П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Вiра (У що чи в кого ви вiрите?)
Вiра
VladykaДата: Четвер, 06.03.2008, 21:00 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Мене давно хвилюе питання iснування бога. Я спiлкувався з рiзними людьми, якi так чи iнакше причетнi до церкви, проте нiхто з них не змiг менi довести його iснування. Я читав рiзну лiтературу: i християнську, i атеiстичну, навiть сатанинську бiблiю читав. Нiщо мене не переконало нi в iснуваннi тих чи iнших богiв, нi в iснуванi "того" свiту...Чи варто вiрити в те, в iснуваннi чого сумнiваешся? Мабуть, варто вiрити лише в своi сили. До речi, я зустрiв таке поняття як "християнський атеiст" (це людина, яка не вiрить нi в яких богiв, але живе за моральними принципами християнства). Мабуть, я належу саме до них. До кого належите ви? У що ви вiрите?

Життя прекрасне!
 
filosofДата: Четвер, 06.03.2008, 23:46 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Репутація: 1
Статус: Offline
Вера - огромная сила!
Лично я верю только в свои силы. Лучше что-нибудь самому делать, чем молится и ждать, что боги вас пожалеют и сделают все за вас!


Жизнь - игра, и люди в ней - актеры...

Повідомлення відредагував filosof - П'ятниця, 07.03.2008, 00:08
 
Inspektor007Дата: П'ятниця, 07.03.2008, 07:50 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 3
Статус: Offline
Я вірю, що є якась сила, вища над нами, але доки я її не побачу я буду продовжувати вірити в себе і людей які мене оточують ca

0_o
 
adminДата: П'ятниця, 07.03.2008, 18:56 | Повідомлення # 4
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Сумніватися в Богові? значить вірити в нього (О.Бальзак)
Шукайте Бога у своєму власному серці, ви не знайдете його більше ніде (арабська мудрість).
Про богів я не можу знати, є вони, чи немає їх, тому що дуже багато речей перешкоджає такому знанню, - і питання складне і людське життя коротке (Протагор).
Я погоджуюся з Протагором...


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
tronnaДата: Субота, 08.03.2008, 00:24 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 1
Статус: Offline
вірю в Бога

іти назустріч змінам...
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 09.03.2008, 02:09 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Я вірю в Бога.

Тобі, vladyka, скажу одне: "Ти не віриш в те, чого ти не бачиш, проте повітря ти теж не бачиш, але це не означаэ, що його нема".


"Життя потрібно змінювати"
 
VladykaДата: Понеділок, 10.03.2008, 00:27 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Не дуже переконливо звучить. Iснування повiтря наукою доведено, iснування бога - нi! Хтось заперечить?

Життя прекрасне!
 
MASKДата: Вівторок, 11.03.2008, 11:08 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
Не дуже переконливо звучить. Iснування повiтря наукою доведено, iснування бога - нi! Хтось заперечить?

Особисто я ВІРЮ бо Бог існує, переконався також не один раз у житті! Прикладом існування Бога можу тобі сказати тільки одне, саме життя твоє, це має бути гарним переконанням його існування!!! ab


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
MayorДата: Вівторок, 11.03.2008, 13:31 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Я вірю в те, що є щось надприроднє, те про що ми не знаємо - можливо і є бог. Люди, які вірять в бога і дотримуються заповідей, відчувають завжди себе добре і завжди посміхаються. Я вірю в бога, але по-своєму.

Потрібно вміти жити
 
VladykaДата: Вівторок, 11.03.2008, 16:45 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Я думаю, що бога немає. Бог - це синтетичний образ всемогутньоi iстоти, яка покликана захищати людей, створений уявою тих же людей пiд впливом того, що люди не могли пояснити якихось природних явищ чи процесiв. Бог, можливо, iснує, але тiльки у свiдомостi людей, якi в нього дiйсно вiрять. А щодо того, що люди, якi вiрять в бога завжди щасливi й усмiхненi, - то це не бог iх такими зробив, а саме ВIРА в нього. А вiра, як сказав filosof, - дуже велика сила!

Життя прекрасне!
 
minusДата: Середа, 12.03.2008, 21:30 | Повідомлення # 11
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Mayor)
Люди, які вірять в бога і дотримуються заповідей, відчувають завжди себе добре і завжди посміхаються

Неправда. Християнство і віра в Яхве аж ніяк не є запорукою гарного настрою і самопочуття. Я б навіть сказав навпаки. Щирий християнин повинен був би убиватися з горя, дивлячись, куди котиться сьогоднішній світ.

Quote (Vladyka)
Не дуже переконливо звучить. Iснування повiтря наукою доведено, iснування бога - нi! Хтось заперечить?

Quote (Vladyka)
Я думаю, що бога немає. Бог - це синтетичний образ всемогутньоi iстоти, яка покликана захищати людей, створений уявою тих же людей пiд впливом того, що люди не могли пояснити якихось природних явищ чи процесiв. Бог, можливо, iснує, але тiльки у свiдомостi людей, якi в нього дiйсно вiрять. А щодо того, що люди, якi вiрять в бога завжди щасливi й усмiхненi, - то це не бог iх такими зробив, а саме ВIРА в нього. А вiра, як сказав filosof, - дуже велика сила!

Vladyka, мушу зазначити, що ваше уявлення про бога дуже обмежене, а суто науковий підхід у справах віри - найбільша дурниця, яку може вчинити людина. Не варто тут приводити неповноцінність науки, як аргумент prof . Її розвиток без розвитку людської духовності по-перше не дає максимально ефективних результатів, по-друге веде до виникнення ілюзій щодо певних явищ, по-трєтє слугує основним поштовхом до самознищення людства. Наука не вивчила природу Всесвіту навіть на мільярдну долю відсотка. А саме намагання зрозуміти божественне розумом є повною нісенітницею. А вам я для початку можу порадити ознайомитися з Кабалою, особливо із концепцією Дерева Життя.

Тепер про мене. Я 10 років був переконаним членом общини адвентистів сьомого дня, тобто вірив у триєдиного християнського бога. І навряд чи хтось зможе сказати, що я був нещирий у своїй вірі. Але прийшов час, і до мене прийшло розуміння хибності всіх моїх поглядів, повне спустошення і потреба у переосмисленні всього, що я на той час знав. Внаслідок тривалих духовних пошуків, я прийшов до того, у що вірю зараз і віритиму довіку - до Гностичної Католицької Церкви (нехай назва не вводить вас в оману, з християнством вона не має нічого спільного). Викладати її погляди тут бажання поки не має. Якщо когось зацікавить - розкажу в індивідуальному порядку ca


93! 93 93/93!
 
VladykaДата: Четвер, 13.03.2008, 00:35 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Ви хочете сказати, що якщо я пояснюю все наукою, то я дурень?!
Давайте глянемо на все ще з однiеi сторони. Ситуацiя: в молодих батькiв помирае дитина. На похоронi чути: "На все воля божа". То хто ваш бог? Садист? Вбивця? Чи вiн просто граеться нашими життями? Якщо вiн всемогутнiй, то чому вiн не побудуе рай на землi? Чому вiн ховаеться за хмарами, а не живе серед нас? Де справедливiсть? Ви вiруюча людина, ви молитесь, говорите до бога. А вiн вам хоч слово сказав? Кажуть, що бог створив усе. А хто створив бога? Iнший бог? Можете мене сприймати як еретика, iнквiзицii все одно нема, але вiру в бога я вважаю просто звичаем, традицiею.


Життя прекрасне!
 
minusДата: Четвер, 13.03.2008, 08:38 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Повторюю, ваше уявлення про бога обмежене християнським світоглядом, який я сам не вважаю вірним. Існують набагато цікавіші та глибші точки зору.

93! 93 93/93!
 
VladykaДата: Четвер, 13.03.2008, 13:12 | Повідомлення # 14
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Ви не відповіли на мої запитання... Попрошу відповісти мені, можливо я зрозумію свою неправість...
Попрошу також розказати мені про "глибші" точки зору! Якщо не бажаєте робити це публічним, то відпрате мені привате повідомлення або e-mail!


Життя прекрасне!
 
МеляДата: Четвер, 13.03.2008, 16:12 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 23
Репутація: 1
Статус: Offline
Не варто шукати доказів існування Бога. Він є і крапка.
Така дискусія мала місце в романі "Майстер і Маргарита". Я пригадую, що Берліозу, який заперечував існування Христа відрізало голову трамваєм... ct
Вам пощастило, що в Умані не ходять трамваї. Якщо ж Ви, Vladyka, звідти, де трамвайні пробки, сидіть вдома і розмірковуйте над високими матеріями.
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Вiра (У що чи в кого ви вiрите?)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz