Субота, 20.04.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Навчання » Сесія » Скільки коштує сесія? (стаття)
Скільки коштує сесія? (стаття)
KsuxaДата: Середа, 19.10.2011, 10:46 | Повідомлення # 16
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто я не знаю скільки коштує сесія, я ще через це не проходила. Я студентка першого курсу і сподіваюсь, що здам сесію сама.
 
ГойяДата: Середа, 19.10.2011, 21:43 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 22
Репутація: 0
Статус: Offline
СвітланкА, не слухай дурнів, моя сестра на третьому курсі і нікому ще не платила за сесію.

Я знаю, що я нічого не знаю, але ж уроки вчити так не хочеться...
 
maxiДата: Четвер, 20.10.2011, 19:15 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Репутація: 0
Статус: Offline
Дійсно платити чи не платити це справа кожного. Однак деколи ситуація, наприклад дял післядипломників не дає жодного виходу, оскільки всі прийшли одержати вже не перший документ про освіту, і платять щоб списати на екзамені легко було. Ціни, однако, у вас дуже великі за екзамени, хоча звичайно в цьому Я малообізнаний. З іншого юоку, цікаво у вас сказано, якщо вперше схоплять, то попередження, а "вже за другий"--звільнення з роботи. Це де так написано, особливо якщо врахувати кодекс про найбільш строгу відповідальність. Чи ви маєте на увазі, що це така практика з виявлення даредавців, якщо інформація не виходить за межі самої навчальної установи,
 
ОдинДата: П'ятниця, 21.10.2011, 21:31 | Повідомлення # 19
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 94
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (maxi)
З іншого юоку, цікаво у вас сказано, якщо вперше схоплять, то попередження, а "вже за другий"--звільнення з роботи.

де це таке сказано? blink ef
 
Nastya_777Дата: П'ятниця, 21.10.2011, 23:03 | Повідомлення # 20
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Щоб сесію здати власними знаннями потрібно довгенько побігати за викладачами, на мою думку...
 
ЖуравкаДата: Вівторок, 25.10.2011, 21:35 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Quote (Nastya_777)
Щоб сесію здати власними знаннями потрібно довгенько побігати за викладачами, на мою думку...

Бігати зовсім необов'язково, треба вчасно приходити на пари і готуватися до кожного заняття. За весь період навчання ні разу "не бігала". "Бігають" ті, які не поспішають відвідувати заняття. Звичайно ж, їх потім ніхто не буде спеціально чекати, бо у викладачів ще інші студенти і заняття є.


У кожної людини свої недоліки, і часто це - найцікавіше в ній.
 
Maks2411Дата: Четвер, 27.10.2011, 10:37 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Доброго всім дня! Я студентка першого курсу, заочниця, скільки всього наслухалась як тільки-но вирішила вступати до ВУЗу, потім коли приїхала на настановчу сесію, про те зрозуміла одну істину - платить той хто не вчить, і викладачі не винуваті в тому, що ви не маєте бажання вчитися - не хочеш навчатись плати. А от якщо говорити конкретно про педагогічний ВУЗ то я взагалі не розумію як можна в ньому за щось платити адже якщо ви вирішили в майбутньому стати педагогом то повинні розуміти що після закінчення ВУЗу вам треба буде іти працювати в школу до дітей і які знання ви дасте дітям? що ви зможете від своїх учнів потім вимагати якщо у вас самих в памяті залишились тільки недоспані ночі в перервах між деякими парами які ви іноді відвідували.
Моя особиста думка така6 раз вирішив навчатись будь-ласка, а гроші які маєш заплатити викладачеві за те що прогуляв та набрався хвостів краще витратити на себе. І самому приємно, і в очі викладачеві не соромно дивитись, і ніхто тобі не скаже, що у тебе диплом за с ало куплений. А коли підеш працювати в школу то зрозумієш, що діти поважають вчителя який знає свій предмет, тому що вони хоч і малі про-те гарні психологи, і розуміють на багато більше ніж ми вважаємо.dv
 
nastilaДата: П'ятниця, 28.10.2011, 09:22 | Повідомлення # 23
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Згодна з "СвітланкА", грошей треба богато(((
 
kukusya1994Дата: П'ятниця, 28.10.2011, 10:30 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
На мою думку сесії dy коштуе багато нервів, сил, та вмінь dy

вікторія
 
rapidДата: П'ятниця, 28.10.2011, 11:45 | Повідомлення # 25
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Репутація: 0
Статус: Offline
Я погоджуюсь з Кукусьой )) bi )) нервів потрібно багато)) і мозгів побільше em

rapid
 
jindevil2Дата: П'ятниця, 28.10.2011, 12:15 | Повідомлення # 26
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Сесія це жах) biggrin
 
ШустрикДата: П'ятниця, 28.10.2011, 22:39 | Повідомлення # 27
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (nastila)
Згодна з "СвітланкА", грошей треба богато(((

так... так..., якщо nastila, пише слово "бОгато" через "О" , то, мабуть, для неї дійсно треба грошей бАгато ap
 
olechk@@@Дата: Субота, 29.10.2011, 20:18 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Репутація: 0
Статус: Offline
Я вважаю, що беруть тільки ті, кому дають! cs Я навчаюсь на 5 курсі, і можу з впевненістю сказати, що кожен студент, який ХОЧЕ вчитися і вчиться, може здати сесію сам (безкоштовно)!
 
knyshДата: Середа, 02.11.2011, 13:44 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Потрібно вчити вчити і ще раз вчити)
Тоді гроші можна витратити не на екзамени, а на нову кофтинку)))
 
denidenДата: Понеділок, 07.11.2011, 16:10 | Повідомлення # 30
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 25
Репутація: 0
Статус: Offline
я тільки на 1 курсі тож доживу побачу!!!! ab
 
Форум » Навчання » Сесія » Скільки коштує сесія? (стаття)
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz