П'ятниця, 29.03.2024
Педагогіка
Шановні форумчани! Просимо створювати інформативні та змістовні повідомлення. Кожне повідомлення, яке не відповідає тематиці, містить лише смайл або два-три слова, розцінюється як флуд (пустослів'я) і підлягає видаленню. Недотримання цих правил і правил форуму та ігнорування зауважень адміністрації може призвести до бану, який передбачає заборону учаснику спілкуватись на форумі.
[ Нові повідомлення · Учасники · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Навчання » Сесія » Скільки коштує сесія? (стаття)
Скільки коштує сесія? (стаття)
ЖуравкаДата: Четвер, 10.02.2011, 19:43 | Повідомлення # 1
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 48
Репутація: 4
Статус: Offline
Скільки коштує сесія?

Сесія!
Для багатьох студентів – це важкий період, який необхідно «як найкраще» пережити. Під час сесії студенти: згадують, де знаходиться бібліотека, не одну ніч просиджують над конспектами та в Інтернеті… Деякі студенти, котрі рідко навідуються до вузу, навіть запитують у товаришів з якого предмету екзамен і як звати викладача!? Такі студенти, на відміну від тих хто готується до сесії, одразу готують кругленьку суму за запис у заліковці. Але останнім часом навіть підготовлені студенти задля хорошої оцінки змушені платити за сесію.

Найдорожче сесія обходиться правникам, медикам та економістам. На суму впливають декілька факторів, такі як статус навчального закладу (приватний чи державний), факультет, кількість пропущених та не відроблених занять, а також оцінка яку хоче отримати студент.

Наприклад, деякі студенти-медики в середньому за модуль сплачують 300 грн. і навіть за семінарські заняття по 100 грн., що вже говорити за екзамен який обійдеться в декілька тисяч гривень. Дещо м’якша ситуація у економістів – 100-300 грн. за залік та 300-600 грн. за іспит. Якщо студент ходив на пари, але має «хвости», то сума набіжить в 400 доларів. Коли ситуація доходить до критичного рівня – виключення з вузу, то врятувати зможуть щонайменше 200 «вічнозелених» за екзамен.

Щодо викладачів, то вони стали більш пильними та обережними – з рук хабарів не беруть, за них це роблять повірені посередники, які знають «розцінки» викладачів. Процес виглядає таким чином: зазвичай староста групи збирає гроші та заліковки і передає посереднику зі списком студентів, які оплатили – і все, хвилюватися нічому!

Бувають навіть такі випадки, коли студенти взагалі не з’являються у навчальному закладі, а в період сесії збирають необхідну суму і через налагодженні зв’язки оплачують свої знання на «добре» та «відмінно», але добре що хоч на держіспитах з’являються – там явка обов’язкова (за даними декількох опитаних студентів, кожна така сесія обходиться їм приблизно в 300-600 доларів). Ось така у нас корупція вимальовується!

У більшості випадків хабарництво процвітає у державних вишах. Якщо викладача спіймають «на гарячому» - позбавлять права викладати у тій групі, що донесла на нього, коли спіймають вдруге – виженуть з роботи.

Взагалі хабарі провокують самі студенти, які не в змозі скласти іспит чи залік. Хоча є студенти, яких змушують платити за оцінки. В таких випадках слід звернутись в деканат або спробувати достукатись до ректора, також якщо у ВНЗ є адекватне студентське самоврядування – вони в змозі допомогти. У випадку коли жодні із наведених вище інстанцій не допомогли вирішити проблему викладача-хабарника – віднедавна запрацювала «гаряча лінія» Міністерства освіти для студентів. Зателефонувавши за номером у Києві (044) 486-27-21 до 26 лютого, українські студенти зможуть поскаржитися на неправомірні дії викладачів.
За матеріалами http://www.zaparu.net/article/119-osvita/161-how-much-session.html


У кожної людини свої недоліки, і часто це - найцікавіше в ній.
 
LieksaДата: Середа, 29.06.2011, 18:57 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Репутація: 0
Статус: Offline
Більш детально ця тема обговорюється на молодіжному порталі "Дніпро" http://www.dnipro-ukr.com.ua
 
slavkaДата: Середа, 05.10.2011, 10:27 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Особисто я не знаю скільки коштує сесія,бо я тільки на першому курсі ,але сподіваюся,що все можна здати без грошей,за допомогою кредитно-модульної системи))
 
Оце_такДата: Середа, 05.10.2011, 21:38 | Повідомлення # 4
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 86
Репутація: 2
Статус: Offline
Quote (slavka)
за допомогою кредитно-модульної системи))

el а я думаю, що за допомогою власних знань yes
 
studentrendyorton@Дата: Вівторок, 11.10.2011, 11:49 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
щоб успішно здати сесію потрібно:
1. не пропускати пари
2. слухати лектора
3. готувати домашні завдання
4. відповідати на кожному практичному занятті, щоб заробити як найбільше балів
 
ruslan_glushko0413Дата: Вівторок, 11.10.2011, 12:02 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 1
Статус: Offline
Я повністю згодний

Потрібно вчити вчити і ще раз вчити)
yes :yes: yes :yes: yes :yes:

Якщо будеш вчити сесію здасиш добре)))


Повідомлення відредагував ruslan_glushko0413 - Вівторок, 11.10.2011, 12:05
 
RodionShestopalkoДата: Вівторок, 11.10.2011, 12:16 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 117
Репутація: 3
Статус: Offline
"сесія коштує великий шматок нервів у викладачів та недоспані ночі в студентів"

Стабільність - запорука успіху!
 
oleksyДата: Вівторок, 11.10.2011, 12:22 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Я цілком згодний з вище названими умовами. І я також вважаю, що якщо вчитись, вчитись і ще раз вчитись, то питання " Скільки коштує сесія?" не буде нікого цікавити. prof
 
yura4991Дата: Понеділок, 17.10.2011, 10:19 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я підтримую тих людей які звісно думають ,що сесію можна здати і без грошей,влсними знаннями!!! ca
 
alosha1993Дата: Понеділок, 17.10.2011, 10:24 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Репутація: 0
Статус: Offline
потрібно активно відповідати на парах,і мати хороші стосунки з викладачами і тоді беде простіше на сесія.

Я студент Уманського Педагогічного Університету ім Павла Тичини
 
vikysja126Дата: Середа, 19.10.2011, 08:48 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
я студентка заочниця,настановча сесія мені показалась дуже цікавою,але я сподіваюсь на краще, що ми зможено здати екзамени безкоштовно(своїми набутими знаннями!!!!!! biggrin ) biggrin biggrin
 
ОлейникДата: Середа, 19.10.2011, 08:51 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
а я не вірю,що в тебе стільки знань? bi
 
rimaДата: Середа, 19.10.2011, 08:51 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
Сесія коштує великих нервів та не доспаних ночей:) cy
 
ОленкаДата: Середа, 19.10.2011, 08:54 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Репутація: 0
Статус: Offline
я теж так думаю. ap
 
СвітланкАДата: Середа, 19.10.2011, 09:00 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
дівки готуйте багато грошенят так то bv
 
Форум » Навчання » Сесія » Скільки коштує сесія? (стаття)
  • Сторінка 1 з 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

Найактивніші користувачі форуму:
  • admin
  • savradim
  • Провідник
  • red
  • galanet
  • zagadkova_dysha_liruka
  • lena
  • MASK
  • Vladyka
  • Tiagai_Ivan
  • Сьогодні на форумі були:
    Copyright Стеценко Н.М. © 2024
    Сайт управляється системою uCoz