П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Смисл життя
Смисл життя
ОйраДата: Четвер, 27.03.2008, 22:11 | Повідомлення # 31
Група: Видалені





Quote (Dakota)
Сенс життя у тому, на що воно витрачене

Зовсім нічого не зрозуміла! На що ж його треба витрачати??? Я от живу собі і навіть не думаю. Це погано?
fd fd fd
 
FantomДата: П'ятниця, 28.03.2008, 00:04 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Dakota)
Сенс життя у тому, на що воно витрачене

Життя витрачати потрібно поступово.
Візьми рвани, дьорни його на максимум і що потім зостанеться? Все зірветься і відірветься. Воно пройде, а насолоду від нього неотримаєш. ca

 
AnanasikДата: П'ятниця, 28.03.2008, 19:05 | Повідомлення # 33
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Сенс життя-це та дійсність в якій людина перебуває на даний момен,і повністю її задовольняє.Людина має певні цілі і певні мрії і впевнено йде до них yes

 
FantomДата: П'ятниця, 28.03.2008, 23:08 | Повідомлення # 34
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
Чому тут гадати, люди живіть і насолоджуйтесь життям, не страдайте .... , беріть від нього все що воно дає (тільки перед цим думайте головою, а не ..), також не забувайте вносити і в нього щось свого.
Життя -- це гра, правила створюєте або ви, або підкоряєтесь іншим. ca
 
empyrean-martyrДата: Понеділок, 31.03.2008, 13:13 | Повідомлення # 35
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Сенс життя в тому, що воно просто існує!!! Для людства - у його розквіті і в продовженні роду... Хоча індивідуально кожен шукає свій сенс життя для себе, і має повне на це право! Так навіть цікавіше... ap
 
DakotaДата: Понеділок, 31.03.2008, 15:18 | Повідомлення # 36
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Можна по-різному визначати мету свого існування, але мету треба мати- інакше то буде не життя, а просто існування.Треба мати принципи в житті. Добре навіть написати їх в щоденник, проте аби щоденник був "спрпавжнім", його нікому не можна показувати-писати лише для себе.Одне правило повинно бути в кожної людини, в її меті життя, в її принципах життя, в її поведінці:треба прожити життя з гідністю, щоб не соромно було згадати. Людина залишає по собі пам"ять. Про це треба дбати не з якогось певного віку, а, гадаю, з самого початку свідомого життя, адже людина може піти в небуття будь-якої миті. І яку пам"ять вона по собі залишає-це дуже важливо.

Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
VladykaДата: Вівторок, 01.04.2008, 00:16 | Повідомлення # 37
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
"Смысл жизни... Есть ли он? Одни из нас живут, потому что любят, другие - потому что боятся умереть. Но одно ли это и то же - "наполнить жизнь смыслом" и "найти смысл жизни"?" (Анхель де Куатье "Исповедь Люцифера")

Життя прекрасне!
 
VladykaДата: Вівторок, 01.04.2008, 00:20 | Повідомлення # 38
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
"Смысл нашей жизни не в том, чтобы удовлетворить все свои желания и мечты. Это тупик, лабиринт без выхода. Стремиться к чему-то - хорошо. Но само это стремление - только сила, оно еще не смысл жизни." (Анхель де Куатье "Исповедь Люцифера")

Життя прекрасне!
 
FantomДата: Вівторок, 01.04.2008, 00:30 | Повідомлення # 39
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
Любе життя даже те про яке неможливо нічого сказати має свій смисл. Він заключається спочатку в існуванні потім в пошуку мети далі досягненні цілі, просте життя. Але завжди закінчується або різко або простим існуванням.
 
DakotaДата: П'ятниця, 04.04.2008, 13:46 | Повідомлення # 40
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Ойра)
Зовсім нічого не зрозуміла! На що ж його треба витрачати??? Я от живу собі і навіть не думаю. Це погано

Погано це чи ні- не мені судити. Просто в кожної людини потрібно щоб була поставлена мета та ціль.Ну подивимось, якщо ти по поступила в цей університет, то з певною ціллю, тебе ж не затащили сюди.Значить була певна мета.А щодо сенсу, так це стосується людей, в яких уже "стаж" дещо більший.Людина проживши життя порівнює свій полставлений й сказаний сенс з тим, який вона "отримала" для себе на старості. На що вона витратила життя, те й було її сенсом.


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
ПровідникДата: Неділя, 06.04.2008, 00:17 | Повідомлення # 41
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Dakota)
На що вона витратила життя, те й було її сенсом.

Життя можна витратити і даром тобто "викинути його в трубу". А якщо сенс заключається не витрачати життя. Якщо протагом життя ти будеш постійно шукати свою ціль і змінювати мету досягнення і врешті-решт нічого недосягнеш, то ти з гордістю скажеш "Це був сенс мого життя". Ні життя це щось набагато більше і ніхто незнає навіщо воно нам дано.


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.

Повідомлення відредагував Провідник - Неділя, 06.04.2008, 00:19
 
FantomДата: Неділя, 06.04.2008, 00:27 | Повідомлення # 42
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Провідник)
Якщо протагом життя ти будеш постійно шукати свою ціль і змінювати мету досягнення і врешті-решт нічого недосягнеш, то ти з гордістю скажеш "Це був сенс мого життя"

Глупо так розсуждати!!! Просто ми інколи не там шукаємо. А щодо пошуку цілі і мети: "Не всі хто шукає находять, не всі хто уходить повертається".

Буть проще не тобі судити про смисл життя інших!!!!!

 
ПровідникДата: Неділя, 06.04.2008, 00:35 | Повідомлення # 43
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Fantom)
Буть проще не тобі судити про смисл життя інших!!!!!

Якщо ніхто небуде судити, то нікому буде вказувати на помилки інших. Завжди радий коли вказують мені. Збоку видно хто є хто , а пишете зовсім інші речі.
Хіба даний смисл має суть приховування істиного обличя. Ви вільні, будьте собою.


Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.

Повідомлення відредагував Провідник - Неділя, 06.04.2008, 00:35
 
FantomДата: Неділя, 06.04.2008, 00:44 | Повідомлення # 44
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Провідник)
Ви вільні, будьте собою.

Вільні? Ні, ми завжди від чогось залежим. Спочатку від батьків потім від сім"ї. Зрештою ми ніколи небуваєм самі-по-собі. Хай судять тільки справедливо , а не на користь своїм інтересам. А щодо приховування обличя то ти тоже береш в цьому роль.
та тільки ижття заключається в іншому, в тому щоб зробити і доказати, що ти також заслуговуєш місце під сонцем. dy

 
BloodandHonourДата: Четвер, 10.04.2008, 12:08 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 2
Статус: Offline
сенс життя я вбачаю у таких словах-"...больше пива,больше хэви,и счастлив я",а все інше не варте уваги!!!!!!!!!!!

Додано (10.04.2008, 12:08)
---------------------------------------------
життя потрібно прожити так,щоб було що згадати,але не було чого внукам розповісти.

 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Смисл життя
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz