П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Вiра (У що чи в кого ви вiрите?)
Вiра
VladykaДата: Четвер, 06.03.2008, 21:00 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Мене давно хвилюе питання iснування бога. Я спiлкувався з рiзними людьми, якi так чи iнакше причетнi до церкви, проте нiхто з них не змiг менi довести його iснування. Я читав рiзну лiтературу: i християнську, i атеiстичну, навiть сатанинську бiблiю читав. Нiщо мене не переконало нi в iснуваннi тих чи iнших богiв, нi в iснуванi "того" свiту...Чи варто вiрити в те, в iснуваннi чого сумнiваешся? Мабуть, варто вiрити лише в своi сили. До речi, я зустрiв таке поняття як "християнський атеiст" (це людина, яка не вiрить нi в яких богiв, але живе за моральними принципами християнства). Мабуть, я належу саме до них. До кого належите ви? У що ви вiрите?

Життя прекрасне!
 
VladykaДата: Четвер, 13.03.2008, 17:57 | Повідомлення # 16
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Якщо менi трамвай вiдрiже голову i я ii носитиму в руках - це все одно не розв'яже проблеми. Ви на пару з minus'ом твердите, що бог iснуе. ДОВЕДIТЬ менi i не тiкайте вiд моiх питань, написаних трiшки вище!

Життя прекрасне!
 
minusДата: Четвер, 13.03.2008, 18:29 | Повідомлення # 17
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Меля нічого собі! Ви перевернули мій світ! Типу "вір в бога, а то трамвай голову відріже!" em Потрясно!

Quote (Vladyka)
Ви на пару з minus'ом твердите, що бог iснуе.

О, ні! Перепрошую, але ми точно не на пару. Я, як то кажуть в таких випадках, умиваю руки ca


93! 93 93/93!
 
minusДата: Четвер, 13.03.2008, 19:12 | Повідомлення # 18
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Ще одна цитатка для роздумів.
"Чудеса происходят не в противоречии с природой, а в противоречии с тем, что нам известно о природе."
(Св. Августин)


93! 93 93/93!
 
adminДата: Четвер, 13.03.2008, 19:30 | Повідомлення # 19
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Вірити у Бога, чи ні - це справа кожної людини. Багато речей у світі існує, яких ще не може збагнути людина та пояснити з наукової точки зору. Але як би там не було, кожна думка має право на існування і переконання іншої людини потрібно поважати, хоча це не означає погоджуватися з ними. Тому прошу форумчан дискутувати, не ображаючи почуття один одного, бути більш толерантними і терпеливими; це вам пригодиться у вашій майбутній професії. yes

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Субота, 15.03.2008, 22:27 | Повідомлення # 20
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
Не дуже переконливо звучить. Iснування повiтря наукою доведено, iснування бога - нi! Хтось заперечить?

Я заперечую!!!


"Життя потрібно змінювати"
 
VladykaДата: Неділя, 16.03.2008, 18:28 | Повідомлення # 21
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Тодi доведи менi! Дай вичерпну аргументовану вiдповiдь!

Життя прекрасне!
 
МеляДата: Понеділок, 17.03.2008, 10:54 | Повідомлення # 22
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: Offline
Питання існування бога чи його відсутність на певному етапі розвитку хвилюють кожного. Але можу запевнити, жодна людина не отримала доказів (наукового обгрунтування) його присутності, рівно як і не змогла її спростувати. Єдине до чого доходять люди в своїх пошуках - об'єкт поклоніння (віру у щось), або залишаються з надією лише на власні сили. Я атеїст (християнський атеїст), як наслідок недоведеності існування бога. Вірю лише в себе! але можу назвати кілька недоліків власних переконань. 1)вичерпність джерела енергії - коли людина втомлюється, в неї зникає бажання твори щось нове; коли вона виснажується - вона зупиняється, перкестає йти далі; коли людина виснажена - її взагалі перестає будь-що цікавити, в неї зникає бажання жити... А це вже крайня межа! 2)пустка - людина відрізнається від тварини наявністю свідомості. Усвдомлення себе зумовлює духовні потреби людини. Віра(віра в бога) - одине з джерел, яке сповнює душу людини, її внутрішній світ. звичайно, ви можете заперечити. Мовляв, існує мистецтво, природа, друзі... здатні заповнити душу людини і не дозволити їй бути самотньою.Але... Бувають хвилини, коли увесь цей світ набридає, буквально увесь: з його законами, природою, суспіьством... і хочеться увійти в іншу реальність, в інший світ... І тут, коли поспає питання: повірити в бога (неважливо якого), чи забутися з допомогою якихось наркотичних препаратів, раджу вибрати перше. І пам'ятайте, людина у відчаї(бажаю не дізнатися , що це за стан) не може керуватися здоровим глуздом і тоді всі ваші наукові доводи існування бога втрачають будь-який сенс. не заморочуйтесь над вічними питаннями, а просто знайдіть себе в цьому світі. Бажаю успіху!

Не позволяй душе лениться!
Чтоб воду в ступе не толочь,
Душа обязана трудиться
И день и ночь, и день и ночь.
 
galanetДата: Понеділок, 17.03.2008, 12:21 | Повідомлення # 23
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
У тяжкі хвилини свого життя, навіть ті люди, які не вірили в бога, починають до нього звертатись. Мій дідусь, який ніколи не вірив в бога, завжди зводив брови і з нетерпінням промовляв, що бога не існує, і що це людські вигадки, в останні хвилини свого життя, при сповіді, перехрестився і повторив молитву за батюшкою. Чи повірив він в бога? Адже все життя вірив лише у власні сили і ніколи не звертався до бога з молитвами, не хрестився, не сприймав людей, які вірили.
 
lenДата: Вівторок, 18.03.2008, 15:32 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що Бог існує. Про це говорять багато фактів. Наприклад, зцілення людей, відновлення ікон. У мене в селі у храмі відбулося відновлення ікони. Кожна людина має право на свою думку, але якщо ти, Vladyka, хочеш, щоб тебе переконав хтось у існуванні Бога, то можеш поїхати у Почаївський монастир, хоча б на екскурсію. Мені доводилось там бути, враження не передати словами.
 
НезнайкаДата: Вівторок, 18.03.2008, 15:38 | Повідомлення # 25
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вірю в Бога!
Я поважаю будь-чию думку. І вважаю, що людина вправі сама обирати в що і в кого вірити.
 
hedДата: Середа, 19.03.2008, 09:16 | Повідомлення # 26
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
"християнський атеiст" (це людина, яка не вiрить нi в яких богiв, але живе за моральними принципами християнства)
.

Напевне і я належу до них.

Але мені завжди інтересно послухати про Бога, про його історію


B
 
ЖартівникДата: Середа, 19.03.2008, 10:16 | Повідомлення # 27
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 3
Статус: Offline
Віра в Бога дає мені багато сил для подолання житєвих перешкод. Коли мені дійсно важко, я звертаюся до нього і він мені допомагає подолати всі проблеми. Віра в Бога робить мене і багатьох моїх однодумців добрими.

Я хочу бути прославленим і водночас невідомим
 
kuchmaДата: Середа, 19.03.2008, 10:42 | Повідомлення # 28
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Я атеїст 100% от християнський чи ні ще не не знаю. в БОГА Я НІКОЛИ НЕ ВІРИВ, І МАБУТЬ ВІРИТИ НЕ БУДУ. Я знаю, що мені потрібно, знаю свої сили і намагаюсь цього досяги. Я не вірю що якись Бог зійде з небес і почне мені допомагати, я знаю що мені допомагать тільки батьи і друзі, а не "Силы свыше"
 
MASKДата: Середа, 19.03.2008, 12:15 | Повідомлення # 29
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
Ви хочете сказати, що якщо я пояснюю все наукою, то я дурень?!Давайте глянемо на все ще з однiеi сторони. Ситуацiя: в молодих батькiв помирае дитина. На похоронi чути: "На все воля божа". То хто ваш бог? Садист? Вбивця? Чи вiн просто граеться нашими життями? Якщо вiн всемогутнiй, то чому вiн не побудуе рай на землi? Чому вiн ховаеться за хмарами, а не живе серед нас? Де справедливiсть? Ви вiруюча людина, ви молитесь, говорите до бога. А вiн вам хоч слово сказав? Кажуть, що бог створив усе. А хто створив бога? Iнший бог? Можете мене сприймати як еретика, iнквiзицii все одно нема, але вiру в бога я вважаю просто звичаем, традицiею.

Особисто я вірю, і з точки зору Церкви скажу тільки одне:
Кожна людина керує своїм життям як їй подобається, Бог тільки допомагає і ніколи не карає!!! ca

Також бога ніхто не бачив і не доказав його присутність, проте коли ти маєш віру і насправді віриш то ти маєш позитив з цього!!! ca


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
VladykaДата: Середа, 19.03.2008, 12:50 | Повідомлення # 30
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Бог - це уособлення справедливостi, чи не так? То де справедливiсть? Чому я повинен бути "рабом божим", а вiн царем? Нехай злазить з своеi хмари i живе серед нас! Всi мають бути рiвними! Чому вiн стоiть вище, нiж ми?

Життя прекрасне!
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Вiра (У що чи в кого ви вiрите?)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz