Субота, 20.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Громадянський шлюб (Ваше відношення до громадянських шлюбів, за і проти...)
Громадянський шлюб
lenaДата: Четвер, 20.03.2008, 15:02 | Повідомлення # 16
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Як кажуть, за вибірки дає чорт витрішки!!!
 
rarisaДата: Четвер, 20.03.2008, 15:44 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 4
Статус: Offline
Я вважаю, що печатка в паспорті має велике значення. Адже за печаткою знаходиться весілля, надії, мрії, сподівання, повністю самостійне життя, врешті решт. Тому, на мою думку, спробувати пожити разом не є забороною. Так можна перевірити свої відносини. Адже існування пліч-о-пліч дуже відрізняється від звичайних зустрічей. От тоді партнери і зрозуміють, кохають вони чи ні, згодні прожити один з одним все житття, чи ні.
 
OleksandrДата: Четвер, 20.03.2008, 17:55 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
особисто я проти такого шлюбу тому,що це аморально,але якщо пара вирiшили поеднати своi серця iм же вирiшувати в якому шлюбi вони будуть жити!!!
 
ФортДата: Четвер, 20.03.2008, 18:35 | Повідомлення # 19
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 82
Репутація: 0
Статус: Offline
Так,я згоден,громадянський шлюб це позитив,позитив того,що можна до кінця розібратися з своїми почуттями,бути водночас вільним,і відповідати і жити з людиною,заради якої ти готовий на ВСЕ!!!Та через деякий час,печатка в паспорті потрібна!!!І це так!!!!!

Один терапевт - это 1024 гигапевта, или 1048576 мегапевтов!
 
ОйраДата: Четвер, 20.03.2008, 20:34 | Повідомлення # 20
Група: Видалені





Quote (Форт)
Та через деякий час,печатка в паспорті потрібна!!!І це так!!!!!

Через деякий час вона якраз і непотрібна буде! Якщо є сумніви, то врешті-решт, вони переростуть у переконання! Адже, коли людина погодилася жити у громадянському шлюбі, то вона не впевнена, що зживеться з іншою людиною у законному шлюбі. Отже, вона залишає за собою право перервави стосунки, причому її не дуже вже і цікавлять почуття іншої людини! Вона перевіряє свої власні! От через те і печатки не хоче ставити, бо не впевнена в коханні і обв"язків через те не бере ніяких на себе.
Quote (Форт)
бути водночас вільним,і відповідати і жити з людиною,заради якої ти готовий на ВСЕ!!!

як же готовий??? коли таку дрібницю, як печатка і ту не готовий поставити??? і взагалі, як це бути вільним і відповідати??? Ще такого не чула! Якщо за когось відповідаєш, то вже не вільний, бо піклуєшся про іншу людину і приділяєш їй увагу і час! Яка ж тут воля? Та кохання - то така темниця, що інколи і сонця з неї не бачиш! Особливо, коли воно не взаємне!
 
LackiДата: П'ятниця, 21.03.2008, 15:12 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 1
Статус: Offline
Шановні форумчани! Я з Вами не згодна!!! Хоча в деяких пунктах підтримую! ff Взагалі-то жити громадянським шлюбом вирішує не тільки хлопець, але й дівчина!!! Отож вона знає, по крайній мірі, розуміє, на що йде! fo Я особисто - за громадянський шлюб. Зараз обгрунтую свою відповідь. Ми спостерігаємо в наш час масову кількість розлучень, а все це тому, що коли закохані зустрічаються, то здається, що не може бути і краще!, але після одруження дуже багато виявляється "вад" у одного чи іншого члена сім'ї і це є однією з причин розлучень, хоча вони кохають один одного, але жити разом не можуть! Тому краще пожити будніми днями у громадянському шлюбі, щоб зрозуміти чи справді закохані хочуть створити сім'ю і одружитися. Так було у моїй сім'ї у двох сестричок! В них все чудово!!! bf А хто як ще вважає??? cs

Додано (21.03.2008, 15:04)
---------------------------------------------

Quote (Форт)
Та через деякий час,печатка в паспорті потрібна!!!І це так!!!!

Тут з Фортом хочу погодитися!

Додано (21.03.2008, 15:12)
---------------------------------------------
А з Орою хочу не погодитися! Тут не йде мова про статус дівчини й хлопця в громадянському шлюбі! Якщо вони кохають одне одного, то не велике значення для них має печатка в паспорті, а згодом можуть і одружитися!!! db fn

Я не розумію, чому всі так проти громадянського шлюбу????

 
Mary-Kate4Дата: П'ятниця, 21.03.2008, 20:56 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 0
Статус: Offline
Я теж за громадянський шлюб! я вважаю, що потрібно прожити з коханою людиною деякий час разом без штампу в паспорті, щоб зрозуміти чи він живе з вами бо кохає, чи з обовязку(наприклад через дітей).
 
ОйраДата: П'ятниця, 21.03.2008, 21:16 | Повідомлення # 23
Група: Видалені





Quote (Mary-Kate4)
Я теж за громадянський шлюб! я вважаю, що потрібно прожити з коханою людиною деякий час разом без штампу в паспорті, щоб зрозуміти чи він живе з вами бо кохає, чи з обовязку(наприклад через дітей).

Тепер мене вже наступне питання цікавить: через скільки громадянських шлюбів треба пройти, щоб дізнатися, чи кохають Вас? Може це триватиме до нескінченності? Ніяких собі обов"язків, а тільки перевірка почуттів...
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Субота, 22.03.2008, 02:26 | Повідомлення # 24
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Я цілком згодна з galanet.

Проте я хочу сказати, що іноді громадянський шлюб може допомогти в тому, що одруження не дозволить.


"Життя потрібно змінювати"
 
hedДата: Вівторок, 25.03.2008, 10:37 | Повідомлення # 25
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я нічого не маю проти громадянського шлюбу, жиучи разом без штампа в паспорті
люди мають можливість побільше пізнати одне одного, а не одружившись через кілька місяців розлучитись. el

Додано (25.03.2008, 10:37)
---------------------------------------------

Quote (Форт)
Та через деякий час,печатка в паспорті потрібна!!!І це так!!!!!

Повністю з тобою згоде Форт


B
 
MayorДата: Вівторок, 25.03.2008, 14:13 | Повідомлення # 26
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Oleksandr)
особисто я проти такого шлюбу тому,що це аморально,але якщо пара вирiшили поеднати своi серця iм же вирiшувати в якому шлюбi вони будуть жити!!!

Я з вами згоден, я вважаю що не потрібний цей шлюб.Можна просто пожити разом і розібратися, чи це твоя людина з якою ти хочеш прожити все життя,чи не твоя. yes


Потрібно вміти жити
 
lenaДата: Вівторок, 25.03.2008, 14:13 | Повідомлення # 27
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
ec :ec: :ec:Всеодно я проти!

Повідомлення відредагував lena - Вівторок, 25.03.2008, 14:16
 
януськаДата: Вівторок, 25.03.2008, 14:40 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
я категорично проти громадського шлюбу,тому що такий шлюб не є дорерним. :yes yes bv
 
ОйраДата: Вівторок, 25.03.2008, 20:18 | Повідомлення # 29
Група: Видалені





Quote (Lacki)
А з Орою хочу не погодитися! Тут не йде мова про статус дівчини й хлопця в громадянському шлюбі! Якщо вони кохають одне одного, то не велике значення для них має печатка в паспорті, а згодом можуть і одружитися!!!

Якщо печатка не має значення, то чому її не поставити спочатку у паспорт, а потім уже жити? Крім того, я ще хочу навести один приклад, коли громадянський шлюб може призвести до прикрих неприємностей і навіть трагедій!
Ця історія трапилася з однією знайомою мені дівчиною, коли її громадянський чоловік загинув у автомобільній катастрофі, а вона була вагітна на шостому місяці. В результаті батьківство треба було доводити через суд, який так і не встановив батьківства, а рідні хлопця, з яким вона була в громадянському шлюбі, не визнали дитини, бо сказали, що вона вже була раз у громадянському шлюбі і не шлюб то був узагалі! cry
 
galanetДата: Вівторок, 25.03.2008, 21:14 | Повідомлення # 30
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Я теж хочу навести приклад:
Хлопець з дівчиною вирішили жити разом в громадському шлюбі. Разом збирали кошти на квартиру, яку взяли на виплату, придбали машину, меблі в кімнату, а потім так сталось, як багато хто тут зазначав, кохання не пройшло випробування і вони вирішили розійтись. Так як все було задокументовано на чоловіка, то жінка ніяким судом не змогла довести, що машину вони купували за спільні кошти і за квартиру сплачували з спільної кишені. Залишилась ні з чим... ac
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Громадянський шлюб (Ваше відношення до громадянських шлюбів, за і проти...)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz