Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Форум » Педагогічні новини та цікаві факти » Новини освіти » Китайським студентам заборонять нецензурно висловлюватися
Китайським студентам заборонять нецензурно висловлюватися
ANDRIHUK23Дата: Середа, 02.11.2011, 15:13 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
ПРАВИЛЬНО! ab
 
ChichkaДата: Середа, 16.11.2011, 01:46 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 0
Статус: Offline
Кожен із нас думає, що він найрозумніший. Але не варто забувати відомий вислів: "Якщо хочеш змінити світ, то починай із себе". - Це було написано з приводу попередньої дискусі на рахунок помилок. Бо ж людині властиво помилятися yes

А щодо заборони нецензурних виловлювань - це дуже добре. Але ж, переглянувши більшість сторінок в І-неті, можна зробити висновок, що забороняти треба всю таку погань і блокувати її доступ до народу (а в основному це ж молодь), бо, як кажуть, одне зло породжує інше.
 
IRENAДата: П'ятниця, 13.04.2012, 07:55 | Повідомлення # 33
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (kuchma)
Потрівно ввести штаф за вживання нецензурних слів, звісно всі студенти збідніють, але це на користь
bi
Один раз збідніють, наступного памятатимуть! Наші студенти багато від чого відмовляться заради грошей. Страшно пройти коридором університету - на кожному кроці мат. А ще було б добре запровадити такі штрафи у всіх громадських міцях, адже скрізь діти, вони це слухають!
 
AndreyДата: Понеділок, 12.11.2012, 19:43 | Повідомлення # 34
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (IRENA)
Потрівно ввести штаф за вживання нецензурних слів, звісно всі студенти збідніють, але це на користь

На мою думку введення штрафів в університеті ні до чого не приведе, адже студент уже майже сформована особистість і його дуже важко змінити. Я вважаю що потрібно починати ще з школи,а краще з сім'ї.
 
Ivan_NenovДата: Субота, 17.11.2012, 15:25 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Я гадаю, що в Україні теж повінні заборонити нецензурно вислословлювати свои думки, як в Інтернеті, так и в суспільному житті!!
Тому що в наш час кожний другий використовує в своєму словнику більше нецензурних слів, ніж цензурніх, а цього не повинно бути!
Всі люди повинні розмовляти культурно, а не аби як!!
 
alli_koseДата: Середа, 05.12.2012, 00:14 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
я згідна з тим , що вживання нецензурної лексики - це гріх для суспільства, а головне для педагога. І мені б хлтілось щоб наше суспільство поменше висловлювалася нецинзурною лексико, але , нажаль , ніяки штрафи тут не поможуть! Кодний сам вирішує що для нього краще, тому потрібно розпочинати з себе і цим самим подавати приклад іншим )
 
TheGameДата: Середа, 05.12.2012, 17:23 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Китайці такі ж люди як і ми чому їм не можна нецензурно висловлюватись????

631009253
 
goldenspaseДата: Понеділок, 15.04.2013, 20:12 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
Мені здається в Україні заборону на нецензерні висловлювання треба контролювати не лише з університета, а починаючи з школи. Проблебема лише в тому як сворити даний контроль. Чи це будуть чергові на коридорах, старші учні. Також потрібно розробити міри покарання, аби як мовити, учень запамятав і закрів що можна казати, а що ні
 
dasha33407Дата: Понеділок, 27.11.2017, 10:10 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Я гадаю що нецензурно висловлюватись неможна взагалі,і в жодній країні світу.
 
Ulya08Дата: Понеділок, 27.11.2017, 10:13 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Нецензурно висловлюватись взагалі заборонено bi
 
Форум » Педагогічні новини та цікаві факти » Новини освіти » Китайським студентам заборонять нецензурно висловлюватися
  • Сторінка 3 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz