Субота, 20.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: red  
Форум » Спілкування на різні теми » "Я Вам пишу..." » Щастя - що це, яке воно???????????
Щастя - що це, яке воно???????????
mariwa-23Дата: Четвер, 22.04.2010, 22:45 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 60
Репутація: 0
Статус: Offline
Моє щастя
Яке тільки щастя
Бути з тобою,
Обіймати тебе,
Цілувати тебе,
Кохати тебе,
Але я знаю,
Це щастя,
Недовгим буде
В тебе інша є,
А я для тебе ніхто.
 
JasterminaДата: Четвер, 21.04.2011, 17:46 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Offline
На жаль, і таке буває...
Знаєш, колись ти зустрінеш "того єдиного" і зрозумієш, чому з іншими не виходило...


Посміхнись! Життя - прекрасне!!!
 
ButikaДата: Понеділок, 27.06.2011, 15:58 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Для тих, хто цікавиться творами сучасників української літератури та пише власні твори, слід звернути увагу на український літературний журнал "Дніпро" (http://www.dnipro-ukr.com.ua/), який друкує твори сучасних письменників й надає можливість друкуватися молодим талантам (безкоштовно) і надає за це грошові винагороди. Журнал можна використовувати також у педагогічному процесі.
 
LieksaДата: Вівторок, 28.06.2011, 20:20 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Думаю, что многие из нас с вами любят на досуге почитать интересную литературу. Не спорю, что времени, как обычно, мало. Тем не менее, однажды на глаза мне попалось украинское литературное издание. Помню, его еще со школы. Теперь же спустя столько лет я увидела этот журнал в абсолютно новом формате. Поэтому, кому интересно, рекомендую журнал "Дніпро".
 
Світлана60Дата: Понеділок, 26.09.2011, 12:04 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Щастя- коли є гармонія із твоїм світом dy

Тільки вперед
 
ОдинДата: Понеділок, 26.09.2011, 21:35 | Повідомлення # 6
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (Світлана60)
Щастя- коли є гармонія із твоїм світом

Щастя з голубими очима cc
 
caskarrraДата: Вівторок, 27.09.2011, 08:57 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: -1
Статус: Offline
Quote (Один)
Щастя- коли є гармонія із твоїм світом Щастя з голубими очима

У мира голубые глаза? fd

Додано (27.09.2011, 08:57)
---------------------------------------------
как сказал кто-то очень мудрый: "Счастье - это когда все хорошо"...ИМХО банально, но зато верно al


Настоящее одиночество - это когда тебя тянет ответить на письмо спамера...
 
mazakata@Дата: Вівторок, 27.09.2011, 12:18 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Репутація: 0
Статус: Offline
Щастя -це насамперед бути здоровим............. dy
 
ГостяДата: Середа, 28.09.2011, 00:35 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (mazakata@)
Щастя -це насамперед бути здоровим.............

Я особисто знайома з жінкою, яка має міцне здоров"я але вона змалечку залишилася сиротою; через кілька років після заміжжя втратила чоловіка; син загинув при аварії на підприємстві де працював, а донька тяжко (смертельно) хвора. Звичайно, не завжди і не у всіх, дякувати Богу, так складається життя, але Ви вважаєте цю жінку щасливою?


Справа не в шляху, який ми обираємо-
те що всередині нас, примушує обирати шлях

О.Генрі
"Шляхи які ми обираємо"

 
КорабликДата: П'ятниця, 30.09.2011, 20:55 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Гостя)
але Ви вважаєте цю жінку щасливою

Навряд, чи хтось так вважатиме...
 
ГостяДата: П'ятниця, 07.10.2011, 15:50 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо щастя не в здоров"ї то в чому?
Можливо воно у кожного своє? Для одних це здоров"я, для інших - матеріальний статок, ще для інших, щастя, - бути поряд з коханою людиною; для бездітного подружжя - дитинча...
Поняття "щастя" навіть для однієї і тієї ж людини різне в різних проміжках часу... Напевне ще вчора, хтось із вас, почувався найщасливішою людиною, бо став студентом, а завтра, можливо, цей "щасливий" студент буде найнещаснішою людиною вже від самої думки про сесію, що наближається.
На мій погляд, щасливі ті, хто вміє вбачати щастя в кожному моменті свого життя. В наведеному вище прикладі, та жінка, дійсно дуже нащасна, але повірте, так багато разів доводилося чути від неї: "Я така щаслива!" Справа в тому, що незважаючи на всі перипетії своєї долі, вона вміє цінити ті речі, які ми, прості нещасні люди, навіть не помічаємо. Учора для тієї жінки був щасливий день бо водій рейсового автобусу зачекав на неї поки вона добігала до зупинки. Для неї це щастя, бо вона змогла довезти в лікарню доньці ще гарячу домашню страву. А ми? Ми б в кращому випадку подякували водієві і забули б про таку приємну дрібничку... Для нас щастя - воно якесь інше. Сьогодні та жінка щаслива, бо випадково на антикваріатному базарчику, вгледіла обклеїну з усіх боків, з пожовклими сторінками книгу, яка була в її дитинстві найулюбленішою. Швидкою ходою з усміхненим обличчам, поверталася вона додому щоб почитати її з внучатком. А ми? Нас тепер лише DVD цікавлять, хто на ті книги звертає увагу... "Хіба то щастя" - скажите ви? Завтра, можливо, та жінка почуватиметься щасливою, бо після кількох дощових днів вигляне сонечко; чи, можливо, в простій хмарині вгледить якусь цікаву незвичну форму... Я переконана, що і завтра та жінка знайде своє, хай і невеличке щастя, а для нас вона буде продовжувати бути найнещаснішою...
Для більшості із нас щастя - це щось таке позаземне, недосяжне; таке далеке, примарне.., що ми й самі не знаємо що то... Для більшості здавалися б щастям гроші; хто їх має - бідкається на здоров"я; а хто має, здавалося б все, однак нещасний - бо не може дістати, ну хоча б ту зірочку, що сяє не небі...
Якби всі ми, навчилися бачити щастя в нашому буденному, земному житті, оточуючий світ був би, напевне, іншим. Він би був щасливим. МИ були б якимись іншими. Ми були б просто ЩАСЛИВИМИ...


Справа не в шляху, який ми обираємо-
те що всередині нас, примушує обирати шлях

О.Генрі
"Шляхи які ми обираємо"

 
adminДата: П'ятниця, 07.10.2011, 20:49 | Повідомлення # 12
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Мрії - це коли думаєш, що буде краще, ніж було.
Ностальгія - це коли думаєш, що було краще, ніж є.
Реальність - це коли є те, що є.
А щастя - це коли не думаєш, що є, що було, і що буде.


*Хто автор слів не знаю, але думку поділяю ab


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
ГостяДата: Понеділок, 10.10.2011, 15:51 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
admin
Дійсно було б добре ні про що не задумуватися але ж мислення одна з головних харктеристик притаманних людській особистості! Саме мислення, думка відрізняють людину від тваринного світу. Звичайно "щастя" є абстрактним поняттям, тобто ніщо для людини. Але завдяки свідомості, одній з особливостей людини, вона задумується про свій специфічний стан у світі, в тому числі і про щастя. Таким чином ні про що не думати є або
ознакою психічного захворювання або ж то не є людина. Тобто для людини не думати про те, що є, що було і що буде просто нереально!
Моїм афоримом про щастя є: "Щастя не в тому, щоб отримати те, що ти хочеш, а в тому, щоб отримати те, що тобі потрібно".

* Здається я забрела в пункт 2;
повертаюся до пункту 1! biggrin


Справа не в шляху, який ми обираємо-
те що всередині нас, примушує обирати шлях

О.Генрі
"Шляхи які ми обираємо"

 
marina14Дата: Понеділок, 10.10.2011, 17:37 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я погоджуюсь з думкою, що щастя- коли є гармонія із твоїм світом
На мою думку, щаслива людина-це та яка має дружню родину, якщо її оточують щирі та привітні люди, коли рідні, близькі та знайомі здорові.
Повір мені - щастя тільки там, де люблять нас, де вірять нам!
(М. Лермонтов)
 
adminДата: Понеділок, 10.10.2011, 19:02 | Повідомлення # 15
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
el Гостя, я ніколи не претендувала на істину в останній інстанції.
Смисл даної фрази, очевидно, в тому, що людина, коли щаслива, то не задумується над тим, що вона щаслива, а коли її переслідують нещастя, то починає скаржитися на долю і аналізувати помилки, які призвели до нещастя. fd


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
Форум » Спілкування на різні теми » "Я Вам пишу..." » Щастя - що це, яке воно???????????
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz