Четвер, 25.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Випивка
Випивка
adminДата: Вівторок, 25.03.2008, 10:27 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Випивка

Під час уроку в 11-му класі Ви помічаєте, що Дмитро трохи напідпитку. Ваші подальші дії?


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
TatjanaДата: Середа, 26.03.2008, 14:33 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 1
Статус: Offline
Потрібно відвивести його до класного керівника, щоб той розбирався з ним. І написати зауваження в щоденнику батькам.
 
AnanasikДата: Субота, 29.03.2008, 12:20 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Я вважаю що потрібно на одинці розпитати що з ним сталось ,що він у такому стані,і пояснити йому що не можна приходити на уроки в такому стані і відпустила його б додому(думаю він би виправився і ніколи не прийшов більше в такому стані)

 
miss_SIMДата: Вівторок, 01.04.2008, 14:01 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Я вважаю, що потрібно не тільки з ним провести виховний урок, а й з усим класом, щоб попередити повторення ситуації.

У меня непритязательный вкус: мне вполне достаточно самого лучшего.
 
Tiagai_IvanДата: Вівторок, 01.04.2008, 21:45 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Попросив вийти зі мною за двері. Намагався вияснити чому він прийшов у такому стані. Відвів би його до класного керівника, щоб той займався ним. І повернувся проводити урок.
Після такого випадку запропонував би класному керівнику провести виховну годину на тему ''Про шкідливість спиртних напоїв''.


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
anna_23grДата: Середа, 02.04.2008, 08:50 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 2
Статус: Offline
На мою думку школяру з"являтися в школі у нетверезому стані - просто жах. Я б повела хлопчика на бесіду з директором.

Всім привіт!
 
adminДата: Четвер, 03.04.2008, 13:19 | Повідомлення # 7
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (anna_23gr)
Я б повела хлопчика на бесіду з директором.

Який же то хлопчик? То вже юнак! ap


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
lenДата: Середа, 16.04.2008, 09:15 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Tatjana)
Потрібно відвивести його до класного керівника, щоб той розбирався з ним. І написати зауваження в щоденнику батькам.

Ще потрібно викликати батьків і поговорити з ними про цю ситуацію. Провести виховну роботу з учнями про шкідливість алкоголю.


Повідомлення відредагував len - Середа, 16.04.2008, 09:16
 
kuchmaДата: Субота, 19.04.2008, 13:29 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
Quote (Ananasik)
Я вважаю що потрібно на одинці розпитати що з ним сталось ,що він у такому стані,і пояснити йому що не можна приходити на уроки в такому стані і відпустила його б додому(думаю він би виправився і ніколи не прийшов більше в такому стані)
bi
Ліля права, я б ще додав бесіду з батьками, провсяк випадок хай навчать його "уму разуму"
 
ulinkaДата: Неділя, 11.05.2008, 15:03 | Повідомлення # 10
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 33
Репутація: 1
Статус: Offline
Провести виховну годину з ним і порадити йому записатись до спортивної секції.Може це йому допоможе???
 
MashulyaДата: П'ятниця, 05.06.2009, 14:23 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Поговорю с учеником,сообщу об этом всём его родителям,а потом будем смотреть как на него это все повлеяло,если ничего не даст,то буду искать другие методы чтобы как-то повлеять на ученика.
 
АннушкаДата: П'ятниця, 05.06.2009, 14:39 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Коли я була в його віці, в мене були дві обставини чому я хотіла напитись це: щоб показати що я можу і я не гірша за інших, або в мене якась проблема, про яку б хотіла забути... Якщо в цього юнака дійсно була б проблема, я б можливо поговорила з ним про це і допомогла йому, щось підсказала (намагалася б заслужити довіру), а якщо просто так він хотів показати однокласникам що він може...що він крутий, я б пояснила що в цьому вчинку нічого крутого немає.... bn ah ah
 
ivanyta91Дата: Вівторок, 27.04.2010, 20:16 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю що потрібно вивести учня з класу і запитати чому він в такому стані,потрібно покликати класноко керівника і порадити щоб він провів виховну годину "про шкідливість алкоголю".
 
oxanik1981Дата: Субота, 22.10.2011, 10:24 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
По перше говорити з людиною на підпитку марна трата часу, по друге це 11-класник (вони ще недуже вміють керувати своїми емоціями), довести до відома батьків, класного керівника, директора - затаїть змість і буде мстити, перед класом зробити зауваження також буде злитись. Найкраще вивисти за двері і відправити додому відіспатися без укорів з розумінням ситуації, а вже завтра говорити з цим учнем, але обовязково наодинці

""""""""
 
ЯринкаДата: Вівторок, 13.12.2011, 22:07 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (oxanik1981)
По перше говорити з людиною на підпитку марна трата часу, по друге це 11-класник (вони ще недуже вміють керувати своїми емоціями), довести до відома батьків, класного керівника, директора - затаїть змість і буде мстити, перед класом зробити зауваження також буде злитись. Найкраще вивисти за двері і відправити додому відіспатися без укорів з розумінням ситуації, а вже завтра говорити з цим учнем, але обовязково наодинці

Я цілком погоджуюся з цим варіантом вирішення проблеми, але все таки класному керівникові буде необхідно провести виховну годину на тему шкідливості алкоголю і норм поведінки.


Щепкіна Ярина Ігорівна
фізико-математичний факультет
42 група
 
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Випивка
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz