Середа, 24.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями? (На даний час це питання є актуальним.)
Чому більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями?
MayorДата: Понеділок, 25.02.2008, 16:13 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 96
Репутація: 5
Статус: Offline
На мою думку, причина полягає в тому, що на даний момент професія вчителя є непрестижною і малоперспективною і в той же час вимагає дуже великої відповідальності, займає майже увесь час, малооплачувана.

Потрібно вміти жити
 
atinka5Дата: Понеділок, 25.02.2008, 16:41 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 29
Репутація: 2
Статус: Offline
Мабуть, вступаючи до педагогічного вузу людина в 17 років ще не зовсім розуміє всю значимість вибору своєї професії, не розуміє також відповідальності, яка буде покладена на неї суспільством, коли вона стане вчителем. Та все ж з часом, дорослішаючи, усвідомлює ким і чому вона хоче стати. Іноді, як це не прикро, розуміє, що вибрала неправильний шлях і тому змінює професію. Це не так важко тому, що має вищу освіту.
 
MASKДата: Понеділок, 25.02.2008, 17:05 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Досить цікавим є факт, що я завжди дискутую з atinka5, проте саме зараз я підтримую її на всі 100%!!!!!! biggrin biggrin biggrin

Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
OleksandrДата: Вівторок, 26.02.2008, 23:10 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
Така тенденцiя спостерiгається не лише у нашому вузi, а й в бiльшостi iнших педагогiчних закладах, так що є про що подумати!
 
adminДата: Понеділок, 03.03.2008, 23:13 | Повідомлення # 5
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (Mayor)
На мою думку,причина полягає в тому,що на даний момент професія вчителя є непрестижною і малоперспективною і в той же час вимагає дуже великої відповідальності, займає майже увесь час, малооплачувана.

Та що тут думати? Найпростіше запитати студента на 1-му курсі, що стало мотивом його вибору професії вчителя , то більша половина відповість, що прийшли здобувати вищу освіту, от і все, а чи це професія учителя , чи яка інша - не має значення sad sad sad


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
LackiДата: Середа, 05.03.2008, 10:03 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 50
Репутація: 1
Статус: Offline
А чи достатньо держава піклується про вчителів? cc Студенту, який закінчив вуз, мабуть ледве вистачить на прожиття тієї заробітньої плати, яку оплачують вчителям!!! Інша справа, коли це є покликанням - коли людина віддана своїй справі, і вона повністю "зливається" зі своєю професією, але це не значить, що вона забезпечена матеріально! Просто такі вчителі живуть своєю професією, спілкуванням з дітьми.Студентам, які щойно вийшли з університету, важко працювати вчителем і додатково ще десь працювати, щоб вистачало на прожиття. Та моя думка не значить, що я не буду працювати в школі. Можливо, ще і мої учні будуть вступати на фізико-математичний факультет УДПУ! biggrin
 
OlyaДата: Середа, 05.03.2008, 11:47 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Якщо говорити про студентів УДПУ, то я вважаю, що вони здобувають досить кваліфіковану освіту, а тому можуть реалізувати себе в інших сферах діяльності.
ay ay ay
 
MASKДата: Середа, 05.03.2008, 14:43 | Повідомлення # 8
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Olya)
Якщо говорити про студентів УДПУ, то я вважаю, що вони здобувають досить кваліфіковану освіту, а тому можуть реалізувати себе в інших сферах діяльності.

Навіщо тоді навчатись на професію вчителя, якщо ти будеш працювати не за спеціальністю!!! el


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
KoncevaДата: Четвер, 06.03.2008, 12:57 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Тому що в сучасних умовах їм не надають необхідної фінансової підтримки, навіть за наявності робочого місця, особливо молодим спеціалістам.
Ви згодні чи ні?
 
MASKДата: Четвер, 06.03.2008, 13:11 | Повідомлення # 10
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 154
Репутація: 6
Статус: Offline
Quote (Konceva)
Тому що в сучасних умовах їм не надають необхідної фінансової підтримки, навіть за наявності робочого місця, особливо молодим спеціалістам.Ви згодні чи ні?

Звісно так, проте справжні любителі цієї справи на такі дрібниці не зважають, прикладів можна навести безліч!!! biggrin


Я радію навіть з того, що сьогодні прокинувся, чому ж не радіти цілий день? :) :) :)
 
adminДата: П'ятниця, 07.03.2008, 00:29 | Повідомлення # 11
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Quote (MASK)
Звісно так, проте справжні любителі цієї справи на такі дрібниці не зважають, прикладів можна навести безліч!!!

Це точно! Ще якби прикріпити ці приклади!!! biggrin biggrin yes


Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
galanetДата: П'ятниця, 07.03.2008, 14:49 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: Адміністратори
Повідомлень: 211
Репутація: 11
Статус: Offline
Відповідаю по темі: "Чому більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями?"
1. Метою вступу до УДПУ в більшості студентів є отримання диплому.
2. Низька заробітня плата учителів не виправдана зусиллями, які він повинен докласти.
3. Відношення сучасних учнів до учителів (до речі, це є суттєвий бар'єр для більшості студентів).
4. Робота учителя вимагає постійного розумового напруження.
5. Недостатня підготовка студентів до викладання в школі.
6. Інше. bv
 
zagadkova_dysha_lirukaДата: Неділя, 09.03.2008, 13:51 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 186
Репутація: 10
Статус: Offline
Тому, що більшість поступає в УДПУ, "не знаючи, що це педагогічний університет".
Не всі поступають з метою бути вчителями. prof
Як це не прикро sad


"Життя потрібно змінювати"
 
VinnuzkaДата: Четвер, 13.03.2008, 14:05 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
1. Мала заробітня плата
2. Мало робочих місць у зв"язку із закриттям шкіл.
3. Методику, яку викладають у вузі не завжди можна застосувати на практиці.
 
OleksandrДата: Четвер, 13.03.2008, 23:17 | Повідомлення # 15
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 35
Репутація: 2
Статус: Offline
На мою думку, бiльшiсть випускникiв УДПУ не йдуть працювати учителями тому що, проблема не в освiтi, яку ми отримуємо у нашому вузi, а саме у державi, яка не в змозi забезпечити робочими мiсцями!
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому більшість студентів УДПУ не йдуть працювати учителями? (На даний час це питання є актуальним.)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz