Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Наш форум » Новини, оголошення » cmaknk (молодіжний літературний сайт)
cmaknk
tcpipДата: Четвер, 12.03.2009, 15:31 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Привіт всім відвідувачам сайту!!!
Хочеться повідомити, що на днях я створила свій літературний сайт і хочу всіх вас запросити на його сторінки!!!
http//cmaknk.ucoz.ua/
Створила я сайт з метою популяризації творів української сучасної молоді, тож якщо Ви бажаєте розмістити свої твори - ласкаво прошу!!! Я вважаю, що занадто мало уваги приділяється творчості сучасної української молоді. Запрошую до творчої співпраці, сподіваюсь, що наші твори допоможуть підняти юнацьку українську літературу на вищий рівень і наші твори ще дадуть колись про себе знати!!! Мій принцип щодо творів різних авторів - кожний має право творити на свій власний розсуд, але твори повинні нести духовну, почуттєву і щиру суть. Запрошую обговорити проблеми сучасної української літератури на своєму сайті. Буду дуже вдячна за відвідування сайту, за поради щодо модерації сайту. Прохання гостро не засуджувати якщо щось не так... З пов. Ваша NK :-)
 
RodionShestopalkoДата: Понеділок, 25.05.2009, 06:49 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 3
Статус: Offline
молодець!!! ca буде можливість зайду подивлюсь оціню чим зможу тим поможу

Стабільність - запорука успіху!
 
Форум » Наш форум » Новини, оголошення » cmaknk (молодіжний літературний сайт)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz