Неділя, 05.05.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Запізнення
Запізнення
РущакДата: Вівторок, 24.06.2008, 10:57 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно після уроку відвести учня до директора для розмови. Після відвідин директора в слідуючий раз учень не захоче запізнюватись. bv
 
natalia_oeaepДата: Вівторок, 22.07.2008, 16:41 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б дозволила учням зайти у клас і сісти на свої місця, звичано, запитавши причину запізнення.
Але паралельно з цим дала б їм завдання підготувати на наступний урок доклад по тому матеріалу, пояснення якого вони пропустили. І зробила б це традицією.


Все получится!
http://evrodiplom.eu
 
80961677518Дата: Понеділок, 08.12.2008, 21:24 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Дозволити учням увійти до класу, не порушуючи при цьому навчального процесу. А після уроку провести з ними відповідну бесіду, а в разі повторного запізнення підняти це питання класним керівником на батьківських зборах.
 
yahonovaДата: Вівторок, 21.04.2009, 16:13 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Не пускати на урок не можна і це факт. І якщо звати на поміч директора чи класного керівника, то це не вихід. Необхідно, звичайно, впустити на урок дітей, а потім скерувати ситуацію так, щоб діти відчули себе винними перед класом, а не вчителм. Нажальвчитель не завжди є авторитетом для учнів, а от учнівський колектив - беззаперечно авторитет. Тільки зробити так щоб зайняло найменше часу уроку.
Розмова після уроку наврядчи допоможе... Знаю по особистому досвіді
 
JasterminaДата: П'ятниця, 29.05.2009, 13:03 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Репутація: 1
Статус: Offline
На мою думку, до директора вести не потрібно. В обов'язки директора не входить. В нього і так проблем вистачає. Я б просто сказала "сідайте". Потім почала опитування саме з них або для тих, хто запізнииться готувала якісь завдання для домашнього опрацювання. З однієї сторони для них це виглядало б як покарання, а з іншої - вони можуть показати себе(в основному систематично запізнюються учні, які не дуже добре вчаться).

Посміхнись! Життя - прекрасне!!!
 
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Запізнення
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz