П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Вiра (У що чи в кого ви вiрите?)
Вiра
VladykaДата: Четвер, 06.03.2008, 21:00 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Мене давно хвилюе питання iснування бога. Я спiлкувався з рiзними людьми, якi так чи iнакше причетнi до церкви, проте нiхто з них не змiг менi довести його iснування. Я читав рiзну лiтературу: i християнську, i атеiстичну, навiть сатанинську бiблiю читав. Нiщо мене не переконало нi в iснуваннi тих чи iнших богiв, нi в iснуванi "того" свiту...Чи варто вiрити в те, в iснуваннi чого сумнiваешся? Мабуть, варто вiрити лише в своi сили. До речi, я зустрiв таке поняття як "християнський атеiст" (це людина, яка не вiрить нi в яких богiв, але живе за моральними принципами християнства). Мабуть, я належу саме до них. До кого належите ви? У що ви вiрите?

Життя прекрасне!
 
DakotaДата: Понеділок, 05.05.2008, 18:27 | Повідомлення # 91
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 120
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (kuchma)
ти ще скажи, що він тобі допомагає :D :D

Допомагає, але доказувати як і в чому не має сенсу такій людині як ти, бо ти зовсім іншої віри-"своєї".


Мстят только слабые... Сильные умеют прощать...
 
Tiagai_IvanДата: Понеділок, 05.05.2008, 19:39 | Повідомлення # 92
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Dakota)
бо ти зовсім іншої віри-"своєї".

Я знаю у кого вын вырить - у самого себе! Так само і ми, але коли у нас скрутне становище ми шукаємо підтримки у чогось фантастичного, чого на справді не існує, або існує, але поза нашою реальністю!

КУЧМА в кого віриш ти???


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
kuchmaДата: Понеділок, 05.05.2008, 19:45 | Повідомлення # 93
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Tiagai_Ivan)
КУЧМА в кого віриш ти???

я вірю в себе і свої сили. А вріра в Бога- існує для того, щоб втекти від реального світу... Шукати порятунку у вищих сил...
 
VladykaДата: Вівторок, 06.05.2008, 17:19 | Повідомлення # 94
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Щодо вiри: Кучма, респект! У всьому пiдтримую. Християнство - це рабська вiра, яка вчить людей коритися i пiдставляти праву щоку, коли б'ють по лiвiй, вимолювати помилування у царя царiв... Це вiра, яка вчить боятися. Краще б ваш бог учив вас постояти за себе! Я не визнаю царiв над собою. Я сам собi цар i бог!
Бог ваш - жорстокий вбивця, тиран,перед яким ви падаете на колiна, боячись страшноi смертi!
P.S. Християни попадають в рай, сатанiсти в пекло. А куди атеiстам дорога?


Життя прекрасне!
 
kuchmaДата: Вівторок, 06.05.2008, 21:43 | Повідомлення # 95
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
P.S. Християни попадають в рай, сатанiсти в пекло. А куди атеiстам дорога?

А атеїсти перероджуються, тому їх все більше і більше )
 
морриДата: П'ятниця, 09.05.2008, 13:01 | Повідомлення # 96
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 1
Статус: Offline
вера......хм..ну, во-первых чётко отделите это понятие от религии, ибо она - суррогат веры!.. религия - это заблуждение, которое всякий раз по-своему исскажает и переделывает веру наивных людей!.. прозрейте, и тогда все поймете сами!..
 
MASKДата: Неділя, 11.05.2008, 22:48 | Повідомлення # 97
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Повідомлення, які осміюють чи ображають почуття інших форумчан будуть негайно видалені!!!
Цей розділ було створено для культурного обговорення, для майбутніх педагогів!!!
ca


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
minusДата: П'ятниця, 23.05.2008, 11:26 | Повідомлення # 98
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (BloodandHonour)
вірити потрібно у язичеських богів,а не в релігії,які нам нав'язали !користі від них все одно нема!

Частково згоден. Якщо вибирати між цих двох релігій, то на мою думку, краще бути язичником. Пояснювати далі не буду, щоб часом не образити релігійні почуття православних християн.
Quote (Vladyka)
Якби ваш бог дав менi вiчне життя - я б у нього повiрив.
Я не хочу вiчного життя в раю, я хочу жити тут.

Нащо воно тобі здалося? Вічно жити одним життям - це і є справжня утопія, незалежно від віри чи релігії. Всесвіт весь час змінюється і нема у ньому нічого, що б вічно існувало, не змінюючи форми й сутності. ab
Quote (Dakota)
А що ти розумієш під церквою?Скажи но мені, як можна вірити в Бога і не вірити в церкву? Де ще ти найбільше почуєш про Бога? На самозібраних зібраннях, які називаються сектами чи на розданих на вулицях "брошурах"?

Мушу зазначити, що не варто недооцінювати і ображати релігійні общини. Слово "секта" може ввести оману. Насправді мені є з чим порівнювати, бо завжди був набожним. Довгий час відвідував Українську Автокефальну Православну Церкву. Потім батьки за певних обставин почали цікавитися церквою Свідків Ієгови, а отже і я разом з ними (мушу зазначити, що їхні журнали та брошурки на теренах СНД не мають собі аналогів за інформативністю і корисністю, я їх і досі з радістю беру, коли бачу на вулиці). Потім разом з бабусею дууууже довгий час відвідував Церкву Адвентистів Сьомого Дня, паралельно ходячи і у православну церкву (вона від мене недалечко, а я ну дуже цікавлюсь релігіями), якщо порівнювати те, що я чув у двох общинах, а також ритуальну частину та сам склад віруючих, то адвентисти мені принесли набагато більше користі та ясності. Також провівши елементарне дослідження поширеної чутки про те, що у сектах деруть з людей гроші, виявив, що із трьох вищезазначених общин найбільших грошових витрат вимагає УАПЦ. Це голі факти.
*На замітку: Біблію я прочитав від початку до кінця три рази, зараз читаю ще раз паралельно з великою кількістю інших книг та з олівцем у руці. Це неймовірно цікава і корисна книга навіть для члена нехристиянської конфесії*
Quote (Mary-Kate4)
невже з вами ніколи не траплялися надприродні речі, невже вам ніколи не снилися ваші предки з порадами?
\
Нічого абсурднішого у цій темі не бачив. Відколи це видіння із предками і надприродні речі стали ознакою існування християнського Бога?
Quote (kuchma)
А атеїсти перероджуються, тому їх все більше і більше )

Я так розумію, це жарт? Бо які ж то в дідька атеїсти, що вірять у реінкарнацію biggrin


93! 93 93/93!
 
kuchmaДата: Четвер, 05.06.2008, 10:10 | Повідомлення # 99
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (minus)
Я так розумію, це жарт

ти вірно розумієш
 
ValyuhДата: Неділя, 08.06.2008, 17:31 | Повідомлення # 100
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Життя без віри-немає сенсу. Зустрічати день та проводжати минулий тиждень. І так постійно. Це все буденно і так банально. Живучи з вірою, людина знаходить сенс жити там, де інші його не бачать. Коли останні сили покидають, і ти уже не надієшся на себе, чи не до Нього ви подумки звертаєтесь?

Додано (08.06.2008, 17:31)
---------------------------------------------
"Я пребываю с каждым, в сердце которого есть вера"...

 
lenaДата: Вівторок, 02.02.2010, 13:37 | Повідомлення # 101
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
А ще є така приказка - на Бога надійся, і сам щось, роби!
бо якщо тільки, вірити, і нічого не робити для здійснення бажання не робити, то навряд чи ВАШАвіра буде виправдана! yes :yes: yes


Повідомлення відредагував lena - Вівторок, 02.02.2010, 13:38
 
Форум » Спілкування на різні теми » Суспільство і Я » Вiра (У що чи в кого ви вiрите?)
  • Сторінка 7 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz