П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чим відрізняється чоловіча дружба від жіночої? (Яка дружба є вірнішою?)
Чим відрізняється чоловіча дружба від жіночої?
galanetДата: Вівторок, 11.03.2008, 22:25 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Кажуть, що чоловіча і жіноча дружба - то різні речі. Багато думок виникає з приводу того, що чоловіча дружба є і міцнішою і вірнішою на відміну від жіночої. Проте, жіноча половина наполягає, що можна мати справжніх подруг і жіноча дружба може бути набагато вірнішою ніж чоловіча. А яка Ваша думка?
 
minusДата: Середа, 12.03.2008, 21:50 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Різниця очевидна. Наприклад, усім відомо, що для чоловіка часто найкращі друзі знаходяться після бійки. Чи можна те ж саме сказати про жіночу дружбу? Безперечно, ні! Це зумовлено різницею у психіці і фізіології між чоловіком та жінкою. А от щодо міцності дружби, то це вже річ суто суб'ктивна і від статі не залежить. Така моя думка ca

93! 93 93/93!
 
VladykaДата: Четвер, 13.03.2008, 21:08 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
Мiцнiсть дружби залежить вiд самих друзiв, незалежно вiд статi, вiку i т.д.
А щодо бiйки, то це не показник дружби. Це вказуе лише на обмеженiсть забiяк. Суперечки треба вмiти вирiшувати дипломатичним шляхом. Я думаю, що друзi не для того, щоб допомгти комусь пику натовкти, а для того, щоб запобiгти цьому i допогти вирiшити все мирним шляхом!


Життя прекрасне!
 
vishniaДата: П'ятниця, 14.03.2008, 14:02 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Справжня дружба повинна бути відвертою...
Як казав Горацій:
"Если сосуд недостаточно чист, скиснет все, что бы ты в него не влил..."
ca Не маю права сперечатися з ВЕЛИКИМИ людьми...
 
galanetДата: П'ятниця, 14.03.2008, 23:50 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
Мiцнiсть дружби залежить вiд самих друзiв, незалежно вiд статi, вiку i т.д.А щодо бiйки, то це не показник дружби. Це вказуе лише на обмеженiсть забiяк. Суперечки треба вмiти вирiшувати дипломатичним шляхом. Я думаю, що друзi не для того, щоб допомгти комусь пику натовкти, а для того, щоб запобiгти цьому i допогти вирiшити все мирним шляхом!

Quote (vishnia)
Справжня дружба повинна бути відвертою...Як казав Горацій:"Если сосуд недостаточно чист, скиснет все, что бы ты в него не влил..." Не маю права сперечатися з ВЕЛИКИМИ людьми...

Vladyka і vishnia, а різниця між чоловічою і жіночою дружбою є? Адже саме це питання тут обговорюється. vishnia, можливо, про це вже хтось з ВЕЛИКИХ говорив?

 
minusДата: Субота, 15.03.2008, 01:11 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
Мiцнiсть дружби залежить вiд самих друзiв, незалежно вiд статi, вiку i т.д.
А щодо бiйки, то це не показник дружби. Це вказуе лише на обмеженiсть забiяк. Суперечки треба вмiти вирiшувати дипломатичним шляхом. Я думаю, що друзi не для того, щоб допомгти комусь пику натовкти, а для того, щоб запобiгти цьому i допогти вирiшити все мирним шляхом!

Мені починає подобатися не погоджуватись biggrin
Я сам себе вважаю пацифістом і (можливо це просто самовпевненість) розумною, розсудливою людиною, АЛЕ... Але на мою думку, бійка іноді є незамінним буфером людських відносин і річчю, просто життєво необхідною. Яким би освіченим, інтелігентним, мудрим не був чоловік, та якщо в ньому немає прагнення до виплеску фізичної енергії, духу воїна, він в моїх очах нічого не вартий. Усім, хто грунтовно вивчає бойові мистецтва, добре відомо, що мало де в житті можливо встановити з людиною такий тісний духовний звязок, як із суперником у чесному двобої. І не має абсолютно ніякого значення, хто перемагає. Бійка - це обмін інформацією, досвідом, світобаченням на надзвичайно глибокому рівні. У бійці немає лицемірства. Це взаємодія сутностей, а не форм, якщо можна так висловитись ah


93! 93 93/93!
 
старостихаДата: Субота, 15.03.2008, 09:40 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 108
Репутація: 3
Статус: Offline
На мою думку, різниця між чоловічою і жіночою дружбою існує, і дуже велика. В більшості випадках, жінки, одна одну зраджують. "Плюють" на своїх подруг і роблять все, щоб тільки їм було добре, а от чоловіки навпаки, переживуть всі трудності разом і залишаться до кінця своїх днів справжніми друзями. Особисто я, заздрю чоловічій дружбі.

Йди вперед, і не оглядайся!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Субота, 15.03.2008, 12:33 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (minus)
Бійка - це обмін інформацією

Вибачте, але про який обмін інформації іде річ? Про образливі слова одне одному через які люди б'ються? Це щось не те.
Хочу нагадати, що ця тема обговорення називається:"Чим відрізняється чоловіча дружба від жіночої?"

Прокоментуйте будь-ласка, це запитання.


"Життя потрібно змінювати"
 
minusДата: Субота, 15.03.2008, 16:25 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 98
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (zagadkova_dysha_liruka)
Прокоментуйте будь-ласка, це запитання.

Із задоволенням. Вам важко зрозуміти, про що я кажу, бо
1. Ви це навряд чи пробували
2. Ви не чоловік biggrin
Тепер безпосередньо про обмін інформацією. Я просив би вас не висмикувати окремі слова, а розглядати їх в контексті сказаного мною речення. Можливо ви не знали, але в бійці далеко не всі викрикують один одному образливі слова, і це якраз підтверджує мою думку, адже за тим, як людина себе поводить в такій ситуації, можна дуже багато про неї дізнатися. Хтось кричить і шаленіє, хтось опускає очі і пасивно захищається, хтось зберігає спокій і стриманість. Виділяється адреналін та феромони. В людей змінюється жестикуляція, міміка, а як ми знаємо, переважну більшість інформації при спілкуванні люди здобувають саме з цих невербальних джерел, а не зі слів. Для чоловіка дані, отримані таким шляхом, мають велике значення. Тому коли супреник в бійці тримався гідно, до нього інстинктивно з'являється велика повага.


93! 93 93/93!
 
LackiДата: Вівторок, 18.03.2008, 14:44 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 1
Статус: Offline
Взагалі-то зрадити може як друг, так і подруга - все залежить від обставин! cs shades Але спостерігається тенденція, що чоловіча стать менше зраджує своїх друзів, ніж жіноча! ft Від чого це залежить не знаю, так як не являюсь представником чоловічої статі! Хотіла б почути думку хлопців!!! А стверджувати, яка дружба міцніша не буду. Я вважаю, що все залежить від самих друзів, від їх роду дружби!!! fv dd
 
НезнайкаДата: Вівторок, 18.03.2008, 14:44 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, дружба не залежить від статі. Справжні друзі не зрадять одне одного, незалежно від того хто б це був ЖІНКИ чи ЧОЛОВІКИ!!! bo

Повідомлення відредагував zagadkova_dysha_liruka - П'ятниця, 21.03.2008, 12:09
 
ОйраДата: Вівторок, 18.03.2008, 22:13 | Повідомлення # 12
Група: Видалені





Quote (Lacki)
Але спостерігається тенденція, що чоловіча стать менше зраджує своїх друзів, ніж жіноча!

Де ж це таке спостерігається??? Та ж то ще було в минулому столітті, коли жінок було більше, ніж чоловіків! А взагалі то різниці практично ніякої! Досить дівчині стати між двома хлопцями або двом дівчатам не поділити хлопця і де та дружба дінеться! aq aq aq
 
LjovaДата: Четвер, 20.03.2008, 09:13 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Незнайка)
Справжні друзі не зрадять одне одного, незалежно хто б це був ЖІНКИ чи ЧОЛОВІКИ!!!

Я також вважаю що дружба не залежить від статі!


Смерть- стоит того чтобы жить,а любовь-стоит того чтобы ждать...В.Цой
 
Tiagai_IvanДата: Понеділок, 31.03.2008, 15:25 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Ойра я тебе підримую. Не поділивши щось друзі стають ворогами. Але я думаю чоловіки швидше можуть помиритись між собою, ніж жінки. Чия дружба міцніше тут не скажеш, тому що все залежить від людей!!!

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
empyrean-martyrДата: Понеділок, 07.04.2008, 01:51 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Я погоджуюсь з твердженням, що все залежить вiд самих "учасникiв" дружби. I дiлити дружбу категорично на чоловiчу i жiночу непотрiбно, на мою думку, це явище iсну€ поза статтю людей...

Повідомлення відредагував empyrean-martyr - Понеділок, 07.04.2008, 01:53
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чим відрізняється чоловіча дружба від жіночої? (Яка дружба є вірнішою?)
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz