра

Ти не дотримуйся позиції, що усе можна вирішити силою! Провідник вірно говорить! А до застосування сили приходять тільки слабкі!


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
DakotaДата: Субота, 10.05.2008, 22:01 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Провідник)
Ти дивись невже ти це нарешті визнала, робиш "успехи"

Визнала? Забуваєшся Провідник. Не перед такою людиною як ти я буду робити успіхи і визнавати щось. Ти мені не авторитет! А знала б Вашу... сказала б Вам це у вічі!


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
empyrean-martyrДата: Середа, 14.05.2008, 01:17 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
А як на мене то не важко буть собою, просто не потрiбно грати на публiку й прагнути бути завжди в центрi уваги абищо. Що вiдчува€ш - те й робиш, в культурних межах, звiсно.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Будь самим собою! (Що значить "бути самим собою"?)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz