Субота, 20.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Одяг вчителя (як одягатися на роботу)
Одяг вчителя
математикДата: Середа, 23.03.2011, 22:23 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Перший місяць працюю в школі , проводжу урок у 5 класі . З перших хвилин помічаю активність учнів: почали шептатися, крутитися, щось один-одному доказувати. Поки записую число на дошці, у класі вже розпочалася дискусія і не тільки між дівчатками, а й між хлопчиками:
- Це в неї плаття.
- Ні, це костюм.
- Ні, плаття.
- Подивись, то кофта і спідниця.
- А чого розріз з боку?
- Не знаю, давай спитаємо.
- Питай ти.
- Ні, ти
Не знаю, вчинила я правильно чи ні, але поки я їм не показала свій наряд, вони не заспокоїлись.
 
ОболванчикДата: Четвер, 24.03.2011, 19:35 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 46
Репутація: 0
Статус: Offline
А розріз до пояса? ah
Мене теж це питання зацікавило.
А ще дуже цікаво було, коли студентка-практикантка приходила в короткій спідничці, тоді вже не до уроків, а такі всякі думки... ah
 
математикДата: П'ятниця, 25.03.2011, 11:02 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
це ви занадто! я ж всетаки розумію куди ішла. Але так, як спідниця була довгою, то розріз був до коліна
 
ГойяДата: П'ятниця, 25.03.2011, 17:43 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (математик)
це ви занадто! я ж всетаки розумію куди ішла. Але так, як спідниця була довгою, то розріз був до коліна

Правильно! На уроки треба ходити так, щоб учні думали про оцінки, а не про коліна! prof


Я знаю, що я нічого не знаю, але ж уроки вчити так не хочеться...
 
КорабликДата: Неділя, 10.04.2011, 18:43 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Модератори
Повідомлень: 71
Репутація: 0
Статус: Offline
Треба одягатися так, щоб все було в міру. Діти не тільки на уроках обговорюють, вони ще й дома батькам розказують. Я, якось заходжу до сусідів, а мала (6 клас) розказує як студент-практикант бекав і мекав коло дошки, як поганий учень, а студентка, яка теж була на практиці прийшла в штанях і звідти "тілеса" випирають. Я тепер точно знаю, що одяг треба вибирати дуже "скорпульозно", бо можна "нарватися". yes
 
mariana92Дата: Четвер, 26.05.2011, 21:07 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Репутація: 0
Статус: Offline
я не хочу сказати ,що вчителька вчинила не правильно ,але все ж не розумію ,навіщо було показувати свій одяг? Все відбувалось під час уроку ,а зовнішній вигляд вчителя ,здається ,не входить в навчальну програму 5 класу ( чи там відбулися зміни ?).....це важко ,але треба так викладати навчальний матеріал ,щоб датям було не до вбрання ,щоб всі їхні думки були лише про тему уроку ..... ab

Повідомлення відредагував mariana92 - Четвер, 26.05.2011, 21:08
 
PolygaДата: П'ятниця, 14.10.2011, 10:08 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто я вважаю, що вчитель повинен вдягатись сучасно і стильно, а не як в радянські часи - спідниця до колін, волосся зкручене, і ніякого макіяжу(Да, я згодна, що в усьму повинна бутим міра, адже учитель це ділова людина...), але при цьому не потрібно забувати, що ти є прикладом для дітей!!!
 
Оце_такДата: П'ятниця, 14.10.2011, 10:53 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (математик)
Не знаю, вчинила я правильно чи ні, але поки я їм не показала свій наряд, вони не заспокоїлись.

Ех! я б не заспокоївся!
В 11 класі, мабуть, прийшлося б роздягнутися cs
 
ШустрикДата: П'ятниця, 14.10.2011, 13:53 | Повідомлення # 9
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Оце_так, та ти, виявляється, круть bj
 
ОленкаДата: Середа, 19.10.2011, 11:06 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
одяг не має значення. мають значення знання.
 
ГостяДата: Середа, 19.10.2011, 16:12 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Оленка, дозвольте не погодитися з Вашою думкою. Невже учні, навіть найменші, не помітять неохайно одягненого вчителя, чи вчителя в одязі, що справляє враження ніби він тільки повернувся з якоїсь вечірки чи дискотеки? Завдання вчителя не лише навчати, а й виховувати. Виховувати відчуття краси, раціональності. На чому будуть більше зосереджені учні під час уроку в такого вчителя? На його найрозумніших словах чи все таки на його одязі?

Справа не в шляху, який ми обираємо-
те що всередині нас, примушує обирати шлях

О.Генрі
"Шляхи які ми обираємо"

 
ГойяДата: Середа, 19.10.2011, 21:27 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Оленка)
одяг не має значення. мають значення знання.

Знання для того і служать, щоб знати як одягатися, йдучи на урок gd


Я знаю, що я нічого не знаю, але ж уроки вчити так не хочеться...
 
oxanik1981Дата: Субота, 22.10.2011, 09:30 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
Дане питання викликає багато думок... Але вчитель - людина, а особливо якщо ти жінка(та мабуть і чоловік), завжди хочеться виглядати ефектно. Да повинна одежа бути стриманою, але сучасною, обовязково відповідати віковій категорії, статурі, та крокувати в ногу з модою. І без легкого макіяжу обійтись також не можливо!

""""""""
 
kateryna-1994Дата: Середа, 30.11.2011, 11:25 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
A я погоджуюся з деякими користувачами, звичайно якщо вчитель-жінка, то їй звичайно хочеться виглядати стильно та ефектно але на роботу потрібно приходити стримано ажде профісія педагог це робота з дітьми, тож потрібно приходити в нормальному одязі, як то кажуть "ДЕРЖАТЬ СЕБЯ В РАМКАХ ПРИЛИЧИЯ"...
 
lapo4ka_nastyuhaДата: Середа, 30.11.2011, 11:34 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчмтель-приклад учнят, тому на роботу потрібно вдягатись не вульгарно і не викликаюче! В гардеробі вчителя повитнні бути не лише брюки, але і юбка, але вона повинна відповідати довжині.

lapo4ka_nastyuha
 
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Одяг вчителя (як одягатися на роботу)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz