Середа, 24.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » "Важкі" діти » Що сприяє появі агресивносі у дітей?
Що сприяє появі агресивносі у дітей?
MayorДата: Середа, 05.03.2008, 14:36 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Виникнення агресивності спричинює неправильне виховання, негативний вплив засобів масової інформації, зокрема телебачення.А також байдужість вчителів, які не проводять ніякої роботи з батьками, для усунення цих недоліків. ec

Потрібно вміти жити
 
MASKДата: Середа, 05.03.2008, 15:13 | Повідомлення # 2
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
На мою думку на агресивність дітей впливає сам темперамент, і звичано оточення!!! ab

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
iskrinaДата: П'ятниця, 07.03.2008, 15:11 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
MASK, як може впливати темперамент на агресивність дитини???? Це щось новеньке в науці. Можливо Ви мали щось інше на увазі? Можливо Ви хотіли сказати, що діти з різними темпераментами по різному схильні до агресивності?
ca


Не давіть букашку. Вона теж жити хоче!
 
LjovaДата: П'ятниця, 07.03.2008, 15:50 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, на виникнення агресивності у сучасних дітей впливає і телебачення, і оточення, і багато інших факторів. Але розглядати такі проблеми потрібно по-різному з кожним учнем, з врахуванням його психічних особливостей!

Смерть- стоит того чтобы жить,а любовь-стоит того чтобы ждать...В.Цой
 
adminДата: П'ятниця, 07.03.2008, 16:52 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Цікавий матеріал про агресивність можна почитати тут: Агресивність підлітка

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 09.03.2008, 14:10 | Повідомлення # 6
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
"Слабохарактерні батьки - агресивні діти".

Див. http://kr.cen.library.kr.ua/articles.php?lng=ua&pg=999


"Життя потрібно змінювати"
 
hedДата: Неділя, 23.03.2008, 09:26 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку, на агресивність дітей впливає не тільки телебачення, а й рок-музика (той хто слухає)

Додано (23.03.2008, 09:26)
---------------------------------------------
Агресивність - це риса характеру, яка виховується сім"єю і отчуючим середовищем.
Отже, проблема агресивності - це проблема суспільства. Її вирішення потрібно починати з раннього дитинства. Поняття добра і зла слід виховувати батькам і педагогам. bf


B
 
miss_SIMДата: Понеділок, 24.03.2008, 15:29 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 5
Статус: Offline
admin дійсно цікава інформація я й не здогадувалась, що агресивність залежить від структури мозку, а саме від розмірів ділянки мозку, що відповадають за контроль над емоціями.
Ще я важжаю, що на агресивність дитини впливає спосіб життя матері під час вагітності.
 
Tiagai_IvanДата: Понеділок, 24.03.2008, 22:33 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Ljova і hed я звами погоджуюсь, але виж забули ще згадати про негативний вплив відео ігр, скільки було випадків, коли діти повторюючи все, що вони побачать на своїх екранах ПК, досягали такої жорстокості в реальному світі, що важко описать словами. Я думаю, що всеж таки наше суспільство сприяє появі насильства.

There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
MayorДата: Вівторок, 25.03.2008, 13:10 | Повідомлення # 10
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote (hed)
На мою думку, на агресивність дітей впливає не тільки телебачення, а й рок-музика (той хто слухає)

Я трішки не згоден, є багато рок музики яка має хороший текст і проявляється хорошими почуттями.


Потрібно вміти жити
 
empyrean-martyrДата: Неділя, 30.03.2008, 03:46 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Так... Про рок тут сказано зовсiм не по темi!!!(до слiв HED). Послухай будь-ласка хоча б Короля рок-н-ролу (EIvis) все навпаки вийде... Я б краще не вирiзняв стилi... А лiпше окремих виконавцiв, або навiть пiснi... А справжнiй рок покликаний навчити мислити, зда€ться такими були його першопочатки...
Отак-то
 
adminДата: Четвер, 03.04.2008, 18:08 | Повідомлення # 12
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (miss_SIM)
дійсно цікава інформація я й не здогадувалась, що агресивність залежить від структури мозку, а саме від розмірів ділянки мозку, що відповадають за контроль над емоціями.

Там пишеться про задатки, а як відомо, їх можна або розвинути або загальмувати, в залежності від створених умов.


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
OleksandrДата: П'ятниця, 11.04.2008, 20:29 | Повідомлення # 13
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
Появу агресивностi у дiтей великою мiрою впливають засоби масовоi iнформацii,соцiальне середовище а також виховання батькiв!
 
AnanasikДата: Субота, 12.04.2008, 00:23 | Повідомлення # 14
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 116
Репутація: 12
Статус: Offline
Мабуть погоджусь з відповідю,що агресивнісь проявляється саме від виховання батьків yes

 
liydaДата: Четвер, 17.04.2008, 13:02 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб гарно знати дітей треба гарно знати батьків.Дитина- дзеркало духовного життя батьків. yes
 
Форум » Школа молодого вчителя » "Важкі" діти » Що сприяє появі агресивносі у дітей?
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz