П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Як підвищити самооцінку?
Як підвищити самооцінку?
kostasДата: Четвер, 25.10.2012, 21:25 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Як підвищити самооцінку?:bi:

Повідомлення відредагував kostas - Четвер, 25.10.2012, 21:25
 
AleIgromanДата: Вівторок, 30.10.2012, 18:33 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Перш за все потрібно навчитися ставитися до інших з любовю, а самооцінка з віком сама зявиться не хвилюйтесь!
 
mazurok-fmf13Дата: Середа, 31.10.2012, 18:42 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
всі ми люди і маємо певні проблеми(приховуєм свій скелет в шкафу). Я не люблю людей із завищеною самооцінкою, так званих егоїстів! Не потрібно себе ставити поверх усіх, але і не потрібно опускатися ''нижче плінтуса''. Потрібно сприймати себе таким, який ти є)

Студентка
 
HutrukДата: Середа, 15.05.2013, 09:21 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Саме головне,завжди вірити в свої сили і ніколи не здаватися,а також ніколи незвертати увагу на негативну думку людей,які оточують тебе!!

Додано (15.05.2013, 09:21)
---------------------------------------------
Саме головне,завжди вірити в свої сили і ніколи не здаватися,а також ніколи незвертати увагу на негативну думку людей,які оточують тебе!!

 
vinbsvДата: Четвер, 12.12.2013, 18:14 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Забуте все погане що вам казали батькі в дитинстві, забути "ярлики" які вішали в діт.садочку, в школі, та в ін. учбових закладів. Ставити маленькі цілі та неодмінно їх досягати! в Вас вже майже виходить! Ви не такий вже і поганий як вважали себе!        УСПІХІВ!!!

vinbsv
 
In-RinДата: Середа, 16.12.2015, 22:05 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 9
Репутація: 0
Статус: Offline
Здоровый человек ходит, не спотыкаясь, а если случайно споткнулся - быстро поправился. Душевно здоровый человек живет с высокой самооценкой, а если вдруг его самооценка упала - это случайность, он может быстро ее поправить.
У некоторых людей самооценка всегда на уровне, им статьи о том, как поднимать самооценку - не актуальны. Что это за люди? Их отличают от всех остальных всего два обстоятельства: реальная жизненная успешность и телесный корсет успешности.
Первое: реальная жизненная успешность. Вы живете успешно, вы живете достойно, вас на работе ценят, друзья уважают. Создавайте и укрепляйте свою жизненную базу(уютная квартира, любимая дача и машина очень этому способствует), повышайте свое мастерство, становитесь уважаемым профессионалом, живите как порядочный человек, создайте крепкую и счастливую семью, дружите с достойными людьми... В общем, лучше быть богатым и здоровым, чем бедным и больным, а свобода лучше, чем несвобода.
Второе: телесный корсет успешности. Военные и спортсмены проблемой низкой самооценки мучаются редко - почему? Потому что им поставили хорошую осанку, потому что их приучили ходить уверенно, держать голову прямо и смотреть вперед, а не в себя. Хотите позаботиться о себе - освойте этот навык, он дорогого стоит.
 
katerynaremezДата: Четвер, 02.06.2016, 20:35 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Це взагалі поширена проблема, впевненість завжди прикрашає)) в наш час для закомплексованих людей існують психологи і багато літератури) але головне щоб таку людину підтримували рідні та близькі. Турбота завжди відроджує впевненість
 
TanyaudiДата: Неділя, 19.06.2016, 22:59 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Очень часто как раз родные и близки сеют эту неуверенность в себе.
 
Student10Дата: Вівторок, 21.11.2017, 09:12 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я думаю що насапмеред потрібно полюбити себе, і тоді світ навколо тебе зміниться і всі тебе полюблять.
 
Vsilchenko_kb00Дата: Вівторок, 16.10.2018, 07:32 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Не порівнюй себе з іншими , навчись приймати компліменти.Будь завжди собою. ct
 
YangLinaKostenkoДата: Середа, 17.10.2018, 12:15 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Раджу кожного дня дивитися у дзеркало і повторювати собі :"Я найкращий (а), у мене все вийде, я все зможу".
 
nyamishchenko@Дата: Четвер, 18.10.2018, 07:32 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Для початку варто повірити в себе!!!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Як підвищити самооцінку?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz