П'ятниця, 19.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями? (На даний час це питання є актуальним.)
Чому більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями?
ЖартівникДата: П'ятниця, 14.03.2008, 13:27 | Повідомлення # 16
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 26
Репутація: 3
Статус: Offline
Тому що професія вчителя досить важка, і не кожен може бути вчителем, для цього потрібно мати хист. Нажаль наші студенти це розуміють в кінці навчання. І тому після закінчення ВУЗу вони не йдуть працювати за професиєю. Деякі з нас навчаються тут для того щоб здобути вищу освіту.

Я хочу бути прославленим і водночас невідомим
 
palomaДата: Середа, 19.03.2008, 13:44 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: -1
Статус: Offline
Після закінчення університету не лише наші студенти не йдуть працювати за професією. Через нестабільну економічну ситуацію та нездатність належним чином забезпечити вчителя, більшість випускників педагогічних ВУЗів шукають престижнішу роботу,але не потрібно забувати, що ми вступили до УДПУ, щоб стати вчителями, навчати і виховувати дітей у майбутньому. Незважаючи ні на що ми повинні залишатись вірними своїй професії, гордо нести звання "Вчитель". cc
 
adminДата: Середа, 19.03.2008, 20:24 | Повідомлення # 18
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Oleksandr)
На мою думку, бiльшiсть випускникiв УДПУ не йдуть працювати учителями тому що, проблема не в освiтi, яку ми отримуємо у нашому вузi, а саме у державi, яка не в змозi забезпечити робочими мiсцями!

Хто Вам сказав, що немає вакантних учительських місць? blink
Зараз дуже великий дефіцит учителів фізики та математики, а на селі, то взагалі катастрофічна ситуація. Інша річ, що навіть студенти, вихідці з села, не хочуть туди їхати на роботу...


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
Tiagai_IvanДата: Неділя, 23.03.2008, 19:59 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Quote
Чому більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями?

Тому, що не кожен з нас йшов навчатись в наш ВУЗ, щоб стати вчителем, а просто одержати Вищу освіту, щоб мати іншу ваканцію. Не тільки наші студенти працюють не за фахом, причина одна - кожен хоче облаштувати своє життя для себе. Наприклад: студент навчається на вчителя бо так захотіли батьки, але це не його бажання, то де впевненысть, що, коли він пыдросте, буде працювать за вибраною професією.


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
empyrean-martyrДата: Неділя, 30.03.2008, 03:10 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 76
Репутація: 5
Статус: Offline
Питання по-мо€му не зовсiм коректне.
I однозначноï вiдповiдi на нього нема€, кожен з тих, хто не йде працювати за фахом ма€ своï на те причини...
Якщо я мiркую не у вiрному напрямку, будь-ласка, пiдскажiть менi, може чого не знаю... Буду вдячний!
 
Tiagai_IvanДата: Вівторок, 01.04.2008, 21:26 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 139
Репутація: 5
Статус: Offline
Можливо, ми не хочемо довго чекати поки життя стане у своє русло. І шукаючи легкіший шлях до подолання фінансових проблем і дем працювати не за фахом де більша заробітня плата!
Також думки про своє здоров'я, побувавши на практиці і зрозумівши, що можна собі нашкодити або причинити біль дітям. І щоб не руйнувати своє здоров'я зійти з цього важкого шляху!


There is somesing behind the throne greater than the king himself.
Sir William Pitt.:"House of lords", 1770
 
hedДата: Неділя, 06.04.2008, 08:29 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 69
Репутація: 0
Статус: Offline
Вчителем не народжуються а стають з допомогою мудрих наставників.
Якщо студенту повезло з наставниками то є велика імовірність, що він буде чителем, що ця професія йому сподобається,
і він буде вчителем, якщо ні то ні ...


B
 
liydaДата: Четвер, 10.04.2008, 13:33 | Повідомлення # 23
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 44
Репутація: 0
Статус: Offline
Професія вчитель надає певних обовязків,відповідальність.Кожна людина має свій вибір.І цей вибір робимо ми самі.

я Людмилка!
 
Sokol85Дата: П'ятниця, 11.04.2008, 11:10 | Повідомлення # 24
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Спробуйте прожити у великому чи маленькому місті на зарплатню вчителя!!!! А якщо в нього сім'я, маленьека дитина, цікаво буде, що ви заспіваєте в цьому випадку. Спробуйте!!!!

Пока живу - надеюсь
 
adminДата: П'ятниця, 11.04.2008, 12:21 | Повідомлення # 25
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Sokol85)
Спробуйте прожити у великому чи маленькому місті на зарплатню вчителя!!!! А якщо в нього сім'я, маленьека дитина, цікаво буде, що ви заспіваєте в цьому випадку. Спробуйте!!!!

Не обов'язково жити в місті. Всім і роботи не вистачить, основна частина студентів повинна орієнтуватися на роботу в селі, наш вуз на таку роботу спрямований.


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
Sokol85Дата: П'ятниця, 11.04.2008, 20:38 | Повідомлення # 26
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 125
Репутація: 3
Статус: Offline
Интересно что такого классного в работе в селе? Какие там перспективы открываются??? И какое тебя там ждёт будущиее?????

Пока живу - надеюсь
 
ОйраДата: Субота, 12.04.2008, 19:22 | Повідомлення # 27
Група: Видалені





Quote (Sokol85)
Интересно что такого классного в работе в селе? Какие там перспективы открываются??? И какое тебя там ждёт будущиее?????

Я погоджуюся, але тоді всім треба переселятися з села в місто yes
Не можуть же діти в селі без учителів бути ec
 
привидДата: Четвер, 25.09.2008, 15:20 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Можу посперечатись щодо пристижності, випускники
УДПУ не ідуть працювати вчителями, тому що університет дає настільки глибокі знання, що студенти знаходять себе в різних галузях......... em


Живи - поки хочеться жити!!!
 
ІренДата: П'ятниця, 10.10.2008, 10:44 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку студенти УДПУ нейдуть працювати вчителем через такі причини:
1.Недостатня кількість робочих місць.
2.Поступають заради вищої освіти.
 
VictoriaДата: П'ятниця, 26.12.2008, 15:31 | Повідомлення # 30
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 39
Репутація: 1
Статус: Offline
Згодна, мало. Але , наприклад, в нашій групі половина студентів начаються на індивідуальному плані, тому що працюють вчителями. Думаю, після закінчення 5 курсу ще кілька студентів Фізмату УДПу поповнять лави школи в ролі вчителів ab

Вікторія
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями? (На даний час це питання є актуальним.)
  • Сторінка 2 з 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz