Четвер, 28.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому Ви обрали професію вчителя? (що для Вас бути Вчителем?)
Чому Ви обрали професію вчителя?
natalia_oeaepДата: Понеділок, 02.06.2008, 17:11 | Повідомлення # 16
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 34
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Ira_kurylo)
учитель - це не професія, а поклакання.

Абсолютно згідна. Бо лише люди, які дійсно є фанатами, можуть працювати в сучасних умовах у школі.
Але скільки таких людей? Одиниці. Особисто я мала лише 1 такого вчителя. І думаю, що двоє моїх одногрупників також знайшли себе у цій царині.

Додано (02.06.2008, 17:11)
---------------------------------------------

Quote (Ira_kurylo)
учитель - це не професія, а поклакання.

Так, за яке б було не погано отримувати достойну оплату! ab


Все получится!
http://evrodiplom.eu
 
LudaCДата: Вівторок, 30.09.2008, 10:47 | Повідомлення # 17
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я обрала професію вчителя, тому що я дуже люблю дітей. І вважаю ця професія принесе радість і вона дасть, щось нове і цікаве. cy Любіть і поважайте вчителя! Вчитель дає ласку і тепло кожній дитячій душі! Вчитель - це не професія, це покликання!

Повідомлення відредагував LudaC - Вівторок, 30.09.2008, 10:56
 
irka1991Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 09:19 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Тому що мені прийнятні такі слова "вік живи,вік навчайся".Навчаючи когось,ми й самі беремо певний урок для себе.
 
kvikiДата: Понеділок, 06.10.2008, 12:40 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я обрала професію вчителя тому що мені подобаеться працювати з дітьми.
 
JuliaДата: Понеділок, 06.10.2008, 14:40 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я обрала професію вчителя , тому що обожнюю дітей , люблю працювати з ними , навчати їх та формувати в них особистість dy
 
banderolkaДата: Понеділок, 06.10.2008, 15:16 | Повідомлення # 21
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Люблю працювати з дітьми.Люблю когось про щось нове повідоьляти
Прикріплення: 9691286.jpg (206.3 Kb)


Повідомлення відредагував banderolka - Понеділок, 06.10.2008, 15:21
 
ashvariaДата: Понеділок, 06.10.2008, 15:39 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Як на мене, професія вчителя є дуже важливою у нашому сучасному житті для того щоб допомагати дітям пізнавати світ у всіх його вимірах. Бути вчителем означає бути, по-перше хорошою людиною, по-друге знати свою спеціальність
 
KatrinДата: Середа, 22.10.2008, 12:24 | Повідомлення # 23
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Репутація: 1
Статус: Offline
Я обрала цю професію, тому що вважаю її надзвичайно потрібною в сучасному житті!
Я люблю дітей і мені легко знаходити з ними мову (хоча маю зазначити що з старшокласниками важче)!
Ця професія є спадковую!
 
Vitalink2009Дата: Середа, 22.10.2008, 13:55 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я обрала профусію вчителя тому,що я дуже люблю маленьки дітей. На мою думку вчитель це найкраща професія.
 
Hraevska3Дата: Середа, 22.10.2008, 13:56 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку я обрала цю професію за покликом своєї душі.Я дуже люблю дітей і хочу своє життя присвятити саме дітям. dy
 
sambykaДата: Четвер, 13.11.2008, 16:37 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Тому що на сьогоднішній день професія вчителя є досить актуальною та потрібною!
 
rak12Дата: П'ятниця, 28.11.2008, 12:32 | Повідомлення # 27
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Я обрала цю професію тому, що ще з шкільних років мрію повязати своє майбутнє з школою та дітьми. для мене це не професія, а покликання душі. dy
 
fizichkaДата: Четвер, 04.12.2008, 20:55 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Школа, діти... Ні! В моєму виборі найбільшу роль відіграла симпатія і бажання наслідувати в усьому: дивлячись на вчителя за столом, я мріяла бути на його місці.
Пройшли роки і все так сталося. Ось уже 14 років сиджу на його місці, користуюсь приладами, що Він використовував - копіюю чи, втілюю в життя свою мрію? Не жалію, що все так склалося, хоч важко, та "вогник" у душі досі гріє. Пасєка Федір Степанович - мій Вчитель!
 
Svetik-kissyДата: Неділя, 07.12.2008, 16:01 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
Тому що на сьогоднішній день професія вчителя є досить актуальною та потрібною! - Хто сказав? Ви пробували влаштуватися на роботу вчителем одразу після інституту? якби пробували , то неказали б так! Потрібно учням? Можливо, але не державі, не відділові освіти, не директорам шкіл! Вчителів повно(хоча багато з них пенсійного віку), кажуть державі потрібні спеціалісти, вчителі, а робочих місць немає! Я сама стикнулася з цим! Тому мене не переконати!!!

Svetik-kissy
 
adminДата: Понеділок, 08.12.2008, 20:26 | Повідомлення # 30
Генералісімус
Група: Адміністратори
Повідомлень: 1319
Репутація: 42
Статус: Offline
Svetik-kissy, багато що залежить від того, в якому місці Ви пробували влаштуватися на роботу. Якщо це місто, то звісно, що місць немає. На сьогоднішній день вакантними залишаються більше 3-х тисяч учительських посад по Україні. В основному це сільська місцевість, куди випускники не квапляться їхати на роботу, навіть якщо вони з цієї ж місцевості родом...

Пункт 1. Аdmin завжди правий!
Пункт 2. Якщо admin не правий, див. п.1!
 
Форум » Школа молодого вчителя » Справжній учитель » Чому Ви обрали професію вчителя? (що для Вас бути Вчителем?)
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz