Четвер, 25.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому Ви вступили до ПЕДАГОГIЧНОГО унiверситету? (Дуже цiкаво, чому наша молодь обрала саме педагогiчний вуз)
Чому Ви вступили до ПЕДАГОГIЧНОГО унiверситету?
Яка причина того, що Ви обрали педагогiчний унiверситет?
1. Щоб не йти в армiю [ 4 ] [11.76%]
2. Друзi порадили [ 0 ] [0.00%]
3. Рекомендацiя батькiв [ 4 ] [11.76%]
4. Сiмейна династiя [ 8 ] [23.53%]
5. Власний свiдомий вибiр [ 18 ] [52.94%]
Усього відповідей: 34
natalia_oeaepДата: Середа, 28.05.2008, 11:22 | Повідомлення # 16
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Читаю всек вище сказане, і душа радується! Як все-таки пощастило моєму рідному педагогічному університету із студентами! Всі такі чемні, розумні, патріоти своєї справи, гідні продовжувачі своїх династій. Побільше б таких студентів!
Але мені цікаво: скільки з вас дійсно піде працювати у школи, навіть не міські (бо в Умані своїх вчителів вистачає), а у сільські? Скільки людей повернеться у свої рідні села, щоб доносити довче, вічне до ніжних душ наступних поколінь!
З особистого досвіду млжу сказати, що не більше 10%.
Ось такі справи!


Все получится!
http://evrodiplom.eu
 
VladykaДата: Четвер, 29.05.2008, 23:53 | Повідомлення # 17
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 150
Репутація: 8
Статус: Offline
В свою рiдну школу нiзащо не пiду працювати. Не всi вчителi були менi приемними. Та й дiтей з кожним роком стае все менше...

Життя прекрасне!
 
natalia_oeaepДата: Понеділок, 02.06.2008, 17:16 | Повідомлення # 18
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Vladyka)
В свою рiдну школу нiзащо не пiду працювати. Не всi вчителi були менi приемними. Та й дiтей з кожним роком стае все менше...

Ото ж бо і воно! Всі так гарно розповідають про своє покликання, про педагогічні ідеали і нестримне бажання жертвувати усім заради майбутніх поколінь. А на практиці все виходить зовсім інакше.
У мене також не виникло у свій час бажання працювати у рідній школі, хоча вона одна із найкращих в Умані.


Все получится!
http://evrodiplom.eu
 
SAO1992Дата: Вівторок, 30.09.2008, 10:36 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто я поступила до університету тому,що я люблю маленьких дітей і хочу в подальшому працювати за своєю спеціальністю. На мою думку ця професія цікава і вона кожного дня приносить щось нове. Я сподіваюсь, що моя мрія реалізується.
 
serhiymДата: Середа, 19.11.2008, 14:32 | Повідомлення # 20
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Репутація: 4
Статус: Offline
Я вступив до пдагогічного вузу бо мені дуже подобається професія вчителя. Симпатія до цієї професії в мене від мами - вчителя. А Уманський вуз я обрав, тому що він знаходиться недалеко від мого дому (3 км). ab

serhiy
 
KatrinДата: Середа, 19.11.2008, 15:00 | Повідомлення # 21
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 1
Статус: Offline
Мій шлях до педагогічного університету був досить довгим. В мене є два дипломи програміста і бухгалтера, але при цьому коли їх отримувала не відчувала задоволення (хоча в житті ці спеціальносіт знадобилися).
В мене мама педагог, і якось в моєму житті викладання завжди було поруч. Тому не стала йти проти долі і вступила в педагогічний і мені здається що нарешті найшла своє.
 
фкДата: Четвер, 20.11.2008, 11:31 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Репутація: 2
Статус: Offline
Особисто я зрозумів,що це одна з найголовніших професій у світі через те,що УЧИТЕЛЬ дає початок всім остальним професіям.

депутат
 
PrueДата: Субота, 31.10.2009, 20:18 | Повідомлення # 23
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Репутація: 10
Статус: Offline
Quote (фк)
Особисто я зрозумів,що це одна з найголовніших професій у світі через те,що УЧИТЕЛЬ дає початок всім остальним професіям.

А професія вчителя фізики взагалі головна. Якось один викладач нам сказав, що вчитель фізики може викладати будь-який предмет в школі: мову, історію, літературу і т.д.


Все что не делается, делается к лучшему!
Если только жизнь прожита для других, тогда её можно назвать полной.
 
redДата: Середа, 18.11.2009, 17:55 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Я хотіла стати вчителем ще у школі. Мені дуже подобались ті дні, коли у школі проводились дні самоврядування
і ми проводили уроки у інших класах. Саме від тоді я дуже хотіла стати вчителем. Мої батьки ніколи не хотіли, щоб
я була кимось іншим . Вони мене завжди підтримували.
 
savradimДата: Четвер, 19.11.2009, 15:21 | Повідомлення # 25
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Я хотів стати програмістом, або вчителем історії. Та так склалося, що вступив на фізико-математичний факультет. Хоч я, навчаючись в школі, найбільше не любив математику, та здаватись не збираюся, а прибажанні можна вивчити все. Тому я не шкодую, що зробив такий вибір.
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
redДата: Субота, 21.11.2009, 13:54 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (savradim)
навчаючись в школі, найбільше не любив математику
То чому ж ти пішов на вчителя математики міг би піти на вчителя мови чи іншого предмета?
 
savradimДата: Субота, 21.11.2009, 16:34 | Повідомлення # 27
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (red)
То чому ж ти пішов на вчителя математики міг би піти на вчителя мови чи іншого предмета?

Вирішив випробувати свої сили, однак, не знаю що з цього вийде. ab
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
redДата: Субота, 21.11.2009, 18:14 | Повідомлення # 28
Генерал-майор
Група: Модератори
Повідомлень: 255
Репутація: 2
Статус: Offline
Потрібно тільки хотіти і все вийде. yes
 
savradimДата: Субота, 21.11.2009, 18:21 | Повідомлення # 29
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 285
Репутація: 8
Статус: Offline
Quote (red)
Потрібно тільки хотіти і все вийде.

Дякую за підтрирмку. Я теж так вважаю. yes
ca ca ca


Войско баранов, возглавляемое львом всегда одержит победу над войском львов, возглавляемых бараном.
Каждый человекспособен на многое, но не каждый знает на что онспособен!!!
 
ulia-lanovskaДата: Вівторок, 01.12.2009, 21:51 | Повідомлення # 30
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Репутація: 0
Статус: Offline
Я обрала УДПУ, тому що не було особливого бажання їхати кудись в інше місто.
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому Ви вступили до ПЕДАГОГIЧНОГО унiверситету? (Дуже цiкаво, чому наша молодь обрала саме педагогiчний вуз)
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz