Субота, 20.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Luda_2Дата: Середа, 07.05.2008, 15:01 | Повідомлення # 61
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Кохання з першого погляду бути не може. Можливо лише захоплення красою, або вчинками. А що таке кохання? це дуже риторичне питання.

Проценко
 
МенеджерДата: Середа, 07.05.2008, 16:59 | Повідомлення # 62
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Luda_2)
Кохання з першого погляду бути не може. Можливо лише захоплення красою, або вчинками.

Повністю погоджуюся! yes
 
lenaДата: Четвер, 08.05.2008, 12:37 | Повідомлення # 63
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 180
Репутація: 3
Статус: Offline
Quote (Менеджер)
Кохання з першого погляду бути не може. Можливо лише захоплення красою, або вчинками.

ні кохання з першого погляду існує просто не всі з ним зустрічалися на своєму життєвому шляху, і не всі розуміють, зразу, що це воно, потім через певний період часу ви зрозумієте, що це ВОНО!!!
 
PrueДата: Понеділок, 12.05.2008, 01:57 | Повідомлення # 64
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (lena)
потім через певний період часу ви зрозумієте, що це ВОНО!!!

Для кожної людини цей період різний! Комусь вистачить 1 хвилини, а комусь треба так багато часу, що кохання за цей час може розвіятись за вітром. ak


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
OlegДата: Понеділок, 12.05.2008, 16:44 | Повідомлення # 65
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
а я чогось не вірю... ну тобто в мене такого не було і мабуть не буде. Мені людина може сподобатись тільки тоді, якщо я її дуже добре знаю. а з першого погляду може бути лише приємною мені і не більше.
 
AnanasikДата: Понеділок, 12.05.2008, 20:33 | Повідомлення # 66
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Я не вірю в кохання з першого погляду,бо не пізнавши людину ти ніяк не можеш покохати,а хто нібито кохав з першого погляду,то я думаю що то просто велика семпатія,яка ні до чого не призводить

 
OlegДата: Вівторок, 13.05.2008, 10:36 | Повідомлення # 67
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 0
Статус: Offline
Не існує.Існує захоплення,симпатія........все що завгодно, но тільки не кохання!
 
dzinukДата: Вівторок, 13.05.2008, 13:30 | Повідомлення # 68
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Що таке кохання? На мою думку для різного віку різні поняття про кохання.Тому щодо себе - можу сказати що колись вірив,але ті часи пройшли.
 
empyrean-martyrДата: Вівторок, 13.05.2008, 13:34 | Повідомлення # 69
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (Oleg)
Не існує.Існує захоплення,симпатія........все що завгодно, но тільки не кохання!

Ну це вже занадто!!! Буває таки кохання між хлопцем та дівчиною. Іноді навіть з першого погляду!!!
 
dzinukДата: Вівторок, 13.05.2008, 13:35 | Повідомлення # 70
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Oleg)
Не існує.Існує захоплення,симпатія........все що завгодно, но тільки не кохання!

Це просто не можливо! Мені здається що у діти середнього шкільного віку майже всі вце вірять.
 
anya-nalyvajkoДата: П'ятниця, 16.05.2008, 11:01 | Повідомлення # 71
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
з власного досвіду можу сказати, що кохання з першого погляду існуєі тріває довго, якщо взаеємне.
 
RomashkaДата: Понеділок, 19.05.2008, 12:10 | Повідомлення # 72
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
В кохання з першого погляду я не вірю. Можлива закоханість з першого погляду, яка або переросте в кохання, або ні.
 
ПровідникДата: Понеділок, 19.05.2008, 23:57 | Повідомлення # 73
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 269
Репутація: 1
Статус: Offline
Що і куди має рости. нічого нерозумію. Кохання це дивна річ, якщо воно є то його непокажеш і якщо воно є то його несховаєш. А що може бути з першого погляду??? Тут лише аналіз людини. Воно є но незімною....

Каждый человек, подобно луне, имеет свою неосвещенную сторону, которою он никому не показывает.
 
НаткаДата: Вівторок, 20.05.2008, 11:50 | Повідомлення # 74
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вірю в кохання з першого погляду. Знаєте, в світі скільки проблем нас оточує, потрібно вірити в щось хороше, а кохання - це прекрасне почуття! em
 
ОрхідеяДата: Вівторок, 20.05.2008, 11:57 | Повідомлення # 75
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Вірити в кохання з першого погляду можна!Але ми кохаємо людину не за зовнішнісь,а за вчинки.Перше враження може бути оманливим.!:-)
 
Форум » Спілкування на різні теми » Дружба і кохання » Чи вірите Ви в кохання з першого погляду?
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz