Неділя, 05.05.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Спиртні напої
Спиртні напої
adminДата: Вівторок, 25.03.2008, 09:59 | Повідомлення # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Вино

Молодий учитель фізики Микола Тимофійович зайшов на перерві до свого кабінету, щоб підготувати до уроку прилади. Підійшовши до шаф, помітив між ними на підлозі двох учнів 11-го класу, які саме розливали вино. Щойно зібрався зробити зауваження, як почув пропозицію підтримати компанію. Як тепер діяти вчителеві?


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
AnanasikДата: Субота, 29.03.2008, 12:49 | Повідомлення # 2
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Я б відмовилась і забрала в них напої,записала зауваження в щоденники(но я точно не впевнена що так потрібно робити,можливо зразу їх потрібно відвести до деректора?)Як ви думаєте Надія Миколаївна?

 
Tiagai_IvanДата: Субота, 29.03.2008, 13:58 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Так цей випадок вражаючий. Я думаю дітей потрібно за батьками відправити додому, при цьому повідомивши класного керівника!

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
miss_SIMДата: Понеділок, 31.03.2008, 14:27 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
Я б зробила зауваження, повідомила класного керівника, директора школи, який би повідомив всіх класних керівників. Потім по всіх класах провели б виховні роботи щодо шкідливості вживання алкоголю і правила поводження себе в стінах школи.
 
adminДата: Четвер, 03.04.2008, 17:03 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
miss_SIM, Tiagai_Ivan, Ananasik, Ви вражені тим, що учні 11-го класу п"ють вино? blink blink blink
А може в одного з них уже дитина народилася? Треба ж якось відмітити подію? ap ap ap


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
ТанечкаДата: П'ятниця, 04.04.2008, 10:20 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 0
Статус: Offline
Насамперед потрібно зробити зауваження, мені здається що нів'якому разі не потрібно повідомляти про це деректору чи батькам, тому що це може призвести до того що діти будуть негативно ставитись до вчителя, не любити його і не поважати. Просто попросити класного керівника, що провів виховну роботу про шкідливість для організму алкогольних напоїв. al
 
Tiagai_IvanДата: Понеділок, 07.04.2008, 21:42 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
admin!
Я вважаю, що навчання це як робота, де потрібно ставитись до всього серйозно. Якщо вже такий випадок, то можна ж відсв'яткувати за межами школи, так як це робиться на роботі. Або, хоча б в післяурочний час, але не в школі! Так ця подія заслуговує уваги, еале так в школі це зайве.
Не заперечую, хлопця привітав, але також забравби спиртне і зробив зауваження в усному вигля(Св'ято в Хлопця)!!!


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
lenДата: П'ятниця, 11.04.2008, 09:54 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 54
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що потрібно зробити зауваження, забрати спиртні напої, повідомити керівництво про цей випадок, яке повинно вирішити це питання. yes
 
TatjanaДата: П'ятниця, 11.04.2008, 10:14 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 61
Репутація: 1
Статус: Offline
Quote (Ananasik)
записала зауваження в щоденники(но я точно не впевнена що так потрібно робити

У 11 класі на учнів "щоденник" уже не діє.

 
hedДата: П'ятниця, 18.04.2008, 10:23 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Я б забрав напій, підняв це питання до рівня адміністрації школи, провів виховну годину із учнями bv bv bv

B
 
НезнайкаДата: П'ятниця, 18.04.2008, 10:40 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Репутація: 0
Статус: Offline
Я відмовилася б від пропозиції, Довела до відому керівництво, класного керівника. І тоді вже вирішувати цю проблему!!! ca
 
rarisaДата: П'ятниця, 18.04.2008, 15:03 | Повідомлення # 12
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Tiagai_Ivan)
Я вважаю, що навчання це як робота, де потрібно ставитись до всього серйозно. Якщо вже такий випадок, то можна ж відсв'яткувати за межами школи, так як це робиться на роботі. Або, хоча б в післяурочний час, але не в школі! Так ця подія заслуговує уваги, еале так в школі це зайве.Не заперечую, хлопця привітав, але також забравби спиртне і зробив зауваження в усному вигля(Св'ято в Хлопця)!!!

Може їх за це ще по голівці погладати?Так на роботі працюють вже дорослі люди, я це школа!!! Вони ж неповнолітні!!! Звісно ж вони можуть випити поза межами школи! Але ж прийдуть п'яними на уроки!!!
Цю ситуацію треба повідомити директору школи.
 
kuchmaДата: Субота, 19.04.2008, 10:02 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 137
Репутація: 7
Статус: Offline
це досить розповсюджена ситуація, не знаю як інші, але я пам"ятаю шкільні роки, і пам"ятаю друзів з інших шкіл.
Випити алкогольний напій в шкролі-ще десь з 9-го класу це бажання багатьох учнів(вони вважають що піднімуть свій авторитет) якщо це сталось то потрібно повідомити керівника і батьків, я вважаю що саме вони повинні покарати їх.

ну ,а якщо дитина народилась ,краще зібрати всіх і перейти в бар посусідству

п.с. Не критикуйте мою думку, я все ж таки тіки студент biggrin

 
Форум » Школа молодого вчителя » Педагогічні ситуації » Спиртні напої
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz